Skip to content

Jak przeglądać historie ludzi na Instagramie bez pokazywania ich na telefonie komórkowym lub komputerze?

14 de listopad de 2021

Historie na Instagramie to jedna z najbardziej uderzających funkcji tej sieci społecznościowej, która pozwala nam wszystkim dzielić się chwilą naszego życia z innymi, a magia polega na tym, że jest to chwila efemeryczna, trwają tylko 15-20 sekund. historia o żywotności 24 godzin bez więcej. Jeśli przypadkiem chcesz poznać trochę małych sztuczki, aby anonimowo przeglądać Instagram Stories, Czytaj dalej.

Jak anonimowo przeglądać historie na Instagramie?

Podobnie jak w przypadku innych sieci społecznościowych, takich jak Facebook i WhatsApp, kiedy widzimy historię danej osoby, mogą ją wprowadzić i zobaczyć, kto ją obejrzał, a my będziemy na tej liście. W WhatsApp dość łatwo jest zobaczyć historie bez naszego imienia i nazwiska na liście drugiej osoby, po prostu dezaktywując „Potwierdzenie przeczytania” w Ustawieniach.

Teraz na Instagramie dezaktywacja tego „widzianego” w wiadomościach lub historiach innych jest nieco bardziej zagmatwana, ale nie niemożliwa. Największym szczegółem jest to, że wspomniana akcja Nie będziemy w stanie tego zrobić z samej aplikacji, ale musimy używać programu innej firmy lub urządzeń z naszego telefonu komórkowego.

WeInstag lub Insta-Stories na PC

Jako pierwsze metody mamy dwie strony, które pomogą nam zobaczyć historie bez bycia widzianym przez drugą osobę, czyli anonimowo. Chociaż są to strony na PC, możliwe, że możemy je również przeglądać na naszym telefonie komórkowym i obie strony będą działać równie dobrze na obu platformach.

Z WeInstag i Insta-Stories mogą oglądać historie anonimowo, o ile profile są otwarte i takie historie nie są w formie „Najlepszych Przyjaciół”.

Obie działają w podobny sposób, wchodzimy na stronę obu stron i zobaczymy pasek wyszukiwania, w którym wpiszemy nazwę użytkownika poszukiwanej przez nas osoby przeglądać swoją historię anonimowoJeśli profil jest otwarty, strony pokażą wszystkie historie, które dana osoba ma w tej chwili, a nawet zaoferują link do pobrania, jeśli chcesz to zrobić. Wręcz przeciwnie, jeśli jest to prywatny profil lub historia dla Twojej listy „Najlepszych przyjaciół”, strona powiadomi Cię, że nie będzie w stanie pokazać historii z tych powodów lub po prostu nie pokaże żadnej historii.

aplikacja opowiadania na Instagramie

Aktywowanie trybu samolotowego na urządzeniu mobilnym

Druga metoda wymaga dostosowania naszego telefonu, a także sztuczki dezaktywacji danych lub Wi-Fi, aby zobacz wiadomość bez czeku, można go również zastosować do przeglądania historii na Instagramie lub aktywując tryb samolotowy, który odłączy Cię od dowolnej sieci, w której się znajdujesz.

Wadą tego jest to, że oczywiście nie pokaże ci wszystkich historii, jeśli tylko pierwszego z każdego użytkownika, to dlatego, że brakuje danych lub Wi-Fi do ich pobrania. Ponadto, gdy ponownie połączysz się z siecią, pojawi się kontrola.

W ostateczności utwórz kolejny profil

Jeśli jesteś bardzo skupiony na anonimowości i nie chcesz niczego na świecie, aby inni wiedzieli, że widzisz ich historie, będziesz musiał załóż kolejne konto na Instagramie dla tego. Oczywiście ten inny profil musi zawierać fałszywe informacje, fałszywe imię i nazwisko, inny adres e-mail, aby ukryć Twoją prawdziwą tożsamość i oglądaj Historie na Instagramie, nie wiedząc, że to naprawdę Ty.

Będziesz także musiał śledzić osoby, o których mowa, a jeśli jest to profil prywatny, jest mało prawdopodobne, aby ktoś chciał udzielić pozwolenia nieznajomemu.

historie na Instagramie

Jak zainstalować w Google IG Stories na Instagram, aby anonimowo przeglądać historie na Instagramie?

Istnieje trzecia metoda, która jest dość funkcjonalna, ale oczywiście nie jest to również oficjalna aplikacja, ponieważ jest to program innej firmy.

Wspomnieliśmy o „aplikacji”, ale jest to raczej rozszerzenie naszej przeglądarki internetowej Google Chrome, która jest najczęściej używana przez ludzi. Aby zainstalować tę aplikację, wykonaj poniższe czynności:

  1. Szukaj według nazwy Historia Chrome Ig w internecie.
  2. Wprowadzasz pierwszy wynik, aby móc pobrać i zainstalować wspomniane rozszerzenie w przeglądarce.
  3. Gdy rozszerzenie jest już zainstalowane, przejdź do oficjalnej witryny Instagram z komputera i zaloguj się normalnie.
  4. Następnie poszukaj właśnie zainstalowanego rozszerzenia, które znajduje się w górnej części przeglądarki po prawej stronie i kliknij.
  5. Na koniec sprawdź, czy w Rozszerzenie Chrome Ig Story, pojawia się przekreślone oko, co oznacza, że ​​będziesz mógł zobaczyć historie, nie będąc widzianym przez drugą osobę.

Należy zauważyć, że będzie to musiało zostać wykonane z przeglądarki bez trybu incognito, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie można pobrać i zainstalować rozszerzenia; Jeśli masz już to wcześniej, nie będziesz mógł również korzystać z żadnego rozszerzenia w trybie incognito.

Twitly

Jako ostatnią opcję mamy Twitly, dostępny na urządzenia z Androidem i iOS; Jest to aplikacja, która pozwoli Ci być na Instagramie w trybie incognito, dzięki czemu możesz przeglądać historie anonimowo. Nie tylko to, ale możesz to zrobić również na Twitterze, ponieważ aplikacja obsługuje obie platformy.

Po prostu poszukaj aplikacji w Play Store lub App Store, pobierz ją i voila, możesz przeglądać te sieci społecznościowe bez zauważenia Twojej obecności.

dołącz do naszego kanału telegram