Skip to content

Jak pobrać i zainstalować aplikację Slack na komputer z systemem Windows lub Mac

28 de luty de 2021

W środowisku pracy, które coraz bardziej skłania się w stronę świata telematyki, niezbędne jest korzystanie z zasobów, które umożliwiają wykonywanie różnych czynności z poziomu Internetu. Tak jest w przypadku Stack i dlatego zapraszamy do nauki Jak pobrać i zainstalować aplikację Slack na komputer z systemem Windows lub Mac

Co to jest Slack?

Slack to platforma komunikacyjna lub system składający się z obszaru roboczego opartego na kanałach podobnych do list na Twitterze. W tym sensie członkowie organizacji mogą udostępniać pliki i wiadomości z własnego kanału w projektach, oddziałach firmy lub dowolnym innym sektorze firmy.

Ze Slackiem jest to możliwe mieć wspólne kanały rozszerzenie komunikacji między różnymi firmami. Chociaż możliwe jest udostępnianie wiadomości i plików, platforma ułatwia również tworzenie prywatnych kanałów, które są znane tylko członkom organizacji, którzy należą do tych obszarów roboczych.

Do czego służy Slack?

Slack jest bardzo przydatny w sektorze biznesowym, ponieważ umożliwia wszystkim członkom firmy utrzymanie domeny Stała komunikacja tak, jakby wykonywali swoją pracę w biurze. Ponadto ułatwia wysyłanie załączników, udostępnianie ważnych linków i konfigurowanie kanałów w oparciu o preferencje użytkownika.

Dzięki Slack można zintegrować różne dodatkowe narzędzia takie jak Facebook, Dropbox, zainstaluj między innymi Skype, Twitter. W ten sposób członkowie mogą wymieniać się pomysłami, planować spotkania, zarządzać różnymi projektami i szybko uzyskiwać dostęp do wszystkich informacji wymaganych przez pracowników dowolnej organizacji.

Jak pobrać i zainstalować aplikację Slack na komputer z systemem Windows lub Mac

Komunikacja w czasie rzeczywistym umożliwia wysyłanie zaszyfrowanych wiadomości z Facebooka i innych narzędzi. Aplikacja Slack jest jedną z nich iz tego powodu zdobywa coraz większą popularność w społeczeństwie, zwłaszcza w miejscu pracy, gdzie do osiągnięcia celów niezbędna jest stała komunikacja.

Jeśli jesteś w środowisku, które wymaga rozszerzenia codzienne zarządzanie informacjami między różnymi członkami, musisz nauczyć się korzystać ze Slacka, jak wyjaśnimy poniżej.

Pobierz aplikację Slack na Windows

Chociaż prawdą jest, że Slack jest kompatybilny z Androidem, prawdopodobnie chcesz go używać na swoim komputerze. Jeśli masz również system operacyjny Wersja Windows 7 lub nowszato dobrze jest wejść na oficjalną stronę Slack. Tam musisz nacisnąć przycisk „Pobierz”, aby rozpocząć ten proces.

luźny ekran

Inną alternatywą, którą musisz pobrać na Windows, jest przejście na oficjalną stronę Microsoft Store. Obie opcje są wykonalne i pozwolą ci uzyskać plik wykonywalny, który będzie przechowywany na twoim komputerze.

Zainstaluj aplikację Slack w systemie Windows

Sprawdź plik o nazwie „SlackSetup.exe”, który został zapisany w sekcji „Pobieranie”. Kliknij dwukrotnie ten pakiet instalacyjny, a proces instalacji rozpocznie się automatycznie.

Po zakończeniu instalacji aplikacji kliknij plik ikona luzu i zacznij konfigurować kanały i inne opcje oferowane przez platformę.

Pobierz aplikację Slack na Maca

Dla pobierz aplikację Slack na Macu są dwie opcje: pierwsza to dostęp do witryny App Store. Tam musisz zlokalizować aplikację i pobrać ją na swój komputer.

Drugą możliwością jest wejście na stronę Slack, na której znajdziesz aplikację, którą chcesz zainstalować na swoim komputerze. Naciśnij przycisk „Pobierz” i poczekaj kilka sekund na zakończenie procesu.

Zainstaluj aplikację Slack na komputerze Mac

Znajdź plik, który właśnie pobrałeś na swój komputer. Aby to zrobić, otwórz folder „Finder” i znajdź plik Slack.dmg. Przeciągnij ikonę aplikacji i umieść ją w folderze „Aplikacje”.

Wreszcie, aby otwórz aplikację SlackMusisz przejść do folderu „Aplikacje” i dwukrotnie kliknąć ikonę platformy.

dołącz do naszego kanału telegram