Skip to content

Jak poprawić jakość dźwięku lub dźwięku w Spotify Jaki jest najlepszy korektor?

14 de Maj de 2021

Jeśli kochasz muzykę i chcesz wiedzieć, jak poprawić jakość dźwięku lub dźwięku Spotify? a inni chcą wiedzieć Jaki jest najlepszy korektor? Cóż, wyjaśnimy, co jest konieczne, aby Twoje piosenki brzmiały jeszcze lepiej, gdy używasz tego programu.

Dla fanów muzyki i ogółu społeczeństwa ważne jest, aby mieć pod ręką narzędzie do słuchania ulubionych artystów. Z tego powodu Spotify wyszło na jaw, aplikacja umożliwiająca słuchanie dowolnego gatunku, który lubisz. Oprócz posiadania kilku narzędzi, które sprawiły, że Spotify wielokrotnie przewyższał Apple Music.

Kroki mające na celu poprawę jakości dźwięku

Na początku musisz mieć otwartą sesję na jednym z kompatybilnych urządzeń, czy to na komputerze, czy na smartfonie. Kiedy mamy otwartą aplikację, zobaczymy to w prawym górnym rogu, znajduje się ikona konfiguracji aplikacji. Musimy dotknąć tego, aby otworzyć menu.

Z tego menu możemy wykonuj wszelkiego rodzaju ustawienia i regulacje. Ale to, co nas interesuje w tym konkretnym przypadku, to możliwość poprawy jakości dźwięku odtwarzanego w aplikacji. Ta sekcja jest znacznie poniżej początku, prawie sięga końca menu.

Jeśli spojrzymy kiedy dojdziesz do działu jakości, możemy wyświetlić kilka menu. Stąd możemy je wszystkie zmienić, ale trzeba pamiętać, że im lepsza jakość dźwięku, tym więcej danych wyda. Dlatego wskazane jest, aby dostosować go do najlepszej jakości tylko wtedy, gdy jesteśmy podłączeni do sieci WIFI.

Oprócz zużycia danych powinieneś wiedzieć, że możesz wybierać między niską, średnią i wysoką jakością. Ale żeby móc wybrać dźwięk w bardzo wysokiej jakości. Musisz mieć miesięczną subskrypcję na Spotify, ponieważ ta opcja jest tylko w tych szczególnych przypadkach.

Który z korektorów Spotify jest najlepszy?

Korektory to wyjątkowy sposób słuchania muzyki. A ponieważ Spotify uwzględniło go, jego użycie jest w rzeczywistości rzadkie. Ponieważ niewiele osób wie, jak go poprawnie używać, więc wolą nawet na niego nie patrzeć.

Jeśli chodzi o korektory, jeśli chcesz wybrać najlepszy, musisz mieć jasność co do rodzaju muzyki, którą lubisz słuchać. Ponieważ istnieje wiele gatunków i stylów, a każdy z nich ma korektory. Na przykład, jeśli słuchasz muzyki, która ma świetne basy, takiej jak Blues lub Trap i chcesz, aby te basy były wzmocnione, możesz wybrać o nazwie Bass Boost.

Innym przykładem może być muzyka elektroniczna, która charakteryzuje się bardzo wyróżniającymi się brzmieniami spośród innych gatunków muzycznych, dlatego w korektorze znajdziemy opcję specjalną dla tego gatunku, która uwydatnia niektóre nuty tak, aby brzmiały lepszej jakości. I z tym mieć lepsze wrażenia.

Jeśli nie masz dużo miejsca na dysku, a nadal chcesz słuchać muzyki z najlepszym korektorem, zawsze możesz skorzystać z lekkiej lub Lite wersji Spotify. Dzięki któremu możesz cieszyć się swoją muzyką ulubiony bez poświęcania tak dużo miejsca.

Jak korzystać z dostępnych korektorów?

Aby użyć któregokolwiek z korektorów w aplikacji, musisz najpierw aktywować tę opcję. W tym samym menu ustawień możemy znaleźć opcję korektora. Znajdziemy to w „jakości dźwięku”, stąd musisz najpierw aktywować opcję.

najlepszy korektor spotify, aby poprawić jakość dźwięku

Później zobaczymy, że otrzymamy listę wszystkich gatunków muzycznych. W tym miejscu możemy zaznaczyć ten, który chcemy, a zostanie on automatycznie zastosowany do wszystkich piosenek, których będziemy słuchać. Tę opcję można zmienić tyle razy, ile chcesz, wchodząc do tego samego menu i oznaczanie innego.

Z drugiej strony, jeśli spojrzysz na wybór gatunku, otworzy się wykres z wartościami audio dla tego wyboru. Jeśli chcemy, możemy pobawić się niektórymi z tych częstotliwości i dostosować je do własnych upodobań. To idzie do zależy od każdej osoby i jakie dźwięki chcesz podkreślić. Czy są niskie, wysokie czy średnie.