Skip to content

Jak skonfigurować miejsce wyświetlania automatycznych reklam Google Adsense

2 de kwiecień de 2021

Dziś stał się internet podstawowe narzędzie współczesnego świata, dzięki czemu wszystko, co chcesz wiedzieć lub opublikować, dociera do najbardziej ukrytych miejsc na naszej planecie. W rzeczywistości reklama internetowa jest obecnie jednym z najbardziej dochodowych biznesów.

W tym sensie firma Google ze swoją potężną przeglądarką stała się jedną z najbardziej prestiżowych platform świata online. Google od lat tworzy coraz więcej aplikacji i aktualizuje istniejące, aby były na bieżąco z nowymi wymaganiami.

Jedną rzeczą jest tworzenie banerów reklamowych dla stron internetowych, a drugą, aby dotarły do ​​ogółu społeczeństwa lub do określonej osoby. Jednym z produktów stworzonych przez Google w celu dostarczania tych reklam online jest platforma znana jako Google AdSense.

Google AdSense umożliwia reklamodawcom umieszczanie treści na różnych stronach internetowych i osiąganie w ten sposób zysków. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu platforma zarządza reklamami tak, aby docierały do ​​określonej grupy odbiorców.

Google AdSense oferuje reklamodawcom różne narzędzia, dzięki którym ich wydania są wysokiej jakości i dostosowane do ich potrzeb, a tym samym zarabiają pieniądze z domu. Jednym z tych narzędzi są reklamy automatyczne. Jeśli więc planujesz stworzyć własną stronę internetową lub bloga, jest to świetna alternatywa dla osiągnięcia zysku.

Co to są automatyczne reklamy Google AdSense?

Reklamy, które Google AdSense sprawia, że ​​pojawiają się one na stronach internetowych automatycznie biorąc pod uwagę kilka czynników takich jak: zawartość, lokalizacja, rodzaj użytkowników itp. Uczynienie ich bardziej atrakcyjnymi dla określonej publiczności poprzez poprawę ich wydajności.

Jest to bardzo ważne, biorąc pod uwagę, że zarobki generowane przez stronę internetową zależą w dużej mierze od liczby odsłon czy kliknięć, jakie wykonują na nich użytkownicy. Mówiąc prościej, jest tak, jakby Google AdSense z narzędziem Automatyczne reklamy podejmować te decyzje za Ciebie.

To narzędzie nie tylko publikuje reklamy, ale także je optymalizuje, czyniąc je bardziej atrakcyjnymi dla docelowych odbiorców. Znajdź najbardziej odpowiednie strony i opublikuj je zgodnie z ich zawartością i projektem. W takim przypadku oferuje opcję wyboru witryn, w których mają pojawiać się reklamy.

Pomiędzy opcje oferowane przez AdSense dla wydawców są: AdSense dla treści, który bierze pod uwagę zawartość witryn internetowych w celu umieszczenia odpowiednich dla nich reklam, w przypadku treści na telefon komórkowy dostosowanych do rozdzielczości telefonów komórkowych, filmów itp.

Jak skonfigurować automatyczne reklamy, aby wyświetlały się na wybranych stronach?

Najpierw musisz utworzyć konto w Google AdSense, jeśli jeszcze go nie masz. Następnie musisz wykonać następujące kroki, aby móc skonfigurować automatyczne reklamy AdSense.

Krok 1

Zaloguj się na swoje konto z oficjalna platforma AdSense. Zlokalizuj się w ogłoszeniach, pojawi się tabela ich stron internetowych, zlokalizuj tę, której szukasz i naciśnij symbol edycji.

Krok 2

W oknie ustawień musisz aktywować opcję Reklamy automatyczne. Zobaczysz wiele opcji konfiguracji reklam automatycznych, np. Czy chcesz zoptymalizować reklamy, ich format, liczbę reklam, które chcesz wyświetlać itp.

Krok 3

W oknie Wykluczone strony kliknij Zarządzaj i wybierz strony, na których nie chcesz wyświetlać reklam automatycznych. Naciśnij Zastosuj w witrynie, a następnie Zapisz. Jeśli nie chcesz, aby AdSense eksperymentował z Twoją konfiguracją.

osoba oglądająca wykres

Jeśli zamierzasz używać tej platformy do umieszczania reklam na stronach internetowych lub blogach, przestrzegaj zasad Google AdSense i unikaj nadużyć, które mogą prowadzić do sankcji lub blokowania Twoich stron przez Google. Firma Google stworzyła programy do śledzenia możliwych wykroczeń.

dołącz do naszego kanału telegram