Skip to content

Jak skontaktować się z pomocą techniczną Google Family Link przez pocztę lub telefon?

27 de listopad de 2021

Wiele razy otrzymujemy produkty, które są bardzo przydatne do wielu rzeczy, których potrzebujemy; a jeśli zastanawiasz się, czym jest Family Link? Ten daje nam możliwość zasilania kontrolować różne rzeczy które są pod ręką przez telefon komórkowy.

Ale jak się skontaktować w przypadku problemu lub jakichkolwiek wątpliwości, że Family Link oferuje nam wsparcie techniczne lub pomoc w rozwiązaniu tego, co się dzieje, ponieważ Google Family Link został stworzony w celu mieć kontrolę nad aktywnością i bezpieczeństwem naszych dzieci. Na przykład możemy dodać Google Family Link do szkolnego konta dziecka, aby mieć większą świadomość jego zadań.

Aby rozwiązać problemy, ta część Google ma jako opcję tylko niewielką część często zadawanych pytań, które mają na celu rozwiązanie wszelkich ewentualnych zdarzeń.

Family Link działa jako aplikacja, która zsynchronizować nasz telefon z telefonem naszego dziecka Ta platforma posiada centrum wsparcia z najczęściej zadawanymi pytaniami, które pomagają nam rozwiązywać problemy techniczne.

Nie masz numeru telefonu kontaktowego, ale czy możemy skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej poczty pisząc do pomocy Google.

Chociaż jest to bardzo jasne i łatwe w użyciu, możemy znaleźć rozwiązanie tego, czego potrzebujemy, bezpośrednio w sekcji pomocy Google, ponieważ wszystko jest obsługiwane stąd i z naszego konta Gmail, będziemy w kontakcie, gdy będziemy potrzebować pomocy w tym czasie jest wymagane.

Jaki jest adres e-mail w przypadku pytań i problemów dotyczących Google Family Link?

Strona pomocy Google to część, która zajmuje się wszystkimi rzeczami, które są związane z wsparcie techniczne dla wszystkich Twoich narzędzi. Stąd możesz znaleźć jasne odpowiedzi na temat mechanizmów, które służą do rozwiązywania trudności, które musimy rozwiązać.

Pisz bezpośrednio z naszego konta Gmail połączonego z usługą Google Family Link, możemy wyrazić, co się dzieje, a tym samym otrzymać pomoc poprzez procesy i kroki do naśladowania, będąc w stanie skonsultować się z wszelkimi pytaniami, które możesz mieć w dowolnym momencie.

W przypadku pytań i problemów, które pojawiają się w Family Link; W każdym razie zawsze możemy skontaktować się za pośrednictwem pomocy technicznej, którą Google ma do rozwiązania tego typu sytuacji, z naszego e-maila powiązanego z kontem urządzenia naszego dziecka możemy rozwiązać problemy, zmiana ustawień, usuwanie kont, odblokowywanie kont, Między innymi, których potrzebujemy, aby wszystko poszło tak, jak powinno.

aplikacja z linkiem rodzinnym

Jak odinstalować i ponownie zainstalować aplikację, jeśli masz problem z ładowaniem?

Aby odinstalować Family Link, ale nie jest to coś, co chcesz być ostateczne, jeśli nie chcesz ponownie instalować i w tym celu musisz go usunąć i pobrać ponownie. Okazuje się, że ta aplikacja może być nieco trudna do odinstalowania, jeśli nie wiesz, jak to zrobić.

Najpierw musimy wejść do sekcji ustawień lub konfiguracji, stąd szukamy opcji, która mówi „osobiste”. Pamiętaj, że Google Family Link może być również powiązany m.in. z Netflixem, Amazonem.

Następnie klikamy słowo „konto” tutaj widzimy wszystkie zsynchronizowane konta, ale Family Link nie pojawi się w ten sposób tutaj musimy przejść do słowa „Google”. W tej części pojawiają się wszystkie profile, w tym te, które są zsynchronizowane z aplikacją, znajdziemy konto, którego szukamy i usuniemy konto, a aplikacja zostanie odinstalowana i profil również zostanie usunięty.

Wykonując te czynności, możesz odinstalować i ponownie zainstalować aplikację, co powinno rozwiązać wiele pojawiających się w niej problemów, jeśli nie zostaną one rozwiązane, najlepiej skontaktować się z pomocą techniczną.

dołącz do naszego kanału telegram