Skip to content

Jak połączyć lub powiązać moje konto Disney + z Asystentem Google – Asystent Google

18 de maj de 2021

Czy mogę połączyć moje konto Disney + z Asystentem Google? Jak mogę połączyć lub połączyć moje konto Disney + z Asystentem Google? Jakie kroki muszę wykonać, aby połączyć usługę Disney plus z moim Asystentem Google?

Jeśli wiesz, jak działa Asystent Google, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, teraz możesz połączyć swoje konto Disney +. W ten sposób zobaczysz cały katalog która oferuje tę usługę seriali i filmów za pomocą poleceń głosowych.

Jeśli nie wiesz, jak działa Asystent Google, nie martw się. W miracomosehace oferujemy kompletny przewodnik, dzięki któremu możesz połączyć swoje konto Disney + z asystentem Google.

Zalety łączenia i łączenia Asystenta Google z Disney +

Połącz lub połącz swoje konto Disney + Z asystentem Google, Asystentem Google, ma wiele zalet. Wśród nich jest wyświetlenie Disney Plus na telefonie komórkowym z systemem Android lub iOS za pomocą polecenia głosowego.

Ponadto zakończenie procesu łączenia jest niezwykle proste. Aby połączyć swoje konto Disney +, wystarczy zainstalować i skonfigurować Asystenta Google w języku hiszpańskim. Jeśli znasz język angielski, zmiana języka asystenta nie będzie konieczna.

Dzięki temu, że możesz połączyć lub połączyć swoje konto Disney plus z asystentem Google, możesz sterować odtwarzaniem. Możesz powiedzieć asystentowi, aby zwiększył głośność, wstrzymał, przewinął do przodu, do tyłu lub zmienił.

Disney plus to usługa telewizji strumieniowej która znacznie się rozwinęła od czasu jej uruchomienia. Możliwość podłączenia go do asystenta Google pozwoli w wygodny i prosty sposób obejrzeć dowolny serial czy film. W ten sposób możesz na zawsze zapomnieć o sterowaniu.

Kroki, aby połączyć Disney + z Asystentem Google

Połączenie konta Disney Plus z Asystentem Google, znanym jako Asystent Google, jest niezwykle proste. W ten sposób możesz łatwo uzyskać dostęp do Disney Plus za pomocą poleceń głosowych.

Aby połączyć swoje konto Disney + z inteligentnym głośnikiem Google i pomocą Asystenta Google, musisz wejść do aplikacji Google Home lub Google Home. Musisz to zrobić ze swojego urządzenia mobilnego.

Następnie na ekranie głównym musisz dotknąć ikony swojego zdjęcia lub profilu, aby uzyskać dostęp do swojego profilu i rozpocząć konfigurację asystenta.

Będąc w swoim profilu, musisz wybrać opcję „Ustawienia kreatora” o „Konfiguracja kreatora”. Na ekranie pojawi się szereg usług.

Musisz kliknąć „Wideo i obrazy” i będzie można zobaczyć szereg opcji, takich jak Netflix czy YouTube Kids. W opcjach usługi wystarczy kliknąć Disney plus, a następnie „link Disney +”.

Na koniec zostaniesz przekierowany na stronę główną Disney + i będziesz musiał zalogować się tylko za pomocą swoich danych użytkownika.

Jeśli nie pojawia się opcja powiązania z Disney + Ale jeśli masz inne opcje usług wideo, nie martw się. Musisz tylko poczekać kilka godzin, aż opcja będzie dostępna w Twoim regionie.

Polecenia głosowe do sterowania i korzystania z usługi

Po połączeniu konta Asystenta Google z usługą Disney + z jak najlepiej wykorzystać to, używając różnych poleceń. Polecenia składają się z poleceń, które wydajesz Asystentowi Google.

asystent google do konta disney

Polecenie powinno zaczynać się od „OK Google” lub „Hej Google”, po którym następuje zachęta lub polecenie do wykonania przez Google. Niektóre z najczęściej używane polecenia to:

  • Hej Google / OK Google, obejrzyj serial / film / dokument na urządzeniu mobilnym / telewizorze / komputerze / tablecie.
  • Hej Google / OK Google, obejrzyj seriale / filmy / filmy dokumentalne na swoim urządzeniu mobilnym za dokładnie godzinę.
  • Hej Google / OK Google, dodaj napisy w (język) do aktualnie odtwarzanego serialu / filmu / filmu dokumentalnego.
  • Hej Google / OK Google, zaloguj się na konto moich dzieci i umieść serial / film / dokument na urządzeniu mobilnym.