Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Bully Anniversary Edition na Androida Apk

17 de luty de 2022

Jeden z kluczy do działania urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android ma bezpośredni związek z tym, że możemy instalować gry nie tylko ze sklepu Google Playale także poprzez pliki wykonywalne dostępne w sieci.

Jakiś czas temu w grudniu ubiegłego roku Wydano dane gry APK Bully Anniversary Edition dla Androidoficjalnie dla całej naszej społeczności, z przyjemnością informujemy, że gra Bully Anniversary Edition została oficjalnie uruchomiona na Androida i jest to firma, która tworzy świetne tytuły, takie jak saga GTA.

Najpopularniejsza seria gier od czasów prawie niemożliwych do zapamiętania, więc tutaj przedstawiamy ją wam i szybko wyjaśniamy, jak ją zainstalować, więc uważaj

Pobierz bezpłatnie Bully Anniversary Edition na Androida

W tym konkretnym przypadku chcemy pokazać, jak zainstalować Bully Anniversary Edition w wersji 1.0.0.19 na urządzenia mobilne z systemem Android. Co oznacza, że ​​jeśli myślałeś o posiadaniu tej gry od dłuższego czasu. Możesz go mieć teraz, nie będąc wielkim koneserem o tym wcale nie.

Jeśli chcesz zainstalować pakiet APK Bully Anniversary Edition na Androida. Aby być bardziej szczegółowym, musisz wiedzieć, jaka dokładnie jest wersja odpowiadająca konsoli PS2. Musisz wiedzieć, że chodzi o grę kontrolować niegrzecznego chłopca ze szkoły, który powoduje różnego rodzaju kłopoty. Bully Anniversary Edition to jedna z najlepszych gier tego typu. Dlatego zdecydowanie zalecamy wypróbowanie go, jeśli chodzi o zabawę na telefonie.

Aby zacząć cieszyć się Bully Anniversary Edition, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować plik wykonywalny APK Bully Anniversary Edition. Następną rzeczą będzie pobranie danych OBB Bully na Androida, które oczywiście odpowiadają również Bully Anniversary Edition. Pliki te można pobrać za pomocą komputera, a następnie przenieść na telefonlub pobrać je na telefon komórkowy przez naszą przeglądarkę, czy to Chrome, czy inną.

Proces instalacji pakietu APK Bully Anniversary Edition za darmo na Androida

Po ich pobraniu musisz rozpakować pliki i aktywować nieznane źródła bezpośrednio z Ustawień, Bezpieczeństwa, a jeśli nie masz eksploratora plików lub administratora, musisz wiedzieć, że istnieją doskonale działające. Znaleziono plik APK lub plik wykonywalny, następny krok dotyczy przenieś folder o nazwie rockstargames.bully do /sdcard/Android/OBB.

Bully Anniversary Edition pozwoli Ci rzucić wyzwanie znajomym w dowolnym miejscu w trybie wieloosobowym. Oparte na turowe wyzwania, a nauka kontroli jest niezwykle prosta.

O ile możemy cieszyć się ogromną ilością inteligentnych przycisków dotykowych, a nawet przyciski kontekstowe. Ponadto Bully Anniversary Edition doskonale nadaje się do uruchamiania gier na jednym urządzeniu i kontynuowania ich na innym, o ile możemy je zapisać za pośrednictwem Rockstar Games Social Club.

Alternatywna metoda gry Bully na Androidzie

dla wszystkich ludzi ta gra jest zbyt ciekawa i ma duże znaczenie, ponieważ pojawiła się kilka lat temuz przyjemnością wyjaśnimy, jak wykonać tę procedurę.

zainstaluj bully na Androidzie

Obecnie możemy emulować prawie każdą grę na Androida na XBOX 360 lub PlayStation 3, między innymi na PC, ludzie chcą czegoś nowego, świeżego, więc co przynosi nam tę niezapomnianą grę, będziemy mieli tę wspaniałą okazję z coraz nowocześniejszymi i zoptymalizowanymi emulatorami.

Najważniejsze cechy pakietu APK Bully Anniversary Edition

  • Zawiera pełną historię Bully, z którą graliśmy. Dodatkowe zadania i postacie z klasy, minigry, i wiele elementów, które odblokujesz, między innymi osiągnięcia.
  • Spektakularna grafika, świetne tekstury w wysokiej rozdzielczościoświetlenie, cienie i efekty cząsteczkowe z pewnością ucierpią naszemu GPU.
  • Rzuć wyzwanie wszystkim znajomym za pomocą tryb wieloosobowy na podstawie.
  • sterownica dotykowe zgodnie z oczekiwaniami i inteligentne przyciski które pojawiają się tylko wtedy, gdy trzeba je nacisnąć.
  • Bawić się obecny w chmurze więc Twoje postępy, jak każda gra na Androida, są bezpiecznie zapisywane.
  • Obsługa wielu joysticków.
  • Zrzuty ekranu między innymi dość ciekawe.

dołącz do naszego kanału telegram