Skip to content

Jak się poddać lub poprosić o poddanie się na Valorant – Valorant Cancel Game

7 de kwiecień de 2021

Oczywiście, gdy pobieramy i instalujemy Valorant na komputerze intencją na początku gry jest wygrana. Są jednak sytuacje, w których lepiej zrezygnować z gry lub poddać się, bo marnowanie czasu nie jest opcją niezawodną.

Czasami takie sytuacje się zdarzają poza naszym zasięgiemna przykład problemy z serwerem, Internetem, problemy z wymaganiami stawianymi komputerowi, problemy z innymi graczami. Tutaj pokażemy ci, jak możesz opuścić grę Valorant lub poddać się.

Czy można się poddać lub poprosić o poddanie się w Valorant?

Bez wątpienia można się poddać lub poprosić o poddanie się w grze Valorant. W tej grze nie można poddać się w pojedynkę, jeśli chcesz się poddać, musisz liczyć się z tym, że zostanie to odebrane jako rezygnacja całego zespołu przed odlotem. Całkowite oddanie punktów nagrody drużynie przeciwnej.

To znaczy, jeśli zdecydujesz się poddać, twój zespół automatycznie stracisz punkty tej gry konieczne do uzyskania trzynastu, które doprowadzą ich do zwycięstwa. Aby rozpocząć proces kapitulacji, musisz zalogować się do Valorant i podczas gry otworzyć głosowanie, otwierając czat i umieszczając / ff lub / surrender.

Po wysłaniu wiadomości na czat otwiera się głosowanie. Jeśli grają w trybie rywalizacji, wszyscy członkowie drużyny muszą zgodzić się na poddanie. Będą głosować na piśmie / tak jeśli się zgadzasz albo nie jeśli się nie zgadzasz. Jeśli wszyscy się zgodzą, gra się zakończy. W każdej fazie można podjąć tylko jedną próbę poddania się.

Jeśli grasz w trybie normalnym, rozpoczynając proces poddania się, potrzebujesz tylko 80% graczy drużyny zgadza się. Głosowanie za kapitulacją można rozpocząć dopiero od ósmej rundy.

Jak anulować grę w Valorant?

Gra wideo Valorant zawiera opcje, które pozwalają na porzucenie gry bez konsekwencji po tym, a następnie możesz rozpocząć kolejną. Ta opcja jest dostępna w wyświetlonym menu naciskając klawisz Klawisze ESC lub Alt i F4 w tym samym czasie. Co również daje możliwość późniejszego ponownego dołączenia do tej samej gry.

Jednak w grach niestandardowych nie ma takiej metody, aby je zostawić. Musimy zdecydować się na inne sztuczki, które z pewnością są bardzo łatwe do wykonania.

W przypadku pierwszej sztuczki musisz koniecznie włączyć polecenie oszukiwania, w tym celu musimy wybrać spersonalizowaną sekcję gry, a następnie przejść do menu głównego i wybrać opcję oszustwa i tam aktywować te, które chcesz. Następnie naciśnij kilkakrotnie opcję zakończenia gry dopóki gra cię z tego nie wyrwie.

Inną opcją, nawet jeśli wydaje się to żartem, jest absolutnie nic nie robić w grze. W ten sposób gra zabierze Cię jako AFK, którego nie ma, i wyrzuci Cię z niej dzięki bezczynności Twojej postaci. Te kody są ważne w grach niestandardowych i całkowicie za darmo.

Skąd wiesz, kiedy zrezygnować z Valorant?

W grze istnieje kilka powodów, dla których gracz decyduje się opuścić grę. Jednym z głównych jest moment, w którym zdasz sobie sprawę, że twoi koledzy z drużyny lub jeden z nich niszczy całkowicie misja albo potraktujesz to jako żart, a Twoim celem nie jest ukończenie misji lub zdobycie punktów, które pomogą Ci osiągnąć zwycięstwo.

waleczny świat

Możesz też zrezygnować, gdy zobaczysz, że nie ma już możliwości wygrania gry i kontynuowanie w niej jest po prostu stratą czasu. Tak jak oni istnieją osobiste powody opuszczenia gier ValorantSą też powody, które wymykają się nam spod kontroli i zmuszają nas do porzucenia gry.

Kilku graczy Valorant już przesłało problemy z serwerem tego, gdzie bez żadnego powodu są wyrzucani z gry. Dzieje się tak z powodu wewnętrznych problemów z grą.

Jednak Riot Games może to potrwać działania / sankcje przeciwko AFK, ponieważ gra wideo polega na stałym uczestnictwie każdego gracza. Kiedy gracz zdecyduje się poddać, oznacza to, że drużyna automatycznie przegrywa rundę.

dołącz do naszego kanału telegram