Skip to content

Jak poprosić o fakturę w DIDI Szybko i łatwo (przykład)

23 de luty de 2021

Faktury elektroniczne to dokumenty, które pozwalają nam wiedzieć, jak idą nasze dochody i wydatki; a ty jako dobry biznesmen musisz wiedzieć, jak to zrobić. Dlatego dzisiaj wyjaśnimy, jak poprosić o fakturę elektroniczną Twoja ulubiona firma transportowa DIDI, popularna aplikacja transportowa, która staje się coraz bardziej popularna we wszystkich częściach świata. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółowo, jak zarabiać pieniądze z DiDi, możesz w kilku krokach przejrzeć tę praktyczną recenzję.

Jednak wciąż jest wielu ludzi, którzy mają pewne wątpliwości, jak to zrobić wystawiać rachunki za podróże, które odbywają za pośrednictwem tej aplikacji; więc czytaj dalej ten post, a podamy Ci najlepsze informacje wraz z prostymi krokami do wykonania.

Przed rozpoczęciem procesu rozliczeniowego DiDi musisz mieć:

 • Dostęp do Internetu.
 • Aplikacja zainstalowana na Twoim telefonie.
 • Na czyje nazwisko ma być faktura.
 • RFC (Federal Taxpayers Registry), nazwa lub poprzedni punkt.

Kroki, które należy wykonać, aby otrzymać fakturę DiDi:

 1. Wejdź do aplikacji DIDI.
 2. Następnie kliknij kartę MENU, rozwija stronę.
 3. Następnie wprowadź zakładkę zgodnie z Twoim krajem: Moje zamówienia, moje wycieczki lub moje zamówienia.
 4. Następnie znajdziesz zakładkę zatytułowaną «rachunki«.
 5. Po tym kroku wybierz kartę «wyrazić«, Udostępnij, a później wprowadzi faktury DIDI; w ten sposób wybieramy wycieczki do rozliczenia.
 6. Następnie kliknij „następujący»Aby przejść do weryfikacji danych.
 • Ważny fakt: Nie wszystkie wycieczki mogą być rozliczane.

Co to jest weryfikacja danych?

Chodzi o dostarczanie czyste i przejrzyste dane do programów, aplikacji i usług, które go używają; dlatego firma DIDI również wymaga takiej weryfikacji. Wybierając wspomnianą zakładkę należy wykonać następujące czynności:

 1. Napisz Nazwa firmy.
 2. Następnie wprowadź RFC.
 3. Umieść e-mail odpowiadające miejscu, do którego ma dotrzeć faktura.
 4. Na koniec kliknij kartę dostarczone i łatwo otrzymasz żądaną fakturę.

Teraz, jeśli masz problemy z rozliczeniem się z firmą DIDI, możesz skontaktować się z nią pod numerem kontaktowym: 01 800 988 8888. Lub z drugiej strony napisz do nich e-mail na adres: [email protected]. W ten łatwy i prosty sposób uzyskasz żądaną fakturę.

Za co płacisz?

Po prostu aby móc zagwarantować odpowiedzialność sprzedawcy w oferowanej przez niego usłudze; Ponadto upewniasz się, że sprzedawca płaci odpowiedni podatek, ponieważ jest on już wliczony w cenę; czyli przed zakupem bez faktury, kupiec przechowuje tę ilość pieniędzy to mu nie odpowiada.

Zalety faktur elektronicznych

Z fakturą elektroniczną obywamy się głównie bez użycia papieru, tuszu, znaczków, wysyłki itp., Co obniża wiele kosztów i Jest przyjazny dla środowiska. Ale to nie jedyna zaleta. Na przykład, ponieważ nie są one wysyłane jak tradycyjna korespondencja, zarówno szybkość, jak i bezpieczeństwo dostawy są znacznie lepsze; za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej.

telefon komórkowy z wykresem kont i faktury

Korzyści z rozliczeń online

Bardzo ważne jest, aby poprosić o fakturę, zwłaszcza w formacie zakupy lub usługi że bierzemy; dlaczego? Oto kilka korzyści:

 1. Zmniejszysz wydatki na papier i drukowanie.
 2. Poprawi to obsługę, ponieważ fakturę możesz uzyskać samodzielnie w systemie.
 3. Będziesz mógł mieć ogólne pojęcie o tym, ile wydajesz rocznie, a tym samym mieć większą kontrolę nad swoimi finansami.
 4. Zmniejszenie płatności podatków.
 5. Oszczędności w średnim i długim okresie.
 6. Będziesz uzasadniał swój dobytek lub usługi, które wykonujesz.
 7. Większa kontrola dokumentów

Pamiętaj, że następnym razem, gdy będziesz konsumować produkt lub usługę, poproś o fakturę, ponieważ stanowi to korzyść zarówno dla Ciebie, jak i dla gospodarki kraju. To obowiązek i odpowiedzialność i jako takie należy to założyć.

Na co czekasz? Wprowadź i pobierz plik Aplikacja DIDI Y szybko otrzymaj fakturę korespondent. Podróżuj z nami łatwo, szybko i bezpiecznie w najlepszych cenach na rynku.

dołącz do naszego kanału telegram