Skip to content

Jak robić zrzuty ekranu na Galaxy A5?

24 de sierpień de 2021

W ostatnim czasie staliśmy się znacznie bardziej pluralistyczni, chociaż nie przestaliśmy mówić o flagowcach lub urządzeniach z wyższej półki ludzi Samsunga, zaczęliśmy coraz bardziej brać pod uwagę wszystkie te, które dotyczą innych rodzin terminali koreańskich. Przy tej szczególnej okazji nie chcieliśmy przestać analizować wszystkiego, co dotyczy Samsunga Galaxy A5, urządzenia klasy średniej, które jest częścią jednej z nowych opcji azjatyckiej firmy.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć o Samsung Galaxy A5, jest to, że jest to terminal pośredni pod względem specyfikacji wśród wszystkich tych, które reagują na Samsung Galaxy A, ponieważ niektóre są mniejsze, a inne nieco większe. Istotą wszystkich Samsungów Galaxy A jest to, że mają ładną metaliczną obudowę, co sprawia, że ​​mamy poczucie estetyki Premium, choć oczywiście płacąc znacznie mniej pieniędzy niż w przypadku Galaxy S i wielu innych.

Cóż, Samsung Galaxy A5 utrzymuje obecnie bardzo dobre poziomy sprzedaży, co spowodowało, że jego użytkownicy zwrócili się do sieci społecznościowych i forów, próbując odkryć sztuczki lub tajemnice dotyczące Samsunga Galaxy A5, które pozwalają im jeszcze bardziej korzystać z tego urządzenia. W tym sensie musimy powiedzieć, że podobnie jak wiele innych terminali koreańskiej firmy, Samsung Galaxy A5 wyróżnia się łatwością robienia zrzutów ekranu, więc pokażemy Ci, jak je posunąć do przodu.

Robienie zrzutów ekranu na Samsung Galaxy A5

Cóż, zanim przejdziemy do wszystkich szczegółów procedury robienia zrzutów ekranu za pomocą Samsunga Galaxy A5, musimy powiedzieć, że jest to urządzenie, które Posiada czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2 Ghz, dzięki czemu może bez problemu realizować tę funkcję. Do tego Samsung Galaxy A5 dodaje 2 GB pamięci RAM, aby wykonywać kilka procesów jednocześnie, oraz wewnętrzną pojemność 16 GB, idealną do przechowywania wszystkich ujęć, które chcemy.

Wszystkie zrzuty ekranu na Samsung Galaxy A5 będą wtedy wyglądały naprawdę dobrze dzięki zastosowaniu 5-calowego ekranu który jest rozmiarem pośrednim dla aktualnej mody, a jeśli dodamy do tego główny aparat 13 MP, jasne jest, że Samsung Galaxy A5 jest świetnym telefonem komórkowym. Wreszcie, jeśli lubisz selfie, uważamy, że powinieneś wiedzieć, że Samsung Galaxy A5 ma przednią lub dodatkową kamerę 5 MP, dzięki czemu możesz robić wszystkie selfie, jakie chcesz.

Cóż, a jeśli po wszystkim, o czym wspomnieliśmy, chcesz teraz zacząć robić zrzuty ekranu swoim Samsung Galaxy A5, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to nacisnąć jednocześnie przyciski zmniejszania głośności i zasilania przez kilka sekund. Zobaczymy, że po tym czasie nie tylko ekran będzie migotał, ale jednocześnie to stwierdzimy będzie odgłos migawki, bardzo podobny do tego, który wydaje aparat fotograficzny, o ile nie mamy telefonu komórkowego w ciszy.

Czy udało Ci się zrobić zrzuty ekranu za pomocą Samsunga Galaxy A5?