Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Google Chrome na urządzenia mobilne z systemem Android, komputery z systemem Windows i komputery Mac za darmo?

28 de czerwiec de 2021

Do dziś pamiętam, że kilka lat temu, kiedy instalowaliśmy Internet Explorera, była to po prostu domyślna przeglądarka. Miliony ludzi korzystały ze swoich komputerów. Czasy się zmieniają i oczywiście pojawia się konkurencja. Bohaterowie muszą stawać się coraz lepsi, w tym przypadku wiemy już, jak kończy się historia. Google Chrome wyprzedził wszystkie inne przeglądarki po prawej stronie. Tutaj nauczymy Cię, jak pobrać i zainstalować Google Chrome.

Internet Explorer jest dawno martwy, wyparty przez Edge. Chociaż nie jest tak, że radził sobie za dobrze, co mówimy przed Chrome, że wszyscy go kochają. Chcesz wiedzieć jak? zawsze mieć najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome dostępny?

Jak pobrać Google Chrome

Nie możemy zaprzeczyć, że Google wykonał świetną robotę ze swoją przeglądarką. Dlatego każdy chce pobrać google chrome po prostu formatują komputer lub kupują urządzenie mobilne (chociaż jest ono instalowane na wielu z nich).

Na szczęście pobieranie Chrome wcale nie jest skomplikowane, możesz go zdobyć, jeśli masz system Windows. Zasadniczo dla komputerów. To jest bardzo proste, pobierasz plik, uruchamiasz go, dajesz go dalej, dopóki nie zacznie się instalować. Możesz teraz korzystać z najlepszej przeglądarki internetowej na swoim komputerze z systemem Windows.

Gdyby mieć urządzenie mobilne, które stoi za tym od kilku lat i ma jako system Java. Musisz pobrać Chrome dla Javy. Tutaj bardzo dobrze wyjaśniamy, o co chodzi.

Teraz wystarczy go dwukrotnie kliknąć i postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. To nie jest zbyt skomplikowane, to w zasadzie następny po następnym i voila. Oprócz tego Google Chrome ma do dyspozycji bardzo dobrą ilość sztuczek.

Pobierz Google Chrome za darmo

Należy pamiętać, że Google Chrome jest dość potężną przeglądarką, oczywiście istnieją alternatywy, takie jak Mozilla Firefox na Windows lub Firefox Focus na Androida, nie są to jedyne istniejące przeglądarki, są wiele innych, które być może nie są tak znane, jak byśmy chcieliPamiętaj, że im większa konkurencja, tym lepiej dla użytkownika, tym lepiej dla nas.

Również w przypadku, gdy brakuje Ci danych, możesz mieć darmowy internet z Google Chrome, kliknij ten link, gdzie pokażę Ci dokładnie, jak to zrobić Musisz to zrobić, aby móc cieszyć się wspomnianą przeglądarką i nowszymi wersjami z bezpłatnym internetem, bez konieczności wydawania ani grosza.

W skrócie pobieranie Google Chrome ma wiele zalet, wiele ciekawych opcji, Nawet dzięki przeglądarce, WhatsApp może być bardzo łatwo używany na tablecie, więc nie możemy odmówić ogromnej mocy przeglądarki Google, oprócz ciągłych aktualizacji zabezpieczeń, które dodają również nowe funkcje, aby uczynić tę przeglądarkę ostateczną. zainstalowany na telefonie komórkowym lub komputerze z systemem Windows lub Linux, nawet dla użytkowników komputerów Mac.

Jeśli chodzi o surfowanie po Internecie, mamy szeroki wachlarz opcji i możemy znaleźć darmowe przeglądarki, które dają bardzo dobre wyniki. W tym artykule zobaczymy, jak zainstalować Google Chrome, jedną z najpopularniejszych przeglądarek na świecie.

Główną zaletą przeglądarki Google Chrome jest to, że jest dostępne dla prawie wszystkich platform. Jest to również prosta i bardzo łatwa w obsłudze przeglądarka, której wydajność większość użytkowników ocenia jako znakomitą. Istnieje wiele powodów, dla których Google Chrome jest jedną z najczęściej używanych przeglądarek, bez wątpienia jednym z tych powodów jest to, że tę przeglądarkę można zainstalować w naprawdę prosty sposób na najczęściej używanych platformach.

Zainstaluj Google Chrome w systemie Windows

Aby zainstalować Google Chrome na komputer z systemem operacyjnym Windows pierwszą rzeczą do zrobienia jest wizyta Oficjalna strona Google Chrome i kliknij „Pobierz Chrome”.

Proces pobierania i instalacji rozpoczyna się automatycznie, a wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji. Po zakończeniu powinno otworzyć się okno Google Chrome. Ostatni krok, który Pozostało wybrać Google Chrome jako domyślną przeglądarkę.

Zainstaluj Google Chrome na Macu

W przypadku, gdy nasz komputer to Mac, musimy odwiedzić oficjalną stronę przeglądarki i pobierz plik instalacyjny. Pobieramy plik dmg, lokalizujemy go i wykonujemy. Otworzy się okno z symbolem Google Chrome i symbolem folderu aplikacji. Co należy zrobić, to przeciągnij ikonę Google Chrome do folderu aplikacji.

Teraz otwieramy przeglądarkę Chrome. Otwieramy Finder i szukamy Eject, klikamy, aby zakończyć proces.

Zainstaluj Google Chrome na Androida

Jeżeli posiadamy telefon komórkowy lub tablet z systemem operacyjnym Android możemy również skorzystać z przeglądarki Google.

Tym razem możemy pobierz ze sklepu Google Play. Szukamy oficjalną aplikację i kliknij przycisk zainstalować. Rozpoczyna się pobieranie i po kliknięciu OK rozpoczyna się proces instalacji. Przeglądarka jest teraz gotowa do użycia.

Zainstaluj Google Chrome na iOS

Przeglądarka Google jest również kompatybilna z systemem operacyjnym iOS. Aplikacja może być Pobierz z App Store całkowicie bezpłatnie. Szukamy interesującej nas przeglądarki i klikamy Zainstaluj aplikację, wpisujemy nasz Apple ID i klikamy OK. Rozpoczyna się proces instalacji i za kilka minut wszystko jest gotowe do korzystania z Google Chrome.

jak pobrać google chrome

Jak zainstalować Google Chrome za darmo?

Ilekroć musimy rozmawiać o przeglądarkach, mówimy, że chociaż alternatywy w tym segmencie są obecnie bardzo zróżnicowane, z opcjami takimi jak Microsoft Edge, Opera, Mozilla Firefox, Safari i kilka innych; większość użytkowników wybiera Google Chrome. Rzeczywiście, przeglądarka Google jest najczęściej używana ze wszystkichi z tego powodu wielu chce zacząć próbować z nim szczęścia.

Dzieje się tak, że wielu naszych czytelników powiedziało nam wtedy, że próbując pobrać i zainstalować Google Chrome na swoich urządzeniach mobilnych lub komputerach, napotkali problemy z przeprowadzić proces lub strony internetowe, które oferowały Google Chrome ale poprosili o pieniądze w zamian, kiedy pierwszą rzeczą, którą powinniśmy wiedzieć, jest to, że Google Chrome jest całkowicie darmowy.

Bezpłatna instalacja Google Chrome na Androida

 • wchodzimy do sklepu z aplikacjami Google Play Store
 • Umieścimy Google Chrome w wyszukiwarce i zobaczymy, że pierwszą z pojawiających się alternatyw jest rzeczywiście
 • Po rozpoczęciu sesji w Gmailu dajemy przycisk Instaluj
 • Akceptujemy wymagania i za kilka sekund będziemy przeglądać

Bezpłatna instalacja Google Chrome na iOS

 • Wchodzimy do App Store urządzeń Apple
 • Umieściliśmy Google Chrome w polu wyszukiwania
 • Pozostaje nam pierwsza opcja, oficjalna i całkowicie darmowa
 • Dajemy zainstalować
 • Akceptujemy Twoje wymagania i za kilka sekund będziemy przeglądać

Instalowanie przeglądarki Google Chrome za darmo w systemie Windows

 • Przechodzimy z naszej przeglądarki komputerowej do wyszukiwarki
 • Umieściliśmy Google Chrome w polu wyszukiwania
 • Dajemy Google Chrome Download
 • Pojawi się nowe okno, w którym klikniemy Uruchom
 • Następnie Google Chrome zacznie się instalować na naszym komputerze, a za kilka sekund będziemy przeglądać

jak pobrać i zainstalować google

Bezpłatna instalacja Google Chrome na OS X (Mac)

Wchodzimy do wyszukiwarki w naszej przeglądarce

 • Umieściliśmy Google Chrome w polu wyszukiwania
 • Dajemy Install do darmowej i oficjalnej wersji
 • Następnie w następnym oknie przejdziemy do Biegu
 • Google Chrome zacznie się instalować na naszym komputerze i za chwilę zaczniemy przeglądać

Google Chrome: zainstaluj na komputerze i urządzeniu mobilnym

Jeszcze kilka lat temu, kiedy chcieliśmy połączyć się z Internetem, byliśmy bardzo ograniczeni, a Internet Explorer był praktycznie jedyną przeglądarką, którą znaliśmy i używaliśmy. Jednak wiele się zmieniło i dzisiaj istnieje szeroka gama bardzo przydatnych przeglądarek, z których możemy korzystać za darmo, tak jest w przypadku Google Chrome lub Mozilla Firefox pośród innych.

Chrome to przeglądarka opracowana przez Google. Jego pierwsza wersja ujrzała światło dzienne w 2008 roku i od tego czasu nie przestała ewoluować.

Główne funkcje Google Chrome

Ta przeglądarka znalazła się wśród ulubionych użytkowników z powodów takich jak prosty interfejs, jego łatwe prowadzenie i opcje dostosowywania, ale ma też inne cechy, które go wyróżniają:

 • Czarne listy Phishing i złośliwe oprogramowanie dla bezpieczniejszego przeglądania
 • Piaskownica. Każde zadanie ma osobny proces, co pozwala uniknąć zakłóceń
 • Tryb incognito chroniący naszą prywatność podczas przeglądania
 • To jest jedna z najszybszych obecnie przeglądarek
 • Elastyczność karty nawigacyjnej
 • możliwość dodać motywy wizualne w interfejsie
 • Rozbudowane opcje instalacji rozszerzeń, które pozwalają w pełni dostosować przeglądarkę i uczynić ją bardziej praktyczną dla każdego użytkownika
 • Synchronizacja online
 • System geolokalizacji
 • Wyszukiwanie błyskawiczne
 • możliwość tworzyć różne profile użytkowników i zarządzać nimi z tej samej przeglądarki

Zainstaluj Google Chrome na komputerze i telefonie komórkowym

Aby zainstalować Google Chrome na laptopie lub komputerze stacjonarnym, pierwszym krokiem jest: Uzyskać dostęp do Oficjalna witryna pomocy Google (wsparcie) i kliknij ikonę przeglądarki Google Chrome.

Następnym krokiem jest kliknięcie „Zacznij korzystać z Google Chrome”, a następnie „Pobierz i zainstaluj Google Chrome”. Pojawi się zakładka z wieloma opcjami pobierania przeglądarki w zależności od systemu operacyjnego z którego korzystasz oraz dane urządzenie (komputer, tablet lub smartfon).

Po wybraniu typu urządzenia i systemu operacyjnego, którego używasz, musisz kliknąć łącze pobierania. Robić następnie kliknij „Uruchom” lub „Zapisz”. Dzięki tym prostym czynnościom masz już zainstalowaną przeglądarkę Google Chrome na swoim urządzeniu i możesz zacząć z niej korzystać.

jak zainstalować Google Chrome

Zainstaluj Google Chrome ze sklepu z aplikacjami

Jeśli masz telefon lub tablet z systemem operacyjnym Android lub masz iPhone’a lub iPada i chcesz zainstalować Google Chrome jako przeglądarkę. Możesz to zrobić po swojemu Właśnie Ci wyjaśniliśmy lub w jeszcze prostszy sposób, za pośrednictwem sklepów z aplikacjami.

Google Chrome jest dostępny bezpłatnie na Sklep Google Play oraz w App Store. Wystarczy wyszukać aplikację i pobrać ją na telefon komórkowy.

Google Chrome 51

Google stale aktualizuje i ulepsza swoją przeglądarkę. Ostatnią nadchodzącą aktualizacją był Google Chrome 51. Nowa wersja wprowadza pewne ulepszenia wydajności i do 42 poprawek zabezpieczeń, ale zawiera również nowe funkcje, takie jak Interfejs API zarządzania poświadczeniami i interfejs API obserwatora skrzyżowań.

dołącz do naszego kanału telegram