Skip to content

Jak przekazać telegram wideo przez WhatsApp — wymagania i pełny proces

13 de październik de 2021

Telegram to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, w której filmy, obrazy, audio, między innymi, są bardzo łatwe do pobrania, możesz je uzyskać w bardzo krótkim czasie, ponieważ nie potrzebujesz bardzo szybkiego Internetu do dostarczanie lub wysyłanie wszelkiego rodzaju plików, to właśnie przyciąga użytkowników, łatwa mobilność plików.

Dlatego możesz tego użyć aplikacja do otrzymywania filmów a następnie korzystać z nich w innych sieciach społecznościowych. W tym artykule pokażemy, jak bardzo łatwo i bez problemu wysyłać filmy Telegram do WhatsApp.

Jaka jest regularna procedura, w której możesz udostępniać filmy Telegram przez WhatsApp z aplikacji?

Teraz, gdy korzystałeś z Telegrama jako pośrednika w celu uzyskania plików, takich jak filmy, możesz udostępnić je aplikacji WhatsApp, dla nich musisz wykonać następujące kroki w zależności od urządzenia

Z Androida

 1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację Telegram. Przeszukaj swoje aplikacje i kliknij ikonę z napisem Telegram.
 2. Będąc w środku musisz przejdź do czatu, na którym znajduje się wideo chcesz wysłać do innej sieci.
 3. Kliknij plik do wysłania, tutaj zobaczysz kilka opcji, musisz wybrać Udostępnij.
 4. Pojawi się teraz lista, w której pokażą ci, do której sieci społecznościowej Telegram może wysyłać pliki.
 5. Musisz wybrać opcję WhatsApp.
 6. Następnie przeniesie Cię do listy swojego WhatsApp, możesz wysłać go do grupa, kontakt lub jeśli chcesz swój stan, wybierz ten, który chcesz.
 7. Teraz naciśnij ikonę wysyłania i gotowe.

Dzięki aplikacji na iPhone’a

 1. Wejdź do Telegramu.
 2. Przejdź do czatu gdzie jest film co chcesz wysłać.
 3. Teraz przytrzymaj wybrany film, aż pojawią się opcje.
 4. Kliknij Udostępnij.
 5. Następnie zrób kliknij opcję WhatsApp.
 6. Znajdź w swojej aplikacji miejsce, w którym chcesz wysłać wideo.
 7. Kliknij Prześlij.

Niestety, Telegram Web nie masz możliwości udostępniania multimediów przez siebie na inne platformy, takie jak WhatsApp Web. Aby przenieść plik Telegrama do innej sieci społecznościowej, musisz pobrać ten plik, a następnie wysłać go z pamięci do innych aplikacji, możesz to zrobić w następujący sposób:

aplikacja telegramu

 1. Wejdź do sieci telegramu.
 2. Przejdź do filmu, który chcesz udostępnić.
 3. Teraz musisz ponownie kliknąć wiadomość, w której znajduje się wideo, a pobierzesz go na swój komputer.
 4. Jeśli masz już plik do użytku, możesz przejdź do WhatsApp Web a następnie znajdź kontakt, do którego chcesz wysłać element.
 5. Kliknij, aby dołączyć plik, tutaj musisz wybrać między innymi swoje filmy, zdjęcia, audio.
 6. Po wybraniu pliku kliknij Wyślij.

Jak duże powinny być filmy udostępniane przez WhatsApp?

WhatsApp umieszcza a szacowany limit rozmiaru w przypadku wysyłania filmów zezwoli tylko, jeśli wspomniany plik waży maksymalnie 100 MB. W przypadku, gdy masz plik o większej liczbie megabajtów niż jest to dozwolone na tej platformie, powinieneś spróbować skompresować lub wysłać go w częściach. Wskazane jest, aby upewnić się, w jakich formatach filmy najlepiej przesyłać na WhatsApp.

Jakie są najlepsze kompresory, których można użyć do dopasowania filmów do WhatsApp?

Jeśli masz wideo, które przekracza limit szacowanego rozmiaru w WhatsApp, który wynosi 100 megabajtów, możesz użyć opcji podzielenia wideo na partycje lub skompresowania. Aby skompresować pliki, możesz użyć aplikacji, która jest łatwa i szybka. Następnie powiemy Ci, co najlepsze aplikacje do kompresji plików w najprostszy i najbezpieczniejszy sposób:

Wondershare UniConverter

Jeśli chcesz edytuj, kompresuj lub konwertuj wideo Wondershare UniConverter to idealna platforma do tego. Zawiera rozbudowany pasek narzędzi, którego możesz używać w swoich filmach. Ta aplikacja pozwala konwertować filmy wszelkiego rodzaju, możesz nawet wybrać średni rozmiar wyjściowy na podstawie jakości i formatu wideo.

wyślij filmy w telegramie

Jeśli chcesz wysłać wideo na WhatsApp, które nie ma rozmiaru wymaganego przez sieć społecznościową, ta aplikacja umożliwia kompresowanie lub przycinanie filmów, aby Twoja przesyłka się powiodła. Daje również możliwość zmiany formatu pliku, aby był lepiej odbierany na platformie.

Kompresor wideo

Video Compressor to aplikacja, która pozwala kompresować lub zmniejszać rozmiar wideo. Umożliwia edycję wielu filmów w tym samym czasie, dzięki czemu nie tracisz czasu.

WhatsApp ma limit dopuszczania filmów, który wynosi 100 megabajtów, jeśli przekroczysz ten limit, możesz użyć aplikacji Video Compressor, która pozwoli ci zmniejszyć rozmiar twojego wideo, możesz uzyskać wideo już edytowane w formacie, który miałeś przed . Jego użycie jest bardzo łatwe i intuicyjne w porównaniu do poprzedniej aplikacji, dzięki czemu nie będziesz mieć żadnych niedogodności podczas kompresji wideo.