Skip to content

Jak podnieść i obniżyć głośność dźwięku w moim Google Home? -Wszystkie metody

30 de grudzień de 2021

Jedną z najczęściej używanych obecnie rzeczy są urządzenia elektroniczne, takie jak telefony, tablety i komputery. To sprawiło, że musimy w dużym stopniu korzystać z tego sprzętu. Ale w ostatnich latach firma Google uruchomiła seria urządzeń o nazwie Google Home dzięki któremu będziesz mógł wykonać dużą liczbę czynności, aby kontrolować swój sprzęt.

Niektóre z nich to głośniki domowe, telewizor i inne gadżety. Dlatego pokażemy ci jak wyregulować głośność tego sprzętu z aplikacji Google Home.

Jednym z urządzeń, które w tych latach zaczynają mieć trochę sławy, jest Google Home. Są to inteligentne urządzenia elektroniczne działające za pośrednictwem aplikacji, która Jest zainstalowany na twoim telefonie komórkowym lub tablecie. Dzięki niemu możesz konfigurować i sterować telewizorami, ekranami, głośnikami, kamerami i wieloma innymi rzeczami w swoim domu.

Jeśli chcesz dostosować głośność któregokolwiek z tych komputerów, które są w Twoim domu za pomocą poleceń głosowych będziesz musiał wiedzieć, co zamierzasz powiedzieć temu urządzeniu, więc zwróć uwagę, w jaki sposób to zrobisz.

Z „OK Google”

To jest asystent głosowy należący do Google. Dzięki niemu możesz zrobić wiele rzeczy, to polecenie służy sam po aktywacji w telefonie lub inne urządzenie, na którym zainstalowano aplikację. Gdy powiesz frazę „Ok Google”, asystent głosowy zostanie aktywowany i udostępniony.

Dzięki „Ok Google” będziesz mógł robić, co chcesz ze swoim urządzeniem. Wśród tych rzeczy jest zwiększenie głośności urządzenia. Aby to zrobić, wystarczy powiedzieć do telefonu lub tabletu „Ok Google, zwiększ głośność” lub „Ok Google, zmniejsz głośność” i urządzenie wykona akcję które zamówiłeś.

Korzystanie z funkcji „OK Google”

Z „OK Google” też będziesz mógł regulować głośność wszystkich urządzeń które mają zainstalowanego asystenta głosowego Google. Aby dostosować głośność, powiesz „Hej Google” lub naciśniesz i przytrzymasz przycisk asystenta głosowego. Kiedy to zrobisz, będziesz musiał wypowiedzieć jedno z poleceń:

  1. Jeśli chcesz zwiększyć głośność komputera, możesz to zrobić, wypowiadając te polecenia „Zwiększ głośność”, aby zwiększyć o jeden poziom. „Zwiększ głośność do 20%” lub jakąkolwiek chcesz. 'Pełna głośność’. W ten sposób głośność zostanie ustawiona na maksymalną dozwoloną wartość.
  2. Jeśli chcesz zmniejszyć głośność, musisz powiedzieć to: „Zmniejsz głośność”, aby zmniejszyć o jeden poziom. „Obniż głośność do 20%”, aby dźwięk pozostał na tym poziomie. Zmniejsz głośność, aby telefon został całkowicie wyciszony.

telefon komórkowy z asystentem google

Hej, Google współpracuje z poziomami od 1 do 10 i 10% do 100%, więc musisz wiedzieć jak działa ten system?.

Jak wygląda proces ręcznego modyfikowania woluminu?

Jeśli próbujesz zwiększyć głośność urządzenia w zwykły sposób, będziesz mieć na to dwa sposoby. Pierwszy pochodzi z przycisków, które znajdują się na górze urządzenia. Te przyciski są dotykowe i działają poprzez ich przesuwanie, jeśli przesuniesz je w prawą stronę, głośność wzrośnie, a lewa strona zmniejszy się.

Co zrobić, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność Google Home z aplikacji mobilnej?

Jeśli to, co chcesz zrobić, to dostosuj głośność telefonu, Tablet i inne urządzenia będziesz musiał to zrobić, aby móc to zrobić pomyślnie.

Najpierw musisz upewnić się, że urządzenie Google Home jest podłączone do tej samej sieci Wi-Fi, co Twój telefon lub tablet, lub że są również podłączony do tego samego konta z którym jest połączony Twój dom Google.

Następnie będziesz musiał wejść do aplikacji Google Home. Kiedy tam będziesz, będziesz dotknij ikony głośnika. Następnie wystarczy ustawić głośność do poziomu, jaki ma mieć ten ekran lub głośnik w domu.

dołącz do naszego kanału telegram