Skip to content

Jak pobrać i zainstalować kamerę Google Pixel 4 na moim telefonie z Androidem

1 de marzec de 2021

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swój telefon komórkowy, tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić pobierz i zainstaluj aparat Google Pixel 4 na telefonie z Androidem. Zanim poinformujemy Cię o wszystkim, co musisz wiedzieć, na przykład o wymaganiach i ich kompatybilności z Twoim sprzętem przed jego zainstalowaniem.

To niesamowite, że niezliczone zasoby fotograficzne, które możemy uzyskać w Internecie, aby edytować zdjęcia, są na wyciągnięcie ręki. Mówiono o cudach fotograficznych, które robi Google Smartphone. Pixel 4 XL, ale dzięki nowym technologiom w aplikacjach nie jest już wyłączny dla Google. Nawet jeśli masz Samsung galaxy s10, możesz zmienić go w ten smartfon Google.

Krótka informacja o Pixelu 4

Programiści i doświadczeni programiści dołożyli wszelkich starań, aby duża część użytkowników miała dostęp do tej technologii i czerpać z niej korzyści na własnych komputerach. Aplikacja nazywa się GCam (Google Camera) Pixel 4. Aby ją zainstalować, najpierw musisz znać pewne wymagania, które są niezbędne, aby ta aplikacja mogła optymalnie działać na telefonie komórkowym.

Twój komputer musi mieć procesor Qualcomm Snapdragon. Ponieważ to procesor jest odpowiedzialny za obróbkę zdjęć. A te z tej klasy poprawnie implementują aplikację GCam Pixel 4. Pozostałe procesory nie dzielą się łatwo swoimi algorytmami, więc nie nadają się do instalacji.

Jak poznać poziom zgodności?

Obecnie mamy doskonałe zasoby, aby wiedzieć, czy nasze urządzenie jest kompatybilne, zanim zdecydujemy się je zainstalować. Aplikacja nazywa się Sonda API Camera2. Możesz uzyskać dostęp do sklepu Google Play i pobrać to narzędzie dostępne bezpłatnie. Ta prosta aplikacja pozwala sprawdzić, za pomocą testu, w jakim stopniu aplikacja GCam może korzystać z kamer, które zawiera Twoje urządzenie mobilne.

Kiedy rzucę Ci tabelę wyników, skup się na sekcji „Poziom obsługi sprzętu”. Jeśli „Level_3” pojawia się na zielono, oznacza to, że Twój sprzęt jest w pełni funkcjonalny. Jeśli jest zielony „Full”, nie jest w pełni obsługiwany. Wskazuje, że będziesz mógł zainstalować aplikację, ale pojawią się pewne problemy. Jeśli odzwierciedlone „Limited” lub „Legacy”, telefon komórkowy nie jest odpowiedni.

Zainstaluj Gcam na swoim telefonie z Androidem

Instalacja nie jest taka prosta. Po pierwsze, nie możesz pobrać aplikacji ze Sklepu Play, chyba że masz plik Google Pixel Smartphone. W przypadku tej serii telefonów komórkowych ułatwiają one uzyskanie oprogramowania. Przed instalacją musisz znaleźć w Internecie program, który Ci odpowiada. Na przykład, jeśli masz Xiaomi Redmi, powinieneś znaleźć i zainstalować ten, który pasuje do tej marki i modelu. Ale nie martw się! Otrzymujemy aplikację ułatwiającą zadanie.

• Wyszukaj GCamator. Dostępne w sklepie Google Play. Sugeruje aplikację, która najlepiej pasuje do Twojego telefonu komórkowego, i wskazuje link do pobrania.
• Po zainstalowaniu natychmiast wyświetla informacje z aparatu.
• Przesuń palcem po ekranie w lewo, a aplikacja rozpocznie sprawdzanie. Wtedy ty przedstaw ogólny raport o swoim zespole i wskazuje przycisk, aby go zainstalować.
• Aplikacja zapyta odpowiednie uprawnienia. I gotowy. masz już aparat Google Pixel 4 w telefonie komórkowym.

mobilna aplikacja gcam

A co się stanie, jeśli link do instalacji nie pojawi się w GCamatorze. Spokojnie, jak zawsze szukamy sposobów, abyś mógł cieszyć się tą innowacją. Jest strona internetowa o nazwie XDA, zobaczysz długo lista marek z odpowiadającymi im modelami. Poszukaj modelu swojego urządzenia i zostanie wyświetlona odpowiednia aplikacja.

Chociaż proces może wydawać się nieco długi, jeśli masz plik Procesor Snapdragon, czy warto skorzystać z tej technologii. Naprawdę zobaczysz różnicę dzięki doskonałym dostępnym zasobom do optymalizacji przechwytywania.

dołącz do naszego kanału telegram