Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Mario Kart Tour na moim telefonie z Androidem krok po kroku

15 de Maj de 2021

Nintendo to jedna z najważniejszych i najbardziej znanych firm zajmujących się rozrywką na świecie. Jego głównym celem jest tworzenie i rozwijanie wszelkiego rodzaju gier wideo, a także wysokiej jakości konsol (Wii, Nintendo 3DS, WiiU, Nintendo Switch itp.). Ta firma jest odpowiedzialna za wprowadzenie niesamowitych tytułów i ikon w świecie graczy, takich jak The Legend of Zelda, Super Mario Bros, Pokémon, Mario Kart i wiele więcej.

Należy to podkreślić zdecydowana większość gier wideo że Nintendo odpowiadało za rozwój lub bycie częścią projektu jako takiego, wywarło ogromny pozytywny wpływ na użytkowników, a tym samym również na rynek, stając się w ten sposób jedną z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy marek tworzących tytuły na konsole we wszystkich historia.

Najwyraźniej przez lata ta firma zajmował coraz więcej ziemi do tego stopnia, że ​​jest całkowicie znany na całym świecie, bez żadnych problemów i niedogodności. Wynika to w dużej mierze z sukcesu, jaki odniosły konsole i gry wideo Nintendo przez cały ten czas, stając się symbolem światowej rozrywki.

W ciągu ostatnich dziesięcioleci Nintendo zaprezentowało niesamowitą ewolucję udowadniając, że jest w stanie produkować i wprowadzać na rynek niesamowitą jakość konsol na tym samym poziomie, co ich klasyczni rywale, tacy jak Xbox Series i Playstation 5. Z kolei ta firma nie przestała wypuszczać niesamowitych tytułów gier wideo i obecnie przeniosła się na inne platformy.

Od początku 2016 roku Nintendo po raz pierwszy parał się urządzeniami mobilnymia dokładniej w systemach operacyjnych Android i iOS. Firma ta z biegiem czasu zaprezentowała kilka całkiem ciekawych gier, a nawet klasyków swojego życia jako mobilną wersję Super Mario Bros. Są one dostępne w Play Store i App Store.

Musimy jednak liczyć się ze specjalnym tytułem, który niedawno ukazał się na rynku aplikacji. Nie mówimy o niczym więcej i niczym mniej niż Mario Kart Tour. Następnie powiemy Ci więcej o tej interesującej grze i jak możemy ją pobrać. Bez zbędnych ceregieli zostań z nami i poznaj wszystkie szczegóły związane z tym tytułem.

Czym jest Mario Kart Tour?

Jest o wersja na urządzenia mobilne z klasycznego tytułu Mario Kart. Zostało to wydane pod koniec 2019 roku i miało pozytywny wpływ na wszystkich użytkowników Androida i iOS.

Ta niesamowita gra wideo oferuje te same specyfikacje i funkcje, co stara gra Nintendo, z rozszerzeniem kilka nowych map, pojazdów i postaci. Wszystko to w połączeniu z niesamowitą grywalnością, a także ogólnie bardzo dobrą jakością i funkcjonalnością.

Jak krok po kroku pobrać i zainstalować Mario Kart Tour na moim telefonie komórkowym z Androidem?

Pobranie tej gry na swój terminal jest dość proste, wystarczy wykonaj następujące kroki, które podamy poniżej aby później móc cieszyć się tym wspaniałym tytułem na Nintendo.

Na urządzenia z systemem iOS.

Jeśli masz iPhone’akroki, które będziesz musiał wykonać, są bardzo proste. Przede wszystkim będziesz musiał wejść na rynek swojego urządzenia mobilnego, czyli App Store. Stamtąd będziesz musiał wpisać w wyszukiwarce nazwę tej odpowiedniej gry, aby w końcu pobrać aplikację i przystąpić do jej pobierania i instalowania bez żadnych problemów i niedogodności.

gra mobilna

Na urządzenia z systemem Android.

Ze strony Androida będziesz miał 2 opcje. Po pierwsze, możemy pobierz tę niesamowitą grę wideo ze Sklepu Play. Będziemy musieli tylko wejść do aplikacji, wpisać nazwę tytułu w domyślnej wyszukiwarce i na koniec wybrać, pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym.

Z drugiej strony z jakiegoś powodu możemy nie być w stanie pobrać tej gry. z oficjalnego rynku Android. Możemy więc zdecydować się na inne ciekawe i całkowicie bezpieczne opcje. Aby to zrobić, będziemy musieli przejść do przeglądarki naszego telefonu komórkowego.

Następnie poszukamy sklepu alternatywnego lub zewnętrznego, niektóre dobre opcje to Uptodown, Aptoide lub APKfree. Stamtąd powtórzymy kroki i pobierzemy bez problemu.