Skip to content

Jak pobrać i zainstalować CCleaner za darmo, aby wyczyścić i zoptymalizować wydajność komputera z systemem Windows?

13 de kwiecień de 2022

Jak tylko kupujemy komputer lub nawet używamy go po raz pierwszy po zainstalowaniu systemu Windows, oczywiście działa szybko i płynnie. Ale to normalne, że z biegiem czasu, wraz z użytkowaniem, pobieraniem plików i instalowaniem programów, zaczyna się nieco zwalniać. Dlatego nauczymy Cię w tym samouczku Jak pobrać i zainstalować CCleaner.

Nauka optymalizacji systemu operacyjnego jest dość ważna i chociaż istnieją sposoby na zrobienie tego ręcznie. Weź pod uwagę, że nie wszyscy z nas wiedzą, jak to zrobić a nawet w wielu przypadkach nie mamy czasu, aby móc to zrobić.

Nie ma co się za bardzo martwić, bo na szczęście całą tę pracę możemy pozostawić pewni programy zdolne do optymalizacji systemu operacyjnego w ciągu kilku minut. Jednym z najlepszych programów do przeprowadzania tych procesów jest CCleaner.

CCleaner to najlepszy program do czyszczenia i optymalizacji wydajności systemu Windows

Dlaczego mówię, że jest najlepszy? Przede wszystkim musimy pamiętać, że jest darmowy, oczywiście jest to już punkt na jego korzyść. Ale oprócz tego pamiętajmy, że tak jest naprawdę skuteczny w czyszczeniu i optymalizacji komputera na maksa. W ten sposób możesz nawet zwolnić miejsce na dysku twardym, usuwając duplikaty lub pliki tymczasowe.

Jak już wspomniałem, po tym, jak dany program wykona obszerny skan systemu, jest gotowy do funkcji, usuwając pliki tymczasowe. Pliki te gromadzą się w systemie, historii, dokumentach, aby zwolnić miejsce na dysku twardym i setkach innych rzeczy, które zajmują tylko miejsce.

poza tym będziesz w stanie zoptymalizować w 100% resztę komputera, takich jak rejestr systemu Windows. Oczywiście, gdy instalujemy i odinstalowujemy programy, rejestr rośnie i często pojawiają się ślady lub „brudne” zapisy, duplikaty itp. CCleaner czyści i optymalizuje wszystkie niepotrzebne pliki, które spowalniają komputer.

Jak pobrać CCleaner na swój komputer?

Oprócz tego, że służy do odinstalowywania „nieuczciwych” programów, które z jakiegoś powodu nie chcą zostać odinstalowane. Możesz także utwórz punkt przywracania systemu między innymi.

W kilku słowach możesz zoptymalizuj wydajność swojego komputera w sposób, który jest nie tylko skuteczny, ale również dość szybki, ponieważ zapewniamy, że wykonanie tego wszystkiego zajmie Ci maksymalnie i nieco przesadnie około 10 minut. Aby to wszystko osiągnąć, wystarczy całkowicie bezpłatnie pobrać CCleaner z jego oficjalnej strony internetowej.

Coś, co dzieje się z każdym komputerem z systemem Windows, a nawet Androidem, z biegiem czasu to stopniowo zaczyna zwalniaćna początku zaczyna działać inaczej, a płynność, którą cieszyliśmy się na początku, znika, aby zobaczyć, jak otwieranie różnych aplikacji zajmuje więcej sekund niż powinno.

Ten moment jest, kiedy zdajesz sobie z tego sprawę powinieneś zacząć lepiej optymalizować swój komputerdo wykonywania zadań konserwacyjnych i innych rzeczy, które oczywiście wcale nie są zabawne, ale są konieczne.

Po co pobierać CCleaner, aby zoptymalizować komputer?

A aplikacja, która pozwala zoptymalizuj swój komputer aby zawsze działał w najbardziej płynny sposób, jest CCleaner. W ten sposób unikamy marnowania wielu godzin przed komputerem, po prostu usuwając niepotrzebne pliki, optymalizując między innymi każdy zakątek systemu Windows.

W ten sposób będziesz mógł usunąć gromadzone dane, że generalnie nie masz pojęcia, skąd pochodzą. Te stopniowo zajmują miejsce, a nawet spowalniają działanie komputera, zajmując znaczną ilość zasobów systemowych. Oprócz konserwacji za pomocą CCleaner, zdecydowanie zaleca się zwiększenie i optymalizację pamięci RAM naszego komputera.

Dlatego zaleca się pobranie CCleaner, programu i aplikacji dostępnej zarówno dla systemu Windows, jak i Androida, za pomocą którego będziesz mógł zoptymalizować dany system za pomocą kilku opcje czyszczenia, które możesz zaprogramować, analiza rozruchu, optymalizacja rejestru, a także kompletny kreator odinstalowywania aplikacji.

analiza wykonana przez ccleaner

Jak zainstalować i używać CCleaner za darmo

CCleaner może wykonać głębokie skanowanie systemu, dzięki czemu można znaleźć i usunąć pliki tymczasowe, klucze rejestru. Również instalacje, które nie zostały ukończone poprawnie, pliki cookie, niepotrzebne pliki i duplikaty, między innymi. Dzięki temu możemy je wyeliminować w ciągu kilku minut, oszczędzając mnóstwo czasu, który można by zainwestować w coś innego.

Interfejs programu jest zbyt prosty do zrozumienia, bardzo intuicyjnyz całkiem ładnym projektem i ma wszystkie opcje na pierwszy rzut oka, jest potężnym narzędziem, które jest również zbyt proste, a dla systemu Windows możesz pobrać CCleaner dla systemu Windows, a jeśli chcesz to zrobić na swoim urządzeniu z Androidem.

dołącz do naszego kanału telegram