Skip to content

Jak poprosić o DIDI dla innej osoby

23 de luty de 2021

Jak już wiesz, odkąd pojawił się DiDi, stał się pomocą dla wszystkich, którzy chcą w jakiś sposób podróżować szybko i tanio. Cóż, DiDi oferuje nie tylko najlepsze stawki na rynku, ale także pozwala poprosić o to w dowolnym miejscu w mieście, w którym się znajdujesz. Jeśli nadal nie masz tej wspaniałej aplikacji, możesz pobrać DiDi, aby rozpocząć korzystanie z usługi.

Jeśli więc często korzystasz z aplikacji DiDi, wiesz, jak łatwo jest poprosić o samochód, który zabierze Cię w dowolne miejsce. Jednak co byś zrobił, gdyby potrzebował tego przyjaciel lub członek rodziny? czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak możesz zamów DiDi dla innej osoby?

W tym poście dowiesz się, jakie kroki należy wykonać, aby poprosić o DiDi inną osobę z aplikacji. Wierz lub nie wierz, ale to niezwykle proste i szybkie, w którym zasadniczo musisz zmienić swoją lokalizację na lokalizację osoby.

Możesz nie wiedzieć, co zrobić, gdy to zrobisz, ponieważ skąd będziesz wiedzieć, że GPS aplikacja nie pozwala na dodanie lokalizacji. Dlatego poniżej dowiesz się, jakie kroki należy wykonać, aby to zrobić poproś o DiDi przyjacielowi lub członkowi rodziny w potrzebie.

Kroki, które należy wykonać, aby poprosić inną osobę o DiDi

To, jak czytasz wcześniej, jest możliwe poproś o DiDi z aplikacji na inną osobę wystarczy wykonać następujące kroki i to wszystko:

  • Wejdź do aplikacji i zamiast klikać opcję, która mówi Gdzie zamierzasz przesłać?, Klikniesz tę, która mówi Gdzie idziesz? Musi tak być, ponieważ jeśli klikniesz opcję, która mówi: Gdzie zamierzasz przesłać? Nie pozwoli ci to zmienić lokalizacji.
  • Po kliknięciu opcji zostanie wyświetlona lista, a nad nią inna opcja, która mówi Gdzie masz zamiar wejść? To w tej sekcji możesz wpisać adres, pod którym znajduje się dana osoba, aby mogła ją wyszukać.
  • Wybierz miejsce dokąd dana osoba chce być zabrana.
  • Potwierdź informacje i voila, wykonując te proste kroki, możesz poprosić o DiDi od innej osoby z aplikacji.

Innymi słowy, zamów DiDi dla innej osoby zamówienie jest tak proste dla siebie, że wystarczy zmienić lokalizację i to wszystko. W krótkim czasie Twój znajomy lub członek Twojej rodziny będzie mógł skorzystać z jednego z najbezpieczniejszych i najtańszych środków transportu w mieście.

Najlepsze jest to, że możesz wysłać żądanie z telefonu komórkowego, tabletu, komputera lub z dowolne urządzenie w którym masz aplikację. Na koniec, po złożeniu wniosku, zaleca się postępować zgodnie z radami, które zobaczysz poniżej.

Wskazówki, których należy przestrzegać, prosząc o DiDi dla kogoś innego

Aby zapewnić doskonałe wrażenia osobie, od której poprosiłeś o DiDi, zalecamy śledzenie Porady wspomniane poniżej:

  • Kiedy to wiesz kierowca to ten, który będzie szukał osoby, poinformuj go, aby wiedział, który model samochodu jest tym, który go odbierze.
  • Poinformuj kierowcę o pliku imię osoby i opisz go, aby wiedział, kogo szukać.
  • Pamiętaj, że możesz tylko zapytać jeden DiDi na razDlatego, aby poprosić o jeden dla siebie, musisz najpierw poczekać, aż ta prośba zostanie zakończona.
  • Gdy osoba zostanie odebrana, zapytaj o jej podróż, abyś mógł oceń kierowcędając mu gwiazdy, na jakie zasługuje.
  • Polecam go osobie, która zainstaluje aplikację na swoim telefonie komórkowym iw ten sposób możesz zdobywać kupony rabatowe na swoje wycieczki.

Jak mogłeś to zrozumieć Czy ja to jedna z aplikacji, która daje możliwość zamówienia taksówki od innej osoby. Dlatego każdego dnia używa go coraz więcej osób pozycjonowanie jako jeden z ulubionych na rynku.

zaproś znajomych didi

Nie czekaj dłużej i stań się częścią tej społeczności, która nie tylko używa DiDi dla osobistych korzyści, ale także przynosi korzyści innym ludziom. Jeśli spodobały Ci się informacje, których się dzisiaj nauczyłeś, Kontynuuj czytanielub wszystkie artykuły na tym znakomitym blogu, na którym codziennie znajdziesz potrzebne informacje.

dołącz do naszego kanału telegram