Skip to content

Jak tworzyć niestandardowe filtry dla Snapseed i je zapisywać — prosta metoda

20 de styczeń de 2022

Jeśli jesteś fanem edycji zdjęć, powinieneś wiedzieć, że filtry na zdjęciu są bardzo istotną częścią, aby zdjęcie miało niepowtarzalne i inne wykończenie. Ponadto filtry nadają zdjęciu osobowość i wiele więcej, gdy podejmujemy decyzję o oparcia filtrów o inne narzędzia do edycji. Teraz w aplikacji Snapseed bardzo łatwo jest tworzyć i zapisywać filtry, które dostosowujemy do późniejszego wykorzystania.

Z drugiej strony Snapseed nazywa filtry „Wyglądem”, które są dodawane do edytowanych w nim obrazów i jest to jedno z wielu narzędzi, jakie posiada ta aplikacja, dzięki którym można uzyskać bardzo profesjonalne i schludne rezultaty. Z tego powodu w tym artykule nauczymy Cię, jak tworzyć własne filtry i zapisywać je do późniejszego wykorzystania.

Jaka jest najlepsza metoda stworzenia unikalnego filtra w Snapseed?

Snapseed to jedna z najbardziej kompletnych aplikacji do edycji zdjęć, jakie można znaleźć, i wiele więcej dzięki najnowszym aktualizacjom, które pozwala tworzyć własne filtry i je zapisywać. Ponadto ta aplikacja jest dostępna w Google Play i Apple Store.

Oprócz możliwości tworzenia własnych filtrów, Snapseed zapewnia wiele narzędzi do edycji, których niektóre inne aplikacje nie mają, w ramach narzędzi do edycji, które znajdziesz, znajdziesz różne filtry, rozmycie, strukturę, kolory i inne. A jeśli chodzi o filtry, które możesz tworzyć i zapisywać, następnym razem, gdy przejdziesz do edycji, możesz ich użyć jednym dotknięciem, a także możesz udostępnić swoje filtry znajomym.

Teraz co do sposobu tworzenia własnych filtrów i ich zapisywania, Procedura, którą musisz przeprowadzić, jest bardzo prosta i praktyczna w wykonaniu., po prostu musisz być bardzo kreatywny, aby uzyskać świetny filtr. Ważne jest, aby podczas tworzenia własnego filtra można było użyć różnych narzędzi edycyjnych, dzięki czemu pod koniec edycji zdjęcia można zapisać filtr ze wszystkimi dodanymi efektami. W ten sposób możesz użyć filtra na dowolnym innym obrazie.

Tworząc własny filtr będziesz musiał wziąć pod uwagę to, co zostało wcześniej wspomniane, czyli efekty, które chcesz dodać do zdjęcia i w ten sposób zdecydujesz, czy zapisać efekt końcowy. Oto procedura:

 1. Zaloguj się do aplikacji Snapseed.
 2. Otwórz obraz, który chcesz edytować.
 3. Teraz rozpocznij edycję zdjęcia, dodając żądane efekty, aż uzyskasz pożądany efekt.
 4. Następnie, aby zapisać wygenerowany filtr, musisz wejść do sekcji „Style” i przesunąć w lewo, aż dojdziesz do ikony z kółkiem i symbolem +.
 5. Po znalezieniu opcji „+” należy ją wpisać, a następnie wpisać nazwę utworzonego właśnie filtra.
 6. Po umieszczeniu nazwy kliknij Zapisz i gotowe, filtr zostanie zapisany do użycia w innym zdjęciu.

dodaj imię

Bardzo ważne będzie, abyś mógł umieścić nazwij utworzony filtr iw ten sposób znacznie łatwiej będzie je zidentyfikować podczas edycji w aplikacji.

dostosuj filtry, umieszczając nazwy

Zastosuj filtr do zdjęcia

Po utworzeniu własnego filtra lub wyglądu możesz go używać w wielu innych zdjęciach podczas edycji i pamiętaj, że możesz utworzyć znacznie więcej filtrów i zapisać je do wykorzystania w innych edycjach. Teraz jeśli chodzi o dodanie utworzonego filtra do innych zdjęć, będziesz musiał wykonaj kilka prostych kroków, a oto one:

 1. Zaloguj się do aplikacji.
 2. Następnie otwórz zdjęcie, które chcesz edytować.
 3. Teraz w sekcji „Styl” będziesz mógł wyszukać utworzone przez siebie filtry, które są ostatnim z filtrów ustawionych przez aplikację.
 4. Dotknij jednego z utworzonych filtrów, aby umieścić go na zdjęciu i w ten sposób zastosujesz już utworzony wcześniej filtr.
 5. Następnie zapisz zdjęcie.

Co należy zrobić, aby zastosować niestandardowy filtr do wielu zdjęć?

W związku z tym aplikacja Snapseed nie pozwala na dodanie niestandardowego filtra ani nawet wstępnie ustawionych filtrów do wielu zdjęć, a raczej ta procedura stosowania filtra jest będzie musiał zrobić indywidualnie. Oznacza to, że musisz najpierw wybrać zdjęcie, zastosować utworzony filtr i zapisać go, a następnie wrócić do aplikacji i edytować kolejne zdjęcie z tym samym filtrem.

Jak udostępnić niestandardowe filtry innym użytkownikom?

W ostatniej aktualizacji Snapseed umożliwia udostępnianie niestandardowych filtrów innym osobom za pomocą metody zwanej „Styl QR”. Ta opcja pozwoli Ci dzielić się własnymi stylami filtrów ze znajomymi i korzystać z nich. Ponadto bardzo łatwo jest udostępniać filtry za pomocą tej opcji, którą ustanowiła aplikacja.

dowiedz się, jak udostępniać dostosowane filtry znajomym

Korzystanie z wyglądu QR

Pomimo tego, że jest mobilną aplikacją do edycji, Snapseed daje nam możliwość: dziel się własnymi stylami z innymi użytkownikami a sposób, w jaki to się robi, jest bardzo prosty. Teraz procedura, którą możesz wykonać, będzie następująca:

 1. Pierwszą rzeczą będzie wpisanie aplikacji.
 2. Następnie będziesz musiał wybrać dowolny obraz, aby zastosować dostosowany filtr, aby móc go udostępnić.
 3. Po zastosowaniu niestandardowego filtra będziesz musiał kliknąć ikonę z odwróconą strzałką, która znajduje się u góry ekranu.
 4. Teraz kliknij „Styl QR”.
 5. Następnie wybierz opcję „Utwórz styl QR”.
 6. Następnie pojawi się okno, w którym pokazuje kod QR tego filtra, który zamierzasz udostępnić znajomym.
 7. W tym oknie należy wybrać opcję „Udostępnij”, a następnie wybrać sposób, w jaki chcesz udostępnić filtr znajomym.

Tak proste będzie udostępnianie niestandardowych filtrów znajomym, a także udostępnianie ich za pośrednictwem różnych aplikacji, takich jak WhatsApp, Instagram, Facebook, Snapchat, TikTok i innych aplikacji, za pomocą których chcesz się dzielić.

dołącz do naszego kanału telegram