Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Skype za darmo na komputerze z systemem Windows i Mac?

21 de marzec de 2022

Jakiś czas temu zrobiliśmy artykuł, w którym porozmawialiśmy trochę o tym, jakie są dziś najlepsze aplikacje w segmencie VoIP.

Mówiliśmy wtedy, że prawdopodobnie nie ma rywali dla Skype’a, królowej kategorii od dawna, chociaż istnieją inne alternatywy, które moglibyśmy uznać za tańsze. Ale wszechstronność aplikacji je wyprzedza, dlatego każdy chce mieć zainstalowany Skype na komputerze.

Dzieje się tak, że w ten sposób upewnimy się, że będziemy w kontakcie z naszymi przyjaciółmi, znajomymi i rodziną z dowolnej części świata i wiele razy, nie wydając na to ani jednego euro.

Nie oznacza to, że wszyscy użytkownicy mogą zainstaluj skype bez trudności kiedy to proponują, i właśnie na to pytanie chcieliśmy omówić poniżej.

Z tego powodu pomysł polega na tym, aby przejrzeć poniżej, w całym tym artykule, jakie są elementy, które musimy wziąć pod uwagę jeśli chodzi o oferowanie użytkownikom instalacji Skype na ich komputerach.

Najważniejszą rzeczą do rozważenia, zresztą wiemy, jest to, że Skype pod względem instalacji jest całkowicie darmowy, więc odrzuć wszystkie witryny, które chcą cię za to obciążyć, i jak zawsze rekomendację, abyś pobrał linki z oficjalnych platform.

Instalowanie Skype’a na moim komputerze

 • Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, aby zainstalować Skype na naszym komputerze, jest przejście do wyszukiwarki przeglądarki, niezależnie od tego, co wstępnie zainstalowaliśmy lub lubimy używać, oraz w polu wyszukiwania wstaw magiczne słowo: skype
 • Po wejściu na oficjalną stronę Skype, która w rzeczywistości jest tym samym słowem, które powinieneś znaleźć na swoim komputerze. zobaczysz opcję Pobierzna który klikamy
 • W tym momencie będziemy musieli wybrać zgodnie z systemem operacyjnym, jeśli mamy System operacyjny Windows lub Maci zgodnie z tym, który mamy, damy przycisk pobierania lub inny
 • Kiedy plik, niezależnie od tego, co to jest, został pobrany na naszym komputerze klikniemy Uruchom, rozpoczynając sam proces instalacji
 • Postępujemy zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekraniei poczekaj kilka sekund, aż instalacja zakończy się całkowicie
 • Otwieramy nowy skrót do Skype, który powinien zostać utworzony na naszym komputerze lub wchodzimy do aplikacji z panelu wszystkich z nich

W ten sam sposób musisz pamiętać, że jeśli w tej chwili nie masz oficjalnego konta Skype, na stronie głównej tej aplikacji do rozmów wideo znajdziesz możliwość rejestracji wewnątrz systemu, aby zacząć z niego korzystać.

Jeśli masz już nazwę użytkownika i hasło, wystarczy je umieścić, aby się zalogować, a także jesteś w stanie się komunikować ze wszystkimi, których znasz.

Teraz, kontynuując w tym samym duchu, przez długi czas rozmawiając o tym, jak pobrać Skype’a na komputer, produkty firmy Microsoft i Apple bardziej przypominały konkurencjęi wszystko wskazywało na to, że w żadnym momencie użytkownicy nie mogli skorzystać z tego, co najlepsze w każdej z tych firm.

Sytuacja zmieniła się jednak, gdy oboje zaczęli się inaczej rozwijać programy kompatybilne z systemami operacyjnymi z drugiej strony i stopniowo odkrywamy bardzo dobre aplikacje, takie jak Skype. Gdzie w takim przypadku wyjaśnimy, jak zainstalować Skype dla Mac?

Jak już wspomnieliśmy, Skype od dawna uważany jest za najlepsza platforma na świecie jeśli chodzi o rozmowy telefoniczne i rozmowy wideo przez komputer za darmo i oczywiście ma też swoje wersje mobilne.

Dlatego podążając tym samym tropem, w tym artykule chcemy pokazać, jakie kroki należy wykonać, aby zainstaluj Skype na komputerach Macczyli osoby z systemem operacyjnym Mac OS X.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby móc wykonać tę procedurę, to mieć komputer Mac, oprócz stabilne połączenie z siecią internetowąw przeciwnym razie nie będziesz mógł pobrać.

Pobierz Skype na komputery Mac

 • Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść na oficjalną stronę Skype w języku hiszpańskim
 • Gdy wejdziesz, zauważysz, że w prawej górnej części i na środku filmu, który pojawia się na ekranie, będą linki do darmowe pobieranie programu
 • Kliknięcie tej opcji spowoduje wyświetlenie listy urządzenia, na których działa usługa Nie ma problemu
 • Tutaj masz możliwość pobierz potrzebną wersjęNiezależnie od tego, czy chodzi o Windows, Mac, Linux itp. Jeśli nie znajdziesz tej opcji wyboru, dzieje się tak dlatego, że system wykrył już, że masz komputer Mac i pokaże tylko opcję Pobierz Skype na Maca
 • Musisz oczywiście kliknąć tę opcję, a rozpocznie się proces pobierania
 • Po zakończeniu uruchom Skype, klikając dwukrotnie pobrany plik .dmg
 • W tym momencie otworzy się okno z logo Skype i folderem Aplikacje
 • Musisz przeciągnąć logo Skype’a do tego folderu, a następnie otworzyć program
 • Jeśli korzystasz ze Skype’a po raz pierwszy, musisz pamiętać, że będziesz musiał zarejestrować swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, dodając imię, które Będzie to ten, który jest pokazany wewnątrz platformy, a także hasło
 • Teraz rozpocznie się procedura konfiguracji profilu, a po jej zakończeniu będziesz mógł: Porozmawiaj ze znajomymi

skonfiguruj Skype'a na komputerze!

Oczywiście, aby wcześniej porozmawiać z innymi kontaktami, musimy dodać je do naszej listy znajomych, co jest bardzo proste. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się, ponieważ wyszukiwanie osób na skype jest proste z wyszukiwarki kontaktów, która pojawia się u góry aplikacji.

Jak całkowicie odinstalować Skype’a na Macu?

Załóżmy teraz, że musiałeś zainstalować Skype na komputerze Mac z bardzo konkretnego powodu i nie potrzebujesz już tej aplikacji, więc chcesz trwale odinstaluj go z urządzenia.

Chociaż sam proces instalacji jest bardzo prosty, to co się dzieje, to że odinstalowane aplikacje pozostawiają resztki, dlatego w poniższym tutorialu pokażemy Ci jak całkowicie odinstalować Skype’a z komputera Mac. Kroki, które należy wykonać, są następujące:

 • Zamknij aplikację Skype, jeśli masz ją otwartą
 • Otwórz Finder i przejdź do aplikacji, wybierając Skype w tym folderze
 • Przeciągnij Skype’a do kosza
 • Następnie musisz usunąć pliki pomocy Skype w folderze Biblioteki, do którego musisz przejść do Obsługa bibliotek/aplikacjiprzenosząc cały folder Skype do Kosza
 • Teraz nadszedł czas, aby usunąć preferencje z Biblioteki/Preferencji. Wybierać com.skype.skype.plist i zabierz to do kosza
 • Później Otwórz Finder i wpisz Skype w pasku wyszukiwaniausuwając wszystkie wyświetlone wyniki
 • Po wykonaniu tych czynności przejdź do Kosza i usuń wszystkie powiązane pliki z tym programem
 • Na koniec uruchom ponownie komputer Mac, aby używać go bez śladu Skype’a

Odinstaluj Skype’a za pomocą FonePaw MacMaster Uninstaller

Teraz, jeśli nie chcesz usuwać Skype’a i całej jego zawartości folder po folderze, zalecamy korzystanie z programu innej firmy by zaoszczędzić Ci trochę czasu, jak FonePaw MacMaster Uninstaller.

 • Pobierz FonePaw MacMaster Uninstaller z App Store
 • Uruchom aplikację i poszukaj jej deinstalatora na lewym panelu
 • Stuknij Skanuj, a gdy pojawią się wszystkie pobrane aplikacje, wyszukaj Skype
 • Wybierz zarówno Skype, jak i wszystkie jego pliki
 • Następnie kliknij Wyczyść, aby odinstaluj aplikację Skype i jej pliki spokrewniony w sekundę

użyj Skype'a na laptopie

Jeśli chcesz zwolnić trochę więcej miejsca, musisz pamiętać, że ta sama aplikacja ma wystarczająco dużo funkcji, takich jak w celu usunięcia duplikatów plików z systemu, niepotrzebne pliki itp.

Czy udało Ci się zainstalować lub odinstalować Skype’a z komputera Mac krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram