Skip to content

Jak pobrać dokumenty SlideShare za darmo bez konta?

27 de lipiec de 2022

Slideshare to słynna strona internetowa, która pozwala użytkownikom przesyłaj prezentacje w różnych formatach. Duża ilość przechowywanych w nim informacji sprawia, że ​​jest to ważna sieć dostarczania i dzielenia się wiedzą. Na stronie możemy znaleźć slajdy i dokumenty w różnych formatach takich jak Microsoft Word, OpenOffice, można otwierać PowerPoint i Adobe PDF.

Na początku Slideshare miał na celu ułatwienie wymiany prezentacji pracy w środowisku biznesowym. Jednak strona szybko się rozrosła i zaczęła być używana przez szersze grono odbiorców.

Jednak jego głównym ograniczeniem jest to, że nie pozwala na pobieranie slajdów, jeśli nie masz konta w serwisie. Z drugiej strony rejestracja jest dla wielu żmudnym i denerwującym procesem. Ale nie martw się, dzisiaj pokażemy Ci jak pobieraj pliki lub prezentacje udostępniania slajdów za darmo bez konieczności zakładania konta.

Jakie są zastosowania Slideshare?

Zanim wyjaśnimy krok po kroku, jak pobierać prezentacje, zobaczmy niektóre z korzyści oferowanych przez platformę Slideshare:

 • Umożliwia udostępnianie zróżnicowanych materiałów w różnych formatach, dzięki czemu heterogeniczna platforma.
 • Daje dostęp do materiałów audiowizualnych, będąc elastyczną i dynamiczną usługą. Narzędzie to pozwala dodawać muzykę lub komentarze do prezentacji umieszczonej na platformie, uzyskując pełną synchronizację.
 • Interfejs jest dość prosty i przejrzysty.
 • jest w stanie pomieścić ciężkie prezentacje (do 100 Mb), które są trudne do wysłania pocztą elektroniczną. Dzięki temu nauczyciele w szkołach i na uniwersytetach mogą przesyłać slajdy do wykorzystania przez uczniów.
 • Oferuje usługę Clipping, która pozwala zapisywać slajdy i tworzyć własną kolekcję.
 • Slajdy i pliki można komentować, co sprzyja wymianie pomysłów.
 • Może być używany do zajęć stacjonarnych i zdalnych, przyspieszając proces, umożliwiając szybkie dostarczanie prezentacji.
 • Nauczyciele może tworzyć blogi w którym mogą dołączyć materiały do ​​nauki i oceny.
 • Pomaga usprawnić spotkania biznesowe, takie jak konferencje, prelekcje czy zjazdy.

Kroki pobierania slajdów z Slideshare bez rejestracji

 1. Przejdź do witryny Slideshare.
 2. Następnie musisz wyszukać prezentację, którą chcesz pobrać, wpisując nazwę w polu wyszukiwania. Po wybraniu i otwarciu pliku należy skopiować adres URL. Aby to zrobić, musisz kliknąć pasek wyszukiwania przeglądarki i nacisnąć klawisze Ctrl + C.
 3. Otwórz nową kartę w przeglądarce i wejdź na stronę www.docdownloader.com.
 4. Na górze strony znajdziesz pasek z kilkoma opcjami, musisz wybrać opcję „pobieranie slajdów”.
 5. Na środku strony zobaczysz tekst z napisem „wprowadź adres URL dokumentu” i tuż pod spacją. Musisz wkleić skopiowany wcześniej link w tym slocie, naciskając klawisze Ctrl + V. Następnie naciśnij zielony przycisk który jest poniżej, co mówi „Uzyskać link”.
 6. Po załadowaniu strony musisz rozwiązać captcha, aby sprawdzić, czy nie jesteś robotem. Wystarczy kliknąć małe pole, które znajduje się tuż obok tekstu „Nie jestem robotem”. Następnie musisz kliknąć opcję „pobierz PDF”, która znajduje się na dole.Prezentacja Powerpoint
 7. W następnym oknie będziesz musiał poczekać kilka sekund, aż plik zostanie przetworzony. Wielokrotnie proces ten zajmuje trochę czasu i może nawet wymagać powtórzenia.
 8. Po przetworzeniu pliku pojawią się różne opcje pobierania w zależności od formatu. Można go pobrać w formacie PDF, Word lub PowerPoint.
 9. Po wybraniu formatu otworzy się kolejne okno. Musisz kliknąć „pobierz plik” po prawej stronie ekranu, a następnie wypełnij kolejne captcha.
 10. Po sprawdzeniu, że nie jesteś robotem, pojawi się opcja „pobierz”, a po jej wybraniu pobieranie rozpocznie się automatycznie.

Czy za pomocą docdownloadera mogę pobierać prezentacje z innych platform?

Z witryny www.docdownloader.com można również pobierać pliki z innych witryn, takich jak Scrib, Issuu i Academia. Aby to zrobić, musisz wybrać platformę, z której chcesz pobrać plik z górnego paska. Proces jest podobny do poprzedniego, ale musisz skopiować link do prezentacji na danej stronie internetowej.

dołącz do naszego kanału telegram