Skip to content

Jak poznać liczbę odwiedzin bezpłatnej witryny internetowej

1 de luty de 2021

To chyba jedno z najważniejszych zadań wszystkich ludzi, którzy są oddani cyfrowemu światu. Właśnie tego rodzaju danych potrzebujemy, aby móc wyobrażać sobie wszystkie możliwe źródła ruch drogowy które są generowane w połączeniu z innymi typami informacji, które również mogą stać się bardzo interesujące dla celów finansowych i wzrostu liczby odwiedzin.

Samo Google umożliwia analizę tych wizyt z całkowitą dokładnością, dlatego w tym poście chcemy trochę więcej zilustrować na ten temat.

Jak mierzyć stronę internetową

Rozpoczynając nową kampanię marketingową w Internecie, jednym z pierwszych kroków, jakie możemy podjąć, aby móc ją rozreklamować, jest poznanie naszej strony internetowej, to poznanie naszych odbiorców, interesujących nas tematów i godzin największego ruchu.

Im więcej wiesz o takich informacjach, tym skuteczniejsza będzie Twoja kampania. Plik statystyki internetowe, pomóż nam lepiej poznać naszą konkurencję, a tym samym lepiej skupić wszystkie nasze narzędzia.

Są różne darmowe narzędzia, co pomoże nam dowiedzieć się więcej o naszych statystykach, a tutaj pomożemy Ci je zbadać.

Jeśli zaczynasz na tym świecie, Google Display Planner to fantastyczne narzędzie w użyciu. Ta strona internetowa pomoże nam poznać różne statystyki dotyczące naszej strony internetowej, filtrując według kraju, czasu, płci i innych danych, informacje, które może zaoferować.

Dzięki niemu będziesz mógł uzyskać różne szacunkowe dane o odwiedzających, przeglądanych stronach, spędzonym czasie, jaki jest procent odwiedzin, wiekitp.

Dzięki Trendom URL będziesz mógł zapoznać się z różnymi rodzajami statystyk dotyczących czasu, w którym Twoja witryna była online, podobnie będziesz mógł zobaczyć, na podstawie liczby sugerowanych linków, które wprowadzili ludzie, oraz różnych danych demograficznych, które zebrała Twoja witryna.

Pomiar ruchu za pomocą Google Analytics

Google Analytics jest jednym z preferowanych przez wielu narzędzi. Jak wspomnieliśmy na górze, jest wiele dokładnych informacji, które znajdziesz w ich przestrzeniach. Dzięki niemu możesz otrzymywać różnego rodzaju informacje w uporządkowanym i nawet filtruj, dzięki czemu otrzymujesz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz.

Wśród danych, które może zaoferować ta witryna, są to:

  • Poznaj całkowitą liczbę odwiedzin przez adres IP, które Twoja witryna otrzymuje bezpłatnie.
  • Raporty zwyczaj, w źródłach ruchu. W tej sekcji nie tylko poznamy liczbę organicznych wizyt, ale będziemy też mieć dostęp do wielu źródeł, które w taki czy inny sposób dostarczają nam odwiedzających.
  • Specyfikacje zachowania użytkowników w Twoim stronie internetowej. W ten sposób możesz poprawić doświadczenia tych osób w swojej witrynie, dostosowując wyszukiwarkę do lepszego pozycjonowania różnych wyszukiwań.
  • Zapewnia różne dane geograficzne i dane demograficzne, aby lepiej poznać swoich użytkowników.licznik odwiedzin w sieci

Jak bezpłatnie poznać odwiedziny strony internetowej, która nie jest Twoja?

To może robisz to w jakiś sposób edukacyjny, lub po prostu lepiej poznać swoją konkurencję, jednak nie musisz się martwić, ponieważ jest na to szybki i łatwy sposób. Wszystko to dzięki różnym darmowym i darmowym serwisom internetowym, które wyjaśnimy poniżej.

Ta strona ma darmową wersję, która koncentruje się na dostarczaniu różnych informacji o ruchu na różnych stronach w bezpłatny i bezpieczny sposób. W podobny sposób zawiera listę znalezionych słów ustawione i różne dane, które są bardzo interesujące.

Jest to jedna z bezpłatnych alternatyw preferowanych przez wielu użytkowników. Wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać różnego rodzaju informacje o różnych witrynach internetowych. Jest to jednak ograniczone, ponieważ w sieci można uzyskać informacje tylko z różnych sieci dziennie.

Z nimi przybory Będziesz mógł dowiedzieć się znacznie więcej o interesujących Cię witrynach, w tym o swoich własnych. Teraz, gdy masz już wszystkie te informacje, nadszedł czas, aby rozwinąć swoje marzenia.

dołącz do naszego kanału telegram