Skip to content

Jak tworzyć i automatyzować zadania za pomocą Slacka – Flow Builder

12 de kwiecień de 2021

Slack jest jednym z instrumentów wizualnych, które są obecnie najczęściej używane w firmach internetowych lub małych firmach, ponieważ jest to jeden z najprostszych i najlepiej zorganizowanych sposobów wykonywania różnych codziennych zautomatyzowanych czynności. To narzędzie daje możliwość podejmować decyzje dotyczące zatrudnienia natychmiast, ponieważ gromadzi wszystkie informacje z rozmów i dokumentów w jednym miejscu.

Slack umożliwia także komunikację i prowadzić rozmowy poprzez czat z zespołem roboczym w czasie rzeczywistym, natychmiastowy rozwój efektywnego stosunku pracy. Czy chcesz teraz wiedzieć, jak tworzyć i obliczać działania związane z pracą w Slacku? Następnie podążaj za nami.

Slack Co to jest?

Jest to wszechstronna aplikacja, podobna do WhatsApp Business, wykorzystująca to narzędzie, które możesz komunikować się w czasie rzeczywistym ze współpracownikami, klientami lub zespołem roboczym, bez konieczności korzystania z instytucjonalnej poczty e-mail, przez czat na żywo. Integruje szeroką gamę narzędzi i najlepsze sieci społecznościowe, takie jak: Twitter, Skype, Facebook, Instagram, Dysk Google, Dropbox, MailChimp i inne.

Co to jest kanał Slack?

Tam, gdzie to się dzieje praca i komunikacja w zespole, klient, współpracownicy itp. Oznacza to, że jest to centralna witryna, w której każdy może udostępniać dokumenty i różne rodzaje informacji.

Kanały to środki, za pomocą których Slack może dzielić różne informacje na kilka różnych części zespołów roboczych i różne tematy zwane wątkami postów; działają podobnie do wątków Twittera.

Przepływ pracy

Jest tam, gdzie jest luźno konfigurować różne zadania komputerowe wielu kroków, aby później je opublikować, które możesz zmienić w dowolnym momencie.

Twórz i automatyzuj zadania za pomocą kreatora Slack-Flow

Wykonaj te proste i praktyczne kroki:

 1. Wejdź na stronę slack, a następnie kliknij Zarejestruj się, wprowadź swój służbowy adres e-mail lub Google, jeśli jesteś nowy i używasz kodu, który otrzymasz w podanym e-mailu, przejdź do rejestracji, postępując zgodnie z instrukcje wyświetlane na ekranie. Jeśli jesteś już zarejestrowany, po prostu kliknij „Zaloguj się do istniejącego obszaru roboczego”
 2. Teraz powinieneś otworzyć menu obszaru roboczego Slacka, wyszukać Narzędzia i wybrać „Kreator przepływu pracy”
 3. Kliknij utwórz obszar roboczy
 4. Powinieneś natychmiast nadać mu tytuł, który opisuje Twój przepływ pracy
 5. Kliknij dalej, teraz jako czynnik uruchamiający wybierz „nowy wspierający kanał”
 6. Przejdź do „narzędzia” i wybierz „Kreator przepływu pracy”
 7. Kliknij „utwórz”
 8. Teraz musisz nadać mu tytuł opisujący przebieg Twojej pracy.
 9. Kliknij dalej, teraz wybierz wyzwalacz „nowy wspierający kanał”
 10. Wybierz jako odbiorcę „Osoba, która dołączyła do kanału”
 11. Teraz napisz miłą wiadomość powitalną, możesz ją również dostosować.
 12. Wreszcie, wystarczy nacisnąć przycisk publikowania i voila, zacznie się natychmiast, gdy nowy członek dołączy do wybranego kanału.

Korzystanie ze Slacka

Ten wspaniały instrument pozwala ludziom z grupy roboczej wykonywać lub realizować w jednolity sposób, różne zadania szybko, sprawnie.

Przepływy pracy są uruchamiane za pomocą wyzwalacza, który w niektórych przypadkach generuje natychmiastowy przepływ pracy, a inne są po prostu uruchamiane przez osobę wykonującą określoną czynność, którą należy wybrać z menu skrótów. To ma darmowa wersja i jeden z płatnych planówwybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Co zrobić, aby dołączyć do luźnego przepływu pracy?

 • Jeśli którykolwiek członek przepływu pracy wyślę Ci zaproszenie, dajesz mu akceptację i to wszystko.
 • Możesz również dodać siebie bezpośrednio, korzystając z adresu e-mail (adres e-mail instytucji) przypisanego przez firmę.
 • Możesz również dołączyć, znajdując spacje na podstawie adresu e-mail.

Co musisz wiedzieć o kanałach Slack

 • Kanały mogą być organizowane według zespołu, klienta lub według własnego uznania zgodnie z twoimi potrzebami.
 • Jeśli chodzi o wątki wiadomości, pozwoli to na uporządkowanie wszystkich czatów i skupienie się na nich motyw kanału.

menu internetowe salck

 • Każdy członek może dołączyć do kanałów lub je opuścić, kiedy tylko zechce.
 • Wreszcie slack zapewni efektywną produktywność Twojej grupie roboczej, a Ty zaoszczędzisz czas, ponieważ utrzyma ich łączność w czasie rzeczywistym, a także będziesz mógł tworzyć i informatyzować działania ze Slackiem w prosty i użyteczny sposób.

dołącz do naszego kanału telegram