Skip to content

Jak przesłać i opublikować obraz w Google, aby wyszukać go w Google Images?

7 de maj de 2022

Obrazy oferowane przez Google Images są prawie nieskończone. Te obrazy pochodzą z wielu stron internetowych, witryn, publicznych repozytoriów, każdej sieci społecznościowej lub publicznego znaku każdej strony, która istnieje w Internecie i została przesłana przez kogoś na świecie. Nic dziwnego, że wiele osób, szukając konkretnego obrazu, używa więcej obrazy znalezione przez google niż w innej wyszukiwarce.

Co wprawia ludzi w zakłopotanie. Oraz wielu twórcom treści z pytaniem, co powinienem zrobić, aby moje obrazy znalazły się w wyszukiwarce grafiki Google?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, w tym artykule znajdziesz przewodnik dotyczący publikowania obrazów domeny i zasięgu publicznego, które mogą pojawiać się w wynikach wyszukiwania grafiki Google na urządzeniach mobilnych. Odpowiedzi na pytanie, jak działa ta wyszukiwarka, aby znaleźć każdy obraz i jak sprawić, by nasz obraz był jednym z wyników tych wyszukiwań.

Dzięki temu każdy będzie mógł szybko i łatwo znaleźć nasze treści multimedialne jako obrazy w Google Images.

Upewnij się, że nazwa obrazu jest publiczna

Obrazy Google działa i działa, szukając wyników twoich obrazów z różnych stron internetowych, które mogą istnieć na świecie. Te obrazy są oryginalne, stworzone i przesłane przez ludzi.

Ludzie nie mogą bezpośrednio przesyłać swoich zdjęć bezpośrednio. Za to drugie odpowiada Google: analizuje, porządkuje i pozycjonuje obrazy tak, aby wyniki były jak najlepsze, w każdym wyszukiwaniu użytkownika. Aby to zrobić, musisz przesłać obraz i upewnij się, że to jest publiczne. Dowiedz się, jak wyszukiwać obrazy w Google bez znaku wodnego.

W ten sposób, Google Możesz wziąć to zdjęcie wraz z witryną, z której pochodzi, i umieścić je jako jeden z milionów wyników, które się na nim pojawiają. Pamiętaj, że obraz jest i musi znajdować się w domenie publicznej, aby mógł zostać wzięty pod uwagę.

imię jest niezbędne

Kiedy szukamy obrazu, umieszczamy słowo w wyszukiwarce i pojawia się żądany wynik. Z tego powodu ważne jest umieszczenie nazwy pliku ze zdjęciem, a tym samym ułatwienie zamawiania i wyszukiwania w wyszukiwarce. Obrazy Googleustal priorytety i odpowiednio umieść je i zacznij zapisywać lub pobierać obrazy z Google Images

opublikuj obraz w google

Twórz dokładne opisy i etykiety na swoim obrazie

Ważne jest, aby na naszym wizerunku umieszczać dobre opisy, którym towarzyszą: słowa kluczowe aby pozycjonowanie naszego obrazu było priorytetem dla grafiki Google. W bankach obrazów takich jak Flickr, Foter, Shuttertockopisy są umieszczane w formie etykiet.

Bądź cierpliwy i ciesz się swoim wizerunkiem!

Po wykonaniu wszystkich zabiegów musimy uzbroić się w cierpliwość. Repozytorium obrazów Google nie jest tak szybkie, aby rozpoznać i wykorzystać nasz obraz. Indeksowanie zajmuje dni zdjęcia, a także to, że pojawia się w ostatnich wynikach.

Spróbuj wyszukać swój obraz po upływie 7 dni. I spróbuj przeszukać każdą stronę, ponieważ prawdopodobnie się pojawi, a w końcu zobaczysz obraz, który udostępniłeś w Grafice Google.

Pojawia się jako jedna z pierwszych w wyszukiwarce Google

Wiesz już, jak przesłać obraz w wyszukiwarkach Google, teraz powiemy ci jak możesz dołączyć swoją witrynę? i że pojawia się w wynikach wyszukiwania; Jest bezpłatny, łatwy i prosty w wykonaniu.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że Google ma narzędzie, które jest odpowiedzialne za śledzenie witryn, które są nowe w sieci, aby uwzględnić je na swojej liście; główną metodą jest użyj linków ze znanych stron abym mógł dostać się do Twojej witryny.

Następnie przystępuje do indeksowania informacji; po przeszukaniu witryny przejdź do przeprowadzić badanie treści aby określić, czy ma wartość. W tej ocenie przejrzysz każdy plik, obraz, tekst i wideo, zapisując je w ten sposób w indeksie Google.

Wreszcie masz publikację i pozycjonowanie, w tym przypadku z wykorzystaniem informacji z Twojej strony internetowej google określa, czy treść ma wartość lub jest to związane z przeprowadzanym wyszukiwaniem, aby znaleźć swoją witrynę wśród pierwszych wyników wyszukiwania.

Jeśli użyjemy wszystkich informacji dostosowujących nasze treści do sieci, zawsze masz gwarancję, że pojawisz się wśród pierwszych wyników.

dołącz do naszego kanału telegram