Skip to content

Jak sprawdzić, jaką mam wersję Apple Watch? – Identyfikacja twojego zegara

30 de grudzień de 2021

W epoce cyfrowej, w której żyjemy, technologia coraz bardziej rozwija się w zawrotnym tempie, a firma Apple nie pozostaje daleko w tyle z wynalezieniem inteligentnych urządzeń, które ułatwiają nam wykonywanie pewnych zadań. Jego wspaniałe funkcje pozwalają nam nawet korzystać z naszych sieci społecznościowych z małego zegarka, ponieważ dzięki Apple Watch możesz nawet czytać wiadomości WhatsApp i odpowiadać na nie.

Dlatego jeśli masz jeden z nich, być może zastanawiałeś się, jaka jest wersja Twojego Apple Watcha, ponieważ modele mają określone funkcje. Czytaj dalej uważnie, a my Ci pomożemy Zidentyfikuj model swojego inteligentnego zegarka.

Jak rozpoznać zegarek Apple Watch na podstawie jego cech fizycznych?

Inteligentne zegarki Apple wzbudziły wiele ciekawości i zainteresowania wśród ludzi i nie bez powodu, ponieważ zostały zaprojektowane tak, aby spełniać różne funkcje. Dlatego możesz się zastanawiać, co możesz zrobić ze swoim Zegarkiem. Wśród wielu jego funkcji jest łatwość obsługi przeglądaj powiadomienia z mediów społecznościowych, poczta i nie tylko, bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni lub torebki.

Podobnie możesz zainstalować WhatsApp na Apple Watch, aby czatować lub wysyłać notatki głosowe. Z drugiej strony jest bardzo praktyczny w sporcie, ponieważ zmierzyć tętno i inne poziomy twojego ciała. Dlatego w tym segmencie pomożemy Ci zidentyfikować zegarek Apple na podstawie jego cech fizycznych, a następnie zobaczymy te z serii Apple Watch 7,6 i 5.

Funkcje Apple Watch Series 7

Smartwatch z serii 7 to potężny zegarek o odnowionych właściwościach fizycznych i technicznych; Chociaż w jego konstrukcji nie obserwuje się wielkiej radykalnej zmiany, jeśli na ekranie tego niesamowitego zegarka widać poprawę, która ma czujniki umożliwiające rejestrację aktywności użytkowników. Ma pojemność 32 GB i 64-bitowy dwurdzeniowy procesor S7.

Wytrzymuje do 50 metrów pod wodą, ma szybko ładującą się baterię, która może działać do 18 godzin; Co jest istotne, ponieważ jedną z największych wad inteligentnego urządzenia jest szybkie rozładowanie baterii. Prawda jest taka, że ​​konstrukcja Apple Watch Series 7 pozwala lepiej widzieć zawartość dzięki redukcja ramki. Ta funkcja jest wyjątkowa dla wszystkich osób, które stale sprawdzają wiadomości, e-maile i inne informacje z zegarka.

Seria zegarków Apple 6

Ten innowacyjny zegarek posiada ciekawe funkcje, o których nigdy byśmy sobie nie wyobrażali, że małe urządzenie może tak wiele. Wśród funkcji Apple Watch Series 7 można wyróżnić czujnik do pomiaru tlenu we krwi i tętna, możesz nawet dzwonić za granicę. Ciekawe, prawda?

Ale to nie wszystko, dodatkowo w jego systemie został zaimplementowany mikrofon, dzięki któremu możesz wykonywać wybrane przez siebie rozmowy i nagrywać notatki głosowe. Ostrość ekranu jest niesamowita, jak ma 368×448 pikseli oraz wyświetlacz OLED LTPO Retina o jasności 1000 nitów, który jak na mały zegarek jest dość imponującym akcesorium.

Należy zauważyć, że Apple Watch Series 6 wymaga iPhone’a 6 lub telefonu iOS w wersji 14 lub wyższej. Aby połączyć go z tym samym, aby poprawnie wykonywał wszystkie swoje funkcje.

inteligentny zegarek na czyimś nadgarstku

Wygląd Apple Watch Series 5

Mówiąc o Apple Watch Series 5 możemy powiedzieć, że ekran tego zegarka jest większy niż Apple Watch 3, co jest wygodniejsze dla użytkowników podczas czytania wiadomości czy e-maili. Pod względem cech zewnętrznych i wewnętrznych są one takie same jak te wymienione powyżej, a co do ich konstrukcji pozostaje taka sama.

Jednak coś, co wyróżnia się, to jego zdolność do: być na bieżąco energia co najmniej 2 dniOczywiście zależy to również od przeznaczenia. Z drugiej strony jego ekran jest zawsze aktywny, a jeśli jesteś sportowcem lub pływakiem, masz to na swoją korzyść, ponieważ ten zegarek jest wodoodporny, szczególnie głęboki na 50 metrów.

Ponieważ nie możemy omówić wszystkiego, co dotyczy fizycznych i wewnętrznych cech smartwatcha Apple, zalecamy odwiedzenie pomocy technicznej Apple Watch w celu uzyskania innych szczegółów.

Gdzie możesz znaleźć numer modelu swojego zegarka Apple Watch?

Jak widać inteligentne zegarki Apple to bardzo przydatne i wydajne urządzenia w życiu ludzi, wiemy, że tak jest ze względu na osiągnięty przez nich sukces i liczbę osób, które kupują je w ciągu roku. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz chcieć wiedzieć, jak znaleźć numer modelu swojego zegarka Apple Watch, nie martw się, ponieważ pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na następujące trzy sposoby.

inteligentny zegarek Apple

Mając oryginalne pudełko

Wszystkie zegarki Apple są dostarczane z odpowiednimi pudełkami, które zostały zaprojektowane specjalnie według serii tego samego. W tym sensie, aby poznać numer modelu swojego zegarka Apple Watch sprawdź wszystkie boki oryginalnego pudełka. Możesz także wybrać grawerunek z tyłu zegarka.

Z ustawieniami zegara

Innym sposobem na to jest spojrzenie bezpośrednio w ustawieniach zegarka Apple Watch, w tym celu kliknij pole „Ustawienia”, a następnie Ogólne, a następnie kliknij Informacje. Przesuń palcem w dół i znajdź numer modelu zegarka.

Z aplikacji Zegarek

Otwórz aplikację Watch na swoim urządzeniu mobilnym, kliknij „Mój zegarek” i przejdź do sekcji Ogólne, a następnie w sekcji Informacje, będąc w tej sekcji zobaczysz wszystkie informacje dotyczące Twojego inteligentnego zegarka, wśród tych opcji jest zakładka „Model”, znajduje się numer odpowiadający Twojemu zegarkowi Apple Watch.