Skip to content

Jak pobrać APK Pokemon Go na Androida?

23 de wrzesień de 2023

Pokémon Go zrewolucjonizowało rynek gier na urządzenia mobilne i nigdy wcześniej wirtualna rzeczywistość nie była w zasięgu tak dużej liczby ludzi na całym świecie, jak przez kilka dni. Wtedy, Powiedzieliśmy już, jak zainstalować Pokémon Go na iOS, jak zainstalować Pokémon Go na Androidzie i jak zainstalować Pokémon Go na Windows Phone w najprostszy możliwy sposób i wielu naszych czytelników już to lubi.

Wiemy jednak, że wiele innych osób z jakiegokolwiek powodu nie będzie mogło pobrać gry bezpośrednio z oficjalnych sklepów z aplikacjami na swoje urządzenia i nie muszą rozpaczać, ponieważ wciąż mają alternatywę. Zasadniczo chodzi o pobranie instalacyjnego APK Pokémon Go, pakiet APK Pokémon Go, który po pobraniu i uruchomieniu umożliwi dostęp do całej zawartości gry.

Choć sami użytkownicy Pokémon Go zwracali uwagę, że gra ma pewne wady w użytkowaniu w takich miejscach jak Ameryka Łacińska czy Afryka, wydaje się, że w Europie nie mamy zbyt wielu problemów, przynajmniej nie w Hiszpanii. Dlatego, Instalując pakiet APK Pokémon Go, będziesz mieć możliwość rozpoczęcia łapania Pokémonów i zostania jednym z najlepszych trenerów lokalny.

Jak pobrać i zainstalować aplikację Pokémon Go APK na Androida?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jeśli nadal zastanawiasz się, czy powinieneś pobrać aplikację Pokémon Go APK, czy zainstalować grę bezpośrednio z oficjalnych sklepów, jest to, że Często aktualizacje pojawiają się wcześniej w pliku APK niż w oficjalnych sklepach. A że Pokémon Go to tytuł, który dopiero co wszedł na rynek, trzeba mieć świadomość, że jego aktualizacje początkowo będą odbywać się praktycznie codziennie.

Co do reszty, jedyne, co musisz zrobić, aby zainstalować Pokémon Go za pośrednictwem pliku APK, to Wejdź w ten link, gdzie zawsze znajdziesz najnowszą wersję i pobierz tytuł na swoje urządzenie z Androidem. Następnie przechodzisz do opcji Instaluj z Origins lub Nieznanych źródeł, którą znajdziesz w sekcji Ustawienia lub Konfiguracja i możesz już w pełni cieszyć się grą.

Po zainstalowaniu Pokémon Go na Androidzie i przyznaniu mu wszystkich wymaganych przez tytuł uprawnień, jego obsługa jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy aktywować lokalizację GPS, aby rozpocząć łapanie Pokémonów. W normalnych warunkach gra działałaby bezproblemowo, a warto wiedzieć, że w Pokémon Go położenie geograficzne jest istotne złapać jakieś stworzenia lub inne.

Pobierz Pokémon Go APK 2

W przeciwnym razie gra jest naprawdę dobra, jak skomentowali wszyscy, którzy w nią grali, niezależnie od wieku, lokalizacji i prawdziwego zainteresowania tytułami poświęconymi rzeczywistości wirtualnej, dlatego nie możemy nie polecić Ci wypróbowania tej gry. Wiesz, jest to całkowicie darmowe, chociaż jeśli chcesz mieć lepsze wrażenia, zawsze możesz kupić urządzenie do noszenia Pokémon Go Plus, o którym już wtedy rozmawialiśmy.

Pobierz Pokémon Go 0.31 APK – Nowa aktualizacja

Pokémon Go zrewolucjonizowało rynek gier wideo od jego premiery w zeszłym tygodniu, a prawda jest taka, że ​​jak to zwykle bywa za każdym razem, gdy pojawia się nowa aplikacja dowolnego typu, jej pierwsze aktualizacje są ciągłe. Rzeczywiście, musimy powiedzieć, że po pojawieniu się pierwszej wersji Pokémon Go, teraz możemy zaktualizować grę chwili do ulepszonej wersji.

W szczególności musimy wspomnieć w tym względzie, że chociaż Pokémon Go i jego aktualizacje są stale obecne w sklepie Google Playaplikacja przechodzi proces rozpoznawania przez graczy, zanim umożliwi masowemu pobranie jej przez użytkowników, dlatego kilku beneficjentów może wcześniej wypróbować nowe wersje Pokémon Go.

Z tego powodu, gdy chcemy móc cieszyć się wiadomościami o każdej nowej wersji Pokémon Go przed resztą użytkowników, musimy zainstalować plik APK będący częścią gry. Następny, Pokażemy Ci nowości dotyczące wersji APK Pokémon Go 0.31, w jakich krajach już działa i jak pobrać ją na swoje urządzenie inteligentne.

Pobierz aplikację Pokémon Go 0.31 APK

Wiadomości o Pokémon Go 0.31 APK

Jeśli zastanawiasz się nad nowymi funkcjami Pokémon Go w tej wersji 0.31 w formacie APK, musisz wiedzieć, że niektóre z najważniejszych dotyczą Wyskakujące okienka na początku każdej sesji instruujące graczy, aby nie wkraczali, nie prowadzili pojazdów ani nie wchodzili do niebezpiecznych obszarówoprócz nowych wewnętrznych menu, które zawierają katalogi naszych ulubionych i transferów.

Niektóre inne elementy, które uległy poprawie dzięki pojawieniu się tej wersji, faktycznie mają z tym coś wspólnego awatary trenerów, które możemy dostosować, oprócz dostosowanych wartości obrażeń dla niektórych stworzeń. Wyeliminowano problemy z pamięcią gry, a niektóre animacje działają znacznie lepiej niż wcześniej, poza tym usunięto wszystkie błędy, które można było zaobserwować na mapie.

Analizując kraje, w których działa ta nowa wersja Pokémon Go, musimy szczególnie wspomnieć o następujących, oprócz wszystkich, w których aplikacja była już dostępna: Chile, Meksyk, Kuba, Republika Dominikany, Portoryko, Belize, Gwatemala, Salwador, Honduras, Brazylia, Ekwador, Kolumbia, Wenezuela, Nikaragua, Kostaryka, Panama, Peru, Boliwia, Paragwaj, Urugwaj i Argentyna.

Poza tym należy zauważyć, że ta nowa wersja konta Pokémon Go APK jest dostępna dla wersji Androida 4.1, 4.2, 4.4 lub nowszych, dzięki czemu większość użytkowników będzie mogła z nich skorzystać. Aby go pobrać, Wchodzisz w link na końcu artykułu, a następnie na telefonie komórkowym wybierasz Bezpieczeństwo i włączasz Nieznane źródła lub Nieznane pochodzeniedzięki czemu można go uruchomić i zaktualizować bez problemów.

Pobierz aplikację Pokémon Go 0.31 na Androida

dołącz do naszego kanału telegram