Skip to content

Jak pobrać i zainstalować WhatsApp na LG Optimus L1, L3, L5, L7 za darmo?

7 de kwiecień de 2022

WhatsApp jest publicznie dostępną aplikacją do przesyłania wiadomości największy i najbardziej ceniony na świecie.

Bo jeśli będziemy myśleć o jednym z najbardziej popularne i używane Bez wątpienia jedną z pierwszych, która przychodzi na myśl, jest WhatsApp. Czy się zgadzamy?

Wraz ze wzrostem liczby użytkowników z dnia na dzień, WhatsApp wciąż wprowadza na rynek nowe funkcje, sztuczki i aktualizacje próbując zadowolić swoich zwolenników.

Wśród nich jest WhatsApp w sieci które optymalizuje i kocha wielu swoich użytkowników. Ale czy wiesz, że są rzeczy, których nie możesz zrobić w tej aplikacji? Jednak tradycyjny WhatsApp ma wiele zalet.

Pokażemy Ci kilka ukrytych funkcji dla Twojego WhatsApp

Oglądaj filmy z YouTube z WhatsApp

Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć przycisku odtwarzania i wideo uruchomi się w pływającym oknie, które można następnie przesuwać po ekranie.

Dodaj naklejki oparte na lokalizacji do swoich zdjęć i filmów

W WhatsApp możesz dodawać emotikony do swojego statusu, ale teraz istnieje możliwość dodania ich nawet w swoich historiach. Aby dodać te efekty do swoich zdjęć, musisz najpierw otworzyć rozmowa z kimś.

Następnie po prostu naciśnij ikonę + i dotknij Biblioteka zdjęć i filmów, wybierz zdjęcie, które chcesz wyretuszować, a następnie uśmiechniętą buźkę u góry ekranu.

Usuń wiadomości, zanim je zobaczą.

Jeśli wysłałeś coś przez pomyłkę lub żałujesz, że coś napisałeś, nie zapomnij, że możesz to szybko usunąć. Aby usunąć wiadomość, po prostu ją dotknij i przytrzymać. Następnie zobaczysz wyskakujące okienko z szybkimi linkami, które mówią „Odpowiedz, prześlij dalej, skopiuj i usuń”.

Naciśnij symbol Usuń, a następnie wybierz „Usuń dla wszystkich” usunie wiadomość na zawsze.

Wyłącz ostatnio widziany i czas

Oto jak to zrobić: Wybierz Ustawienia > Konto > Prywatność > Ostatnio widziane. Podobnie jak w przypadku wyłączenia potwierdzeń przeczytania, ukrycie czasu „ostatnio widzianego” również pozwala Uniemożliwi ci zobaczenie kogoś innego.

Za to wszystko i wiele więcej WhatsApp stał się najpopularniejszą aplikacją do przesyłania wiadomości i jedną z najczęściej pobierane na świecie to jest właśnie WhatsApp iw tym artykule chcę pokazać, jak pobrać WhatsApp dla LG Optimus.

Wysokiej jakości urządzenie mobilne, które ma również wyjątkowo niska cena i używane przez miliony ludzi na całym świecie.

Pobierz WhatsApp dla LG Optimus krok po kroku

LG Optimus to dość proste urządzenie, z dobrymi funkcjami, biorąc pod uwagę cenę, którą obsługuje, co nie jest wcale drogie, jeśli przejdziemy do obudowy i sprawia, że ​​jest wysoce dostępny dla większości ludzi

Mieć najlepszy procesor, większy ekran, więcej pamięci i lepsza bateria. Pokażemy Ci jego najlepsze cechy:

  • Edytor dwurdzeniowy przy 1GHz
  • 4,3-calowy ekran LCD IPS (WVGA) i 217 ppi
  • Akumulator litowo-jonowy 2460 mAh;
  • 768 MB pamięć RAM
  • 4 GB pamięci wewnętrznej
  • tylna kamera 8mpx
  • Przednia kamera VGA
  • Żelki dla Androida 4.1

Bycie opcją nawet dość ciekawe na dziś, jak powiedziałem, bardziej niż cokolwiek za cenę.

Pobieranie WhatsApp dla LG Optimus jest bardzo proste i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, za kilka minut będziesz mógł wysyłać i odbierać wiadomości z bliskimi lub nawet ze współpracownikami.

Po prostu kliknij zielony przycisk z napisem „zainstalować”Po naciśnięciu pojawi się znak z prośbą o zaakceptowanie uprawnień i rozpocznie się pobieranie.

Po zakończeniu instaluje się. automatycznie i masz już WhatsApp na swoim LG Optimus.

Następnie musisz aktywować konto potwierdzenie numeru telefonu, Aby to zrobić wystarczy otworzyć aplikację, poprawnie wpisać numer i poczekać, aż wyślę Ci kod do potwierdzenia lub zadzwonię.

oficjalne modele telefonów komórkowych lg

WhatsApp dla LG Optimus L7 i jego różne funkcje

Po zakończeniu pobierania i wprowadzeniu kodu wystarczy skonfigurować WhatsApp i dostosować go do własnych upodobań. Dzięki WhatsApp możesz wysyłać wiadomości tekstowe, audio, zdjęcia, filmy lub wykonywać połączenia wideo i głosowe.

Krótko mówiąc, możesz rób absolutnie wszystko aby móc w prosty sposób komunikować się z najbliższymi.

Ale przede wszystkim ekonomiczne, ponieważ tylko z danymi 2G możesz sprawić, że aplikacja będzie działać idealnie, nie wspominając o tym, czy masz 3G/4G lub Wifi, aplikację działałoby znacznie lepiej.

nie konsumuje prawie nie ma miejsca, ani danych mobilnych, ani znacznie mniej baterii naszego telefonu komórkowego. Aplikacja numer jeden na świecie do wysyłania i odbierania wiadomości, które możesz mieć na swoim LG Optimus L5, L7 itp.

dołącz do naszego kanału telegram