Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Coin Master Free w najnowszej wersji na mój komputer z systemem Windows i Mac

14 de Maj de 2021

W okresie obowiązywania kwarantanny od końca roku 2019 do roku 2021 wzrosło zapotrzebowanie na gry do domowej rozrywki. Tak jest w przypadku Coin Master, który jest plikiem gra polegająca na budowaniu wiosek, w tym celu musisz zebrać monety, które możesz wymienić na nagrody, aby przeprowadzić swoją budowę.

To, co sprawia, że ​​ta gra jest bardziej interesująca, to fakt, że możesz atakować sąsiednie wioski i kraść z nich zasoby do momentu aneksji ich jako dostępnego terytorium.

Pamiętaj jednak, że w ten sam sposób, w jaki możesz atakować inne wioski, mogą one atakować twoją. Teraz, aby cieszyć się tą zawartością, musisz pobrać grę z platformy Google Play lub App Store odpowiednio na Androida lub iOS, co oznacza, że ​​gra nie jest przeznaczony do odtwarzania w systemie Windows lub Mac. W tym sensie pokażemy, jak pobrać i zainstalować Coin Master na Windows i Mac.

Kroki, aby pobrać i zainstalować Coin Master na komputerach z systemem Windows i Mac

Przed rozpoczęciem pobierania i instalowania gry Coin Master na komputerze z systemem operacyjnym Windows lub Mac konieczne jest pobranie i zainstalowanie emulatora Androida dla systemu Windows, jeśli Twój komputer ma ten system operacyjny.

Jeśli twój komputer ma Mac OS, powinieneś pobrać i zainstalować emulator Androida dla Maca.Ogólnie najczęściej używanym emulatorem znanym ze swojej wszechstronności i świetnej kompatybilności jest Bluestacks. Teraz powiemy Ci, jak postępować pobierz i zainstaluj grę Coin Master:

  • Zakładając, że już pobrałeś i zainstalowałeś Emulator Androida na PC Bluestacks, kontynuuj, wykonując poniższe kroki. Jeśli nie, będziesz musiał zainstalować emulator.
  • Uruchom aplikację emulatora na swoim komputerze, to znaczy otwórz Bluestacks i poczekaj na rozpoczęcie procesu
  • Przejdź do zakładki Sklep Google Play i kliknij na nią. W polu wyszukiwania wpisz „Coin Master” i kliknij opcję „Zainstaluj”
  • Zaczekaj na zakończenie pobierania i instalacji zawartości.
  • Skorzystaj z opcji połączenia z kontem na Facebooku, aby móc cieszyć się grą na dowolnym urządzeniu bez utraty postępów.

Po wykonaniu tych czynności możesz cieszyć się grą i dołączyć do grupy społeczność, która integruje to ciekawe wyzwanie które zaakceptujesz, gdy zaczniesz budować swoją wioskę.

widok narzędzia, aby zainstalować apk z bluestacks

Alternatywa, aby pobrać i zainstalować Coin Master na swoim komputerze

Jako alternatywę dla instalacji gry Coin Master Game na komputerze możesz pobrać apk i zapisać plik w folderze na komputerze, aby przejść do zainstaluj apk następująco:

  • Otwórz emulator Bluestacks na komputerze z systemem Windows lub Mac OS
  • W opcji „Zainstalowane aplikacje” naciśnij „Zainstaluj apk”
  • Przeglądaj przeglądarkę plików i przejdź do folderu, w którym zapisałeś plik .apk, który pobrałeś z oficjalnej strony.
  • Wybierz plik i hit install
  • Poczekaj, aż aplikacja się zainstaluje i zacznij cieszyć się grą

Jak być może widzieliście, pokazujemy dwa sposoby pobrania i zainstalowania gry Coin Master na komputerze PC, niezależnie od tego, czy posiadany system operacyjny to Windows, czy Mac. procesy są dość proste i szybkie, dzięki czemu możesz cieszyć się dobrą rozrywką bez poświęcania dużo czasu na jej pobieranie i instalowanie.

Wreszcie, jeśli chcesz grać w inne aplikacje podobne do Coin Master, spróbuj pobrać i zainstalować aplikację Clash of Clans, gdzie w podobny sposób musisz zbudować i bronić swojej wioski przed możliwymi atakami wiosek wroga. Nie czekaj dłużej i wejdź do świata rozrywki.