Skip to content

Jak pobrać i zainstalować aplikację Android Auto ze sklepu Google Play Do czego służy i jak działa?

21 de październik de 2022

Jakiś czas temu Google ogłosił, że wystartują Android Auto który dotarłby do większości samochodów i wydaje się, że nadszedł czas, kiedy oficjalnie uruchomią tę aplikację.

Dotrze nie tylko do nowoczesnych aut, ale także do starych dzięki Smartfon z Androidemchociaż większość nowych pojazdów jest już zintegrowana z systemem Android, ale w tej chwili istnieje kilka modeli niektórych marek, które go posiadają.

To, czego szuka Google, to zwiększenie obecności Androida Auto, z tego powodu jest to został całkowicie odnowiony i nie jest już konieczne posiadanie konkretnego pojazdu, aby móc cieszyć się tą nową opcją.

Dziś jest bardzo łatwy w użyciu aplikacje do wszelkiego rodzaju zadańod pomagania nam pisać prosto, szybko i bez błędów ortograficznych, po słuchanie muzyki na naszym urządzeniu.

Aplikacje nas trzymają przekazywane i aktualizowane w najlepszy sposób, chociaż jest ich wiele, na pewno masz zainstalowanych kilka aplikacji na swoim telefonie.

Niezależnie od tego, jaką masz aplikację, powinieneś wiedzieć, że ci pomagają poprawić swoje życie lub uprościć, bez komplikacji, tak jest w przypadku, gdy mówimy np. o usługach Google Play, które pomagają nam w wielu dziedzinach naszego życia.

Teraz tym razem porozmawiamy o aplikacji, która w niesamowity sposób poprawi Twoje życie, ponieważ jest to aplikacja, która pomoże Ci, gdy jesteś w samochodzie, dzięki czemu możesz zapobiec wielu wypadkomczytaj dalej z nami.

Wypróbuj Androida Auto, nawet jeśli nie masz zgodnego samochodu

Ta nowa wersja Android Auto to 2,0jest już dostępny, dzięki czemu duża część użytkowników z całego świata może wypróbować go za pośrednictwem Sklepu Play.

Chociaż nie jest to takie proste, jak się spodziewasz, ponieważ musisz spełnić pewne wymagania, które masz telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android 5.0 lub nowszym.

Ten system Android Auto Został zaprojektowany tak, aby wszystko działało za pomocą poleceń głosowych, w ten sposób nie będzie konieczne hamowanie na poboczu, aby móc coś zrobić.

Obejmuje to możliwość korzystania z aplikacji Mapy Google, Spotify, Muzyka Google Play między innymi. Jeśli zamierzasz zacząć korzystać z tej aplikacji, zalecamy zakup uchwytu, abyś mógł bezpiecznie umieścić go w samochodzie, w miejscu, gdzie oczywiście będziesz mógł go widzieć.

Prawda jest taka, że ​​tego rodzaju podpory są dość tanie i bezpieczne, więc nie musisz się martwić. Wystarczy nacisnąć, aby móc go gdzieś umieścić, w zależności od podparcia i to wszystko.

Co daje wersja Android Auto 2.0, jakie korzyści może mi przynieść

Dzięki tej wersji będziesz mógł sparuj bluetooth telefonu z samochodem, tę aplikację znajdziesz w Sklepie Play za darmo.

Chociaż obecnie wiele osób prawie nie używa Bluetootha, prawda jest taka czy możesz nam dalej pomagać? dużo, na przykład, gdy udostępniamy aplikacje przez Bluetooth, w ten sposób łatwiej jest łączyć się z aplikacjami lub korzystać z nich.

Na razie wszystko, co oferuje, jest bardzo przydatne i dobre, ale ma też pewne wady związane ze słuchaniem muzyki. Ponieważ wszystkie ulepszenia, które chcą zrobić, aby można było obsłużyć głosem, nie są skończone, konieczne jest kontrolowanie większość rzeczy ręcznie więc może to być komplikacja w zależności od miejsca umieszczenia wspornika mobilnego.

Ale na szczęście w każdej chwili będziemy mieli nową aktualizację gdzie znajdziemy nowe rozwiązania i na pewno ulepszymy obecne funkcje.

Korzystanie z Android Auto jest niezwykle proste, jest to aplikacja, która wyszedł niedawno i był używany w kilku samochodach, ale jeśli w ogóle nie lubisz tej aplikacji, powinieneś wiedzieć, że istnieją alternatywy dla Android Auto.

Aby mieć poziom niezawodności, zaufania, oprócz bezpieczeństwa, z prostym interfejsem i przyciski zintegrowane z kierownicą, ma funkcje głosowe, a także elementy sterujące, które ograniczają rozpraszanie uwagi, co pozwala lepiej skoncentrować się podczas jazdy.

Jak korzystać z Android Auto, powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli jesteś początkującym

Kiedy ta aplikacja została wdrożona, obecne reperkusje ponieważ sądzono, że tylko samochody najnowszej generacji będą miały tę aplikację, ponieważ telefony komórkowe zostaną dostosowane pod względem konstrukcji i systemu.

Później wyjaśniono, że każdy telefon z Androidem może uzyskać dostęp do tej aplikacji również z dowolnego kompatybilnego zestawu stereo , co pomaga użytkownikom posiadającym dowolny samochód spełniający parametry techniczne .

alternatywy różne aplikacje

Jak mogę pobrać Android Auto krok po kroku?

Największy odsetek samochody najnowszej generacji posiadają system android, dzięki któremu łatwiej jest pobrać aplikację z auta, błąd wystąpił gdy auta nie miały nowego systemu.

Wychodząc od tego błędu przyjęto, że aplikacja jest kompatybilna z każdym typem samochodu oraz z dowolnym sprzętem z systemem android co pozwala na korzystanie z tego systemu za pomocą którego wszyscy użytkownicy uzyskują dostęp do tej aplikacji bez problemów z jej wykonaniem.

Jak mogę mieć Androida Auto w prosty i bezpieczny sposób?

Korzystanie z Android Auto jest naprawdę dobre, ponieważ ta aplikacja potrafi automatycznie wyświetlać usystematyzowane informacje, za pomocą zorganizowanych kart które są wyświetlane na ekranie, gdy ich potrzebujesz, w ten sposób podczas jazdy jesteś informowany w bardzo prosty i praktyczny sposób.

Dowiedz się, jak korzystać z Android Auto dla Mazdy

aplikacja samochodowa na Androidazawiera mapy nawigacyjne, Dzięki czemu łatwo jest dotrzeć do celu, z wygodną spersonalizowaną nawigacją, za pomocą wskazówek głosowych, a także umożliwia dostęp do czasu rzeczywistego, który umożliwia weryfikację ruchu, alternatywnych tras itp.

Jak zsynchronizować swoje stereo z Android Auto

Jedna z wielu korzyści, jakie ta aplikacja oferuje nam w zakresie komfortu jazdy, pozwala nam również dostęp do systemu aplikacji Muzyka Google Play.

W czasie bez kosztów, który odpowiada 90 dniom, a następnie dokonywać miesięcznych płatnościDzięki tej aplikacji możemy uzyskać dostęp do tysięcy odtwarzanych utworów bez ograniczeń.

Aplikacja ta pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń, a także korzystanie z wiadomości tekstowych, bez konieczności używania rąk w ten sposób unikamy wypadków poprzez korzystać z telefonu podczas jazdy.

Aplikacja jest naprawdę ciekawa i trzeba powiedzieć, że na rynku nie ma drugiej lepszej, nie tylko ze względu na łatwość obsługi w interfejsie, ale także ze względu na wszystkie ma zalety wśród których mamy te już wymienione.

Ale jest to również aplikacja wolna od spamu, a to dostępne w Google Playcoś, co jest naprawdę bardzo dobre, mamy nadzieję, że przydaliśmy się tym informacjom i że możesz korzystać z tej aplikacji w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram