Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i grać w Pokémon Platinum na Nintendo DS lub Drastic w języku hiszpańskim

14 de maj de 2023

Myśląc o głównym franczyzy gier wideo tych czasów, na pierwszy rzut oka widać, że wiele z nich pochodzi bezpośrednio z jednych z najlepszych kreskówek.

Albo wręcz przeciwnie, tam tak popularne gry które kończą się posiadaniem własnego serialu animowanego, który może stać się tak samo sławny jak gra wideo, która go zapoczątkowała, a jeśli chodzi o podkreślanie przykładów o światowym znaczeniu, Pokémon jest oczywiście jednym z nich.

W tym sensie musimy powiedzieć, że chociaż przejrzeliśmy już proces instalacji kilku gier Pokémon, dziś musimy zatrzymać się na jednym z najbardziej żądanych przez czytelników.

Rzeczywiście, od dłuższego czasu otrzymujemy dużą liczbę zapytań związanych z instalacją Pokémon Platinum lub Platynowa edycja Pokémon na urządzeniach mobilnych z Androidem, biorąc pod uwagę, że była to gra o wysokim poziomie sprzedaży na Nintendo DS.

Pierwszą rzeczą, o której powinniśmy wspomnieć w związku z tym, jest to, że ten tytuł jest w dużej mierze oparty na dwóch poprzednich, Pokémon Diamond i Pearl, więc jeśli uważasz, że może Cię to zainteresować, czytaj dalej.

W szczególności, jeśli grałeś już w Diament i Perłę w przeszłości, szybko przekonasz się, że Platyna to nic innego jak jej nowa edycja z różne funkcje i dodatkowe treści. W tym sensie nie możemy stracić z oczu faktu, że możliwe jest instalowanie Pokémonów na urządzeniach z Androidem, a Platinum Drastic nie jest wyjątkiem od tej możliwości.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić przed rozpoczęciem, jest zainstalowanie Pokémon Platinum ROM na Androida, dostępnego w języku hiszpańskim, a po drugie pobranie Drastic na Androida.

Jak zainstalować Pokémon Platinum dla Drastic

Po pobraniu poprzedniej zawartości Pokémon Platinum for Drastic, którą dostarczyliśmy, musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń, w swoim smartfonie, a następnie zainstaluj emulator w APK, pierwszy z nich. Wygodne jest bowiem używanie aplikacji jako przeglądarki.

Kiedy to zrobisz, następną rzeczą będzie przejrzenie folderów dostępnych na urządzeniu mobilnym, aby w szczególności uzyskać dostęp do plików i wydobyć je. Zwykle powinny znajdować się w folderze pobierania tych terminali.

Po znalezieniu odpowiednich plików następną rzeczą do zrobienia jest ich wybranie i udostępnienie opcji wyodrębniania/rozpakowywania, którą powinna oferować Twoja przeglądarka. Zakończ poprzedni krok, musisz dwukrotnie kliknąć plik plik apk aby rozpocząć instalację.

Po utworzeniu instalacji Drastic na urządzeniu mobilnym z Androidem następną rzeczą jest wybranie nowej ikony, która została wygenerowana w menu aplikacji, aby zaczęła działać.

Po uruchomieniu emulatora kolejnym krokiem jest kliknięcie w jego górną część, ładowanie romu tej konkretnej gry w folderze pobierania.

Wymagania, aby mieć Pokémon Platinum na telefonie komórkowym

Jeśli chodzi o wymagania, które musimy wziąć pod uwagę w tej grze, musimy powiedzieć, że musisz mieć system operacyjny Android 2.3.6 lub nowszy.

Również twoja pamięć RAM powinien mieć 1 GBpodczas gdy twój procesor musi mieć co najmniej dwa rdzenie o częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Tymczasem, co ciekawe, ta gra nie wymaga ani rootowania smartfona, ani zbyt dużej ilości wolnego miejsca.

platynowe logo pokemon białe tło

Na zakończenie musimy zwrócić uwagę na inne aspekty tej gry. Podobnie jak w ogólnych liniach, możemy zdefiniować Pokémon Platinum lub Pokémon Platinum jako odgrywanie ról bardzo zabawna jak na system Nintendo DS; którą możesz pobrać Pokemon Platinum i grać na DS i Nintendo Switch.

Jest to tytuł, który ma swoje złożone elementy, dlatego zalecamy, aby zawsze dawać mu szansę; poświęcając mu dobry czas na początku, dopóki nie wziął go za rękę i nie zaczął pokonać pierwsze przeszkody.

Nauczenie się kilku sztuczek tej gry nigdy nie zaszkodzi i może pomóc ci szybciej przejść grę lub cieszyć się nią w bardziej zrelaksowany sposób. Czy pobrałeś już Pokémon Platinum na Drastic i Nintendo DS? Co myślisz?

dołącz do naszego kanału telegram