Skip to content

Jak sprawdzić, czy Samsung Galaxy Note jest oryginalny, repliką czy chińskim klonem — skonsultuj się lub sprawdź numer Imei

8 de luty de 2022

Nie możemy zaprzeczyć, że dość długo pomijając linię Galaxy S, linię Uwaga był jednym z najpopularniejszych Samsungów, nawet jeśli nie liczymy, co się z nimi stało Note 7 pozostaje jednym ze świetnych urządzeń firmy.

ponieważ idziemy, że SamsungNote 5 najnowszy, który ukaże się dzisiaj, ma kilka bardzo interesujących specyfikacji.

Ale Note jest po prostu świetny, duże urządzenie, które jest na wierzchu w towarzystwie ołówka, aby móc robić notatki z całkowitą swobodą, rysuj lub rób co chcesz dzięki wielu ciekawym funkcjom, które sprawiły, że notatka stała się telefonem wyjątkowym i zupełnie innym od pozostałych propozycji.

Jak rozpoznać chińskiego klona Samsunga

Jeśli naprawdę zwracasz uwagę rozpoznanie klona chińskiego nie jest zbyt skomplikowane tego, czym byłby oryginalny produkt, to kwestia tego, gdzie szukać, a przede wszystkim wyglądać jak najlepiej. Ponadto wiele klonów ma wady, które pozostawiają nas z złe wrażenia użytkownika. Oczywiście są repliki bardzo dobrze wykonane, ale nie są tak mocne jak oryginały.

Zacznij od pudełka, musi być dokładnie takie samo jak inne Pudełko Samsung w tym sensie, że musi zawierać wszystkie istotne informacje o produkcie, który nabywasz.

Aparat jest ogólnie czymś, co się wyróżnia i dużo o chińskich klonach, ponieważ nigdy nie udaje im się być tak dobrym jak oryginałykiedy robisz zdjęcie z chińskim klonem, zdajesz sobie z tego sprawę piksele są zauważalne i dużo i chodzi o to, że nie mają trybów ani HDR.

Jednym z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się, czy jesteś przed chińskim telefonem komórkowym, czy nie, jest z numerem IMEIwystarczy przejść do aplikacji połączeń i właśnie tutaj wybierz *#06# a potem zadzwoń do niego. Pojawi się numer IMEI, który należy wpisać. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach telefony komórkowe mogą mieć dwa numery IMEI.

Powinieneś także wiedzieć, że Kod IMEI każdego telefonu komórkowego jest unikalny, a nawet te mogą nam pomóc w ustaleniu, czy drugi telefon komórkowy został skradziony lub zgłoszony.

Kiedy już to zauważysz, musisz wejść na stronę www.imei.info i umieścić Numer IMEI Twojego urządzenia mobilnego i sprawdź go, poczekaj, aż pokaże się wyniki.

Teraz z wynikami możesz sprawdzić, czy rzeczywiście jest to język chiński, czy nie, ponieważ będziesz mógł wyświetlić wszystkie szczegóły dotyczące produkcji i istotne informacje dotyczące tego urządzenia mobilnego na tej stronie internetowej.

Nie pozwól im próbować umieścić chińskiego klona w cenie Samsunga, który powinien być oryginalnymusisz być bardzo ostrożny, ponieważ nie ma dokładnie kilku osób, które chcą wykorzystać nieostrożność, aby zdobyć kilka dolarów więcej, oszukując ludzi.

Wszelkie pytania, które masz na ten temat, pamiętaj o polu komentarza poniżej, gdzie możesz po prostu zostawić nam wszelkie pytania, a gdy tylko będzie to możliwe, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.

Jak odróżnić oryginalny i chiński Samsung Note?

Jak zawsze, gdy urządzenie odniesie jakiś sukces, pojawiają się chińskie kopie, repliki wyglądające jak oryginał, ale daleko im do oryginału. Musimy nauczyć się je rozróżniać, ponieważ w przeciwnym razie moglibyśmy zapłacić mniej za oryginał, wyrzucając pieniądze lub nawet płacąc tyle samo, co oryginalny Samsung, ale otrzymując w zamian replikę.

Jedynym sposobem, aby skutecznie dowiedzieć się, czy telefon jest oryginalny, czy nie, jest po prostu o takim samym numerze IMEIJest to najskuteczniejszy sposób i nie zawodzi. Musisz po prostu znaleźć numer IMEI telefonu, który zamierzasz kupić. Gdy już masz ten numer, po prostu przejdź do imei.info i wprowadź 15-cyfrowy numer.

zidentyfikuj chińską notatkę galaktyki!

Aby poznać IMEI, wystarczy wybrać * # 06 # i pojawi się, jest to 15-cyfrowy numer, tak jak powiedziałem wcześniej.

W przypadku, gdy sprzedawca nawet nie pozwala ci na to spojrzeć, spróbować lub czegoś podobnego, to jest więcej niż jasne, że coś próbuje ukryć i Za nic na świecie warto kupić taki telefon.

Pamiętaj, że są to modele Samsung Note, które zostały wydane:

 • Samsung Galaxy Note II LTE
 • Samsung Galaxy Note II
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 3 LTE
 • Samsung Galaxy Uwaga 3 Neo
 • Samsung Galaxy Note 3 Octa
 • Samsung Galaxy Note Edge
 • Samsung Galaxy Note 4
 • Samsung Galaxy Note 5
 • Samsung Galaxy Note 7
 • Samsung Galaxy Note 10.1
 • Samsung Galaxy Note 8.0
 • Samsung Galaxy Note 10.1 Edycja 2014
 • Samsung Galaxy Note PRO 12.2
 • Samsung Galaxy Note

Jeśli ktoś poda ci inne imię, próbując uchodzić za żywego, to kłamstwo, chińska replika.

dołącz do naszego kanału telegram