Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Cleo MODS GTA San Andreas APK Android bez rootowania

10 de Listopad de 2021

Kiedy myślimy o głównych dzisiejszych seriach gier wideo, nie możemy nie uznać, że GTA lub Grand Theft Auto są jednymi z najważniejszych dla większości społeczeństwa, biorąc pod uwagę to, co jest rynek gier konsolowych jak komputery.

Prawda jest taka, że ​​poza San Andreas, które jest jedną z najsłynniejszych części gry, w tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy się zatrzymać porozmawiaj o jednym z najsłynniejszych MODów związane z tym tytułem.

Jeśli chcesz mieć grę GTA San Andreas na swoim telefonie z Androidem w oryginalny sposób, aby nie mieć komplikacji programowych, najlepsze jest to zrób to ze Sklepu Google Play, o nazwie GTA San Andreas.

W ten sposób możesz pobrać Cleo MOD dla GTA San Andreas Android bez roota

Rzeczywiście, choć każdy MOD różni się od pozostałych i dodaje wszelkiego rodzaju elementy, które pozwalają nam jeszcze bardziej wykorzystać grę, w tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy się zatrzymać rozważ wszystko, co dotyczy Cleo MOD, jeden z najsłynniejszych, jakie możemy znaleźć w tych czasach.

Zasadniczo ten MOD dotyczy broni i sztuczek, aby dostosować grę GTA San Andreas, więc jeśli chcesz to osiągnąć, nauczymy Cię, jak pobrać e zainstaluj Cleo dla GTA San Andreas na Androida bez konieczności rootowania smartfona.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wpisać ten link, abyś mógł pobrać GTA San Andreas Cleo MOD całkowicie bezpieczny i bezpłatny.

Kiedy to zrobisz musisz użyć eksploratora plików, takich jak Es File Explorer, dzięki czemu można jak najszybciej znaleźć plik Cleo MODs.

W każdym razie, jeśli nie chcesz pobierać eksploratora, musisz wziąć pod uwagę, że pobierane przez niego pliki zwykle znajdują się w folderze Download lub Downloads. Pewnego razu znalazłeś plik tego MODu, musisz go wydobyć i oczywiście będziemy kontynuować.

Kontynuujemy krok po kroku, aby pobrać Cleo MODs GTA San Andreas na Androida, a następną rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że po rozpakowaniu wspomnianego wcześniej pliku, następny krok musi zobacz i znajdź w nim folder, który nazywa się dokładnie w ten sam sposób.

Zobaczysz, że również się pojawia folder o nazwie „Scrips” oraz plik APK lub plik instalacyjny. Musisz wiedzieć, że ten ostatni został specjalnie zmodyfikowany, aby dostosować się do wszystkich terminali z Androidem.

Rzeczywiście, następnie musisz przejść do folderu Android i będziesz musiał utworzyć dwa nowe foldery, nazywając pierwszy dat, a drugi ob. W ciągu drugiego musisz umieścić wszystkie pliki które można pobrać z folderu ob pliku do ekstrakcji, podczas gdy w dat wszystkie te, które należą do danych, idą.

Następnie musisz odinstalować GTA San Andreas z urządzenia z Androidem, a po zakończeniu procedury będziesz mógł zainstalować APK zmodyfikowanego GTA, przesuwając pliki GTA do odpowiednich folderów.

Po wykonaniu poprzednich kroków należy przejść do folderu Cleo i zaznaczyć wszystkie skrypty, a po ich zaznaczeniu przenieś je na Androida, Dane, com.rockstargames.gtasa.; co w zasadzie oznacza, że ​​kończymy najgrubszą część tej procedury.

Już w tej przestrzeni będziemy mieć zainstalowane moduły Cleo MOD, a jedyne, co jest konieczne, to ponowne wejście do gry GTA, która zostanie już zmodyfikowana o nową zawartość, chociaż poniżej podamy więcej szczegółów na ten temat.

Z pewnością grałeś już w GTA San Andreas, a teraz chcesz się cieszyć niesamowita wersja GTA 5, polecamy najlepsze kody do GTA 5 na PC i Androida (pieniądze, zdrowie itp.)

Czy można zainstalować Cleo Mods dla GTA San Andreas na Androida?

Po rozpoczęciu przeglądania całej zawartości, którą masz na swoim urządzeniu, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to poszukać folderu o nazwie „Scrips” i APK, który musimy zmodyfikować do korzystania z plików CLEO.

Później przechodzimy do folderu Android i tam musimy stworzyć dwa nowe foldery. Pierwszy z nich musi pasować do nazwy dat.

I drugi, o nazwie ob, w ramach którego konieczne będzie zintegrować pliki Obb z GTA San Andreas, które na swojej stronie musisz pobrać z tego linku. Tymczasem w dat musisz zapisać dane.

Następnie musisz przejść do folderu Cleo i wybierz wszystkie skrypty, po czym będziesz musiał przenieść je na ścieżkę Android, Data, com.rockstargames.gtasa, która jest fundamentalną częścią tego krok po kroku.

Kiedy skończysz z wszystkimi powyższymi, poniższe dotyczą sprawdź, czy zainstalowano CLEO Mody, więc musisz wejść do GTA i wypróbować je, coś, co możesz zrobić w ciągu sekundy.

Zwykle zobaczysz, że już masz dostęp do wszystkich cheatów na ten temat, chociaż podajemy je poniżej na wypadek wątpliwości:

 • Zmieniacz kolorów
 • Strój
 • Carspawn
 • Kody
 • Kierowca z pierwszej osoby
 • Latający
 • Selektor misji
 • Menu broni v2
 • Selektor skórek V3
 • teleport
 • Trans błotnik
 • Odrodzenie pojazdów

Mod Cleo opiera się na innowacjach broni i kodach, które możesz dostosować w grze GTA San Andreas, Tym razem dowiemy się, jak pobrać ten interesujący mod.

To oprócz tych wszystkich niestandardowych kształtów wprowadza tekstury i nową grafikę do tej kultowej gry od Rockstar Games, ponieważ jeśli chodzi o instalację Cleo MODS GTA San Andreas na Androida bez konieczności bycia użytkownikiem ROOT.

Możliwie być wielkim fanem GTA i chcesz pobrać GTA San Andreas na urządzenie z Androidem lub komputer PC, zalecamy, abyś wiedział, jak pobrać i zainstalować najnowszą wersję gry GTA San Andreas na Androida lub PC.

Jest wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, ale ważne jest, aby pamiętać, że ten wspaniały program niesie ze sobą wiele dodatkowych funkcji do znanej już gry, w tym duża różnorodność broni a także aplikacje pozwalające na zmianę wyglądu odtwarzacza.

Albo główny bohater sprawiający, że wygląda inaczej w wykonaniu wszystkich zadań i czasie trwania gry, wtedy zobaczymy jak to wpływa na naszą rozgrywkę i wydajność w tej wspaniałej grze w pozytywny sposób.

Oprócz wszystkiego, o czym wspomniano możesz dodać pakiety tekstur które znacznie poprawią grafikę w twojej grze, wszystko to dla twojego telefonu komórkowego z Androidem, zdecydowanie i oczywiście bardzo korzystne.

wyspa san andreas

To jest przewodnik do pobrania Cleo MODS GTA San Andreas na Androida

 1. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać w tej sprawie, jest to, że musisz pobierz następujący plik: Link.
 2. Teraz musisz uzyskać dostęp do eksploratora plików lub lepiej znanego jako menedżer plików, a także znaleźć plik cleo MODs. Pobierane przez nich pliki zwykle znajdują się w folderze pobierania, dzięki czemu mogą: zapewniają szybką i łatwą instalację.
 3. Kiedy znajdziesz ten plik, musisz go rozpakować, aby móc go bez problemu pobrać, gdy to osiągniesz, otrzymasz folder o nazwie tak samo jak plik główny, w nim znajduje się inny folder o nazwie Scrips i APK jest ostatnio modyfikowany, dla plików CLEO.
 4. Teraz musisz przejść do folderu Android i utworzyć dwa nowe foldery, folder o nazwie DAT, a inny o nazwie OB.
 5. W folderze OB musisz umieścić wszystkie pliki OBB z GTA San Andreas i w DAT pliki DATA.
 6. Teraz musisz odinstalować GTA San Andreas ze swojego urządzenia z Androidem.
 7. Po zakończeniu tego procesu musisz zainstalować apk GTA, zmodyfikowany, musisz przenieść pliki GTA do odpowiednich folderów.
 8. Następnie przejdź do folderu cleo i musisz zaznaczyć wszystkie skrypty, po wybraniu będziesz musiał przenieść je do następującej ścieżki, Android> Dane> com.Rockstargames.gtasa.

Po wykonaniu wszystkich tych kroków powinniśmy cieszyć się naszym modem z teksturami, a pozostałą rzeczą do zrobienia jest wejście GTA i ciesz się naszą grą.

Coś, co chcemy Ci polecić, jeśli chcesz mieć dużo więcej gier na swoim urządzeniu mobilnym, najlepsze jest to, że wiesz, które są najlepsze gry na Androida z kilkoma megabajtami, mniej niż 10 Mb, 100 Mb i 200 Mb.

To tyle, chociaż jak zawsze wskazujemy w takich przypadkach, jeśli masz problem z instalacją, możesz zostawić nam komentarz w sekcji poniżej, na którą postaramy się odpowiedzieć.

Czy masz inne pytania dotyczące Cleo MOD dla GTA San Andreas? pobierz mody Cleo dla GTA San Andreas na Androida?