Skip to content

Jak skopiować link do filmu, który mi się podobał na TikTok? – Pobierz go łatwo

9 de grudzień de 2021

Jak już wiadomo, TikTok to platforma w sieciach społecznościowych, która jest przeznaczona do generowania i udostępniania krótkich filmów, za pomocą tej aplikacji możemy tworzyć, edytować i emitować wszelkiego rodzaju filmy, a w kilku następnych wierszach chcemy Ci pokazać sposób na łatwe pobieranie i udostępnianie filmów TikTok wśród rodziny i znajomych w różnych sieciach społecznościowych.

Czy można skopiować link TikTok bez znaku wodnego?

Cyfrowe znaki wodne mają jedną ze swoich funkcji nagłośnić i pozycjonować nazwę strony, firmy lub usługiPonieważ za każdym razem, gdy wiem, że utwór jest udostępniany, pojawi się nazwisko osoby, która go stworzyła, co również pomaga ustalić prawa autorskie.

Jednak wielu użytkowników TikTok denerwuje, że gdy pobierają wideo, aby udostępnić je w innej aplikacji, pojawia się znak wodny, na szczęście możemy pozbyć się tych znaków wodnych. Jednym ze sposobów jest korzystanie z dowolnej strony internetowej, która oferuje bezpłatną usługę pobierania filmów TikTok bez znaku wodnego, takiego jak SSSTIKTOK, a drugą opcją jest pobranie aplikacji, takiej jak TIKDOWN.

W obu przypadkach proces jest bardzo prosty, po prostu lokalizujemy link do filmu, który chcesz pobrać, jest on kopiowany na stronę lub aplikację, a film zostanie natychmiast pobrany, ale bez znaków wodnych, co jest zapisany w galerii telefonu, gotowy do udostępniania za pośrednictwem dowolnej sieci społecznościowej.

Jakie są kroki, aby łatwo skopiować link do filmu TikTok?

Aby skopiować link do filmu TikTok, musisz wziąć pod uwagę, czy film jest Twoją własnością, czy należy do kogoś innego, i w zależności od sytuacji wykonamy następujące kroki:

Że się wspinałeś

Aby uzyskać łącze do zamontowanego lub utworzonego filmu wideo, wystarczy, że wykonasz następujące czynności:

Ktoś inny

Aby udostępnić łącze wideo TikTok które nam się podobały, ale nie nasze, po prostu wykonaj następujące czynności:

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć.
  • Później, naciśnij przycisk udostępniania, który jest białą strzałką który pojawia się u dołu po prawej stronie ekranu
  • Następnie otwiera się menu i tam klikniesz ikonę Kopiuj link.
  • Kiedy to zrobisz możesz już wkleić ten link w dowolnej sieci społecznościowej którym chcesz się podzielić.

pobieranie wideo z tiktok do udostępniania

Jakie aplikacje umożliwiają pobieranie filmów TikTok za darmo?

Posiadanie aplikacji, która pozwala nam szybko, łatwo, bezpiecznie i bezpłatnie pobierać, ogromną różnorodność filmów, które dostajemy w sieci, stała się niezbędna, dlatego Przedstawiamy najlepsze aplikacje do pobierania filmów TikTok.

SnapTik

Jest to jedna z wielu aplikacji, które pomagają szybko i łatwo pobieraj filmy z TikTok, Instagram, Facebook, Twitter i dowolnej innej platformy społecznościowej, można go znaleźć na swojej stronie SnapTik.app, zapewnia całkowicie bezpłatną usługę, której nie trzeba pobierać, chociaż istnieje również aplikacja na telefony komórkowe i tablety.

Wśród jego głównych cech musimy pobierz wideo bez znaków wodnych i w wysokiej rozdzielczościZ drugiej strony nie przechowuje wideo, nie zapisuje kopii pobranych filmów ani nie ma historii pobierania, to znaczy, że użytkownik SnapTik.App jest całkowicie ukryty.

Korzystanie z tej aplikacji jest bardzo proste, Wystarczy skopiować link do filmu, który chcesz pobrać, wkleić go do aplikacji w wyznaczonym dla niego polu i kliknąć przycisk pobierania, odczekać kilka sekund, aż system wykona swoją pracę i zapisać film na urządzeniu .

TTDownloader

najlepszy program do pobierania filmów tiktok

To jest internetowy downloader TikTok który pozwala na zapisywanie ulubionych filmów, w bibliotece TikTok, oferuje zaletę zapisywania wideo na dowolnym urządzeniu, takim jak PC, Android, iOS lub Tablet, również w dowolnym formacie może to być MP3 lub MP4 i możesz wybrać, czy usunąć lub nie znak wodny.

Ma także bezpłatne i nieograniczone pobieranie i nie musisz go rejestrować ani pobierać, a jakby tego było mało, ma bardzo prosty interfejs w obsłudze, wystarczy wykonać następujące czynności:

Otwórz stronę ttdownloader, wklej adres URL filmu, który chcesz pobrać w polu tekstowym, naciśnij pobierz wideo, pojawi się menu Wybierz opcje i kliknij Pobierz wideo i to wszystko film zostanie zapisany w galerii w ciągu kilku sekund.

SSSTikTok

SSSTikTok, to kolejny produkt do pobierania wideo TikTok, który możemy uzyskać w Internecie, jest jednym z najpopularniejszych, ponieważ pozwala na zapisywanie filmów, brak znaku wodnego w formacie MP4 o rozdzielczości HD, czyli najwyższej jakości. Podobnie jak te wymienione powyżej, jest bezpłatny, nie trzeba go pobierać, ma bardzo przyjazny interfejs i pobiera wideo w bardzo niewielu krokach.

dołącz do naszego kanału telegram