Skip to content

Jak pobrać Call Of Duty Mobile na Androida? – Ostatnia wersja

26 de luty de 2022

Call of Duty Mobile to gra oparta głównie na słynnej sadze CoD, dystrybuowana przez Activision od czasu jej premiery w 2019 roku na urządzenia z systemem Android i iOS całkowicie za darmo. Ta strzelanka osadzona głównie w czasach II wojny światowej została wydana z obietnicą pozostania wiernym grom konsolowym, na których została oparta.

Zgodnie z obietnicą, gra łączy różne aspekty poprzednich gier z sagi Call of Duty, dając swoim fanom możliwość doświadczenia gry na swoich urządzeniach mobilnych. Dzięki postaciom mapy i różne tryby gry w oparciu o inne gry, wśród fanów wzrosło pragnienie pobrania tego tytułu. Wejdź tutaj i dowiedz się, czego potrzebujesz i jak pobrać Call of Duty Mobile na Androida.

Jakie specyfikacje zgodności ma Call Of Dury Mobile z systemem Android?

Należy zauważyć, że tytuł Call of Duty Mobile jest już dostępne od kilku lat dla użytkowników i fanów oryginalnej sagi gry, więc ta gra ma już dużą liczbę pobrań. Jednak ta gra ma szereg wymagań, aby mogła działać poprawnie na urządzeniu z systemem Android lub iOS. Poniżej znajdują się wymagania dotyczące zgodności potrzebne do pobrania gry na urządzenie z systemem Android.

Oczywiście w przypadku chęci pobrania aplikacji Call of Duty Mobile na urządzenie z systemem Android wymagane jest posiadanie szeregu minimalnych specyfikacji, aby gra działała poprawnie. Pierwszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest pamięć RAM telefonu, musi to być co najmniej 2 GB pamięci RAM, oprócz tego musi mieć również wersję systemu operacyjnego Android 5.1 Lolipop lub wyższą.

Ile przestrzeni dyskowej musi zainstalować COD Mobile na moim telefonie?

Mimo że tytuł Call of Duty Mobile jest grą, która jest lepiej zoptymalizowana pod kątem działania niż inne w tej samej kategorii, to… wymaga kilku kompatybilności lub wymagań, które zostały wymienione powyżej. Należy zauważyć, że chociaż ważne jest, aby wersja systemu operacyjnego była wyższa niż 5.1, należy również wziąć pod uwagę inne specyfikacje urządzenia, które ułatwiają płynność gry podczas grania, takie jak układ graficzny i jego procesor.

Jeśli chodzi o niezbędną pamięć i rozmiar gry, pomimo wagi pobierania około 2,12 GB, można ją rozszerzyć podczas instalacji, ponieważ po otwarciu gry wyodrębniane są różne pliki, które są w nim skompresowane. Dlatego w sumie gra wymaga około 3 GB miejsca dostępne do prawidłowego przepływu w telefonie. Jeśli nie masz powyższych wymagań, gra może się zawiesić lub zawiesić podczas korzystania z niej.

Jak pobrać Call Of Duty Mobile na mój telefon z Androidem?

Niesamowity tytuł Call of Duty Mobile, oparty na postaciach, mapach i trybach gry z poprzednich wersji sagi, od czasu premiery zrewolucjonizował swoich fanów. Ta strzelanka jest dostępny całkowicie bezpłatnie zarówno dla urządzeń mobilnych z systemem Android, jak i iOS, które są kompatybilne z większością urządzeń high-end, mid-range i low-end, które spełniają ich minimalne wymagania. Aby pobrać grę, można to zrobić w następujący sposób.

pobierz grę call of duty mobile

W sklepie Google Play

Aby pobrać Call of Duty Mobile z galerii aplikacji Sklep Play, należy postępować następująco. Najpierw musisz wejść do Sklepu Play z urządzenia mobilnego, a następnie kliknąć pasek wyszukiwania aplikacji i wpisać w nim nazwę gry, podczas wyszukiwania pojawi się jako pierwszy w wynikachjeśli się nie pojawia, najprawdopodobniej gra nie jest kompatybilna z telefonem.

Aby pobrać grę, kliknij ją, gdy pojawi się jako pierwsza w wyszukiwaniu, tam pojawi się sekcja gry obok opcji instalacji całkowicie za darmo, kliknij zainstaluj i zaakceptuj wymagane uprawnienia, wystarczy poczekać, aż się pobierz, aby móc cieszyć się Call of Duty Mobile.

Z oficjalnej strony gry

Dla tych, którzy chcą pobierz grę z jej oficjalnej strony, ta opcja jest niedostępna, jednak możliwe jest przejście do dostępnych platform pobierania z jego oficjalnej strony internetowej. To jest następujące.

Najpierw musisz wpisać swoją ulubioną przeglądarkę internetową, po wejściu do niej wpisz Call of Duty Mobile w pasku wyszukiwania, a oficjalna strona internetowa pojawi się w wynikach. Kliknij na nią, w środku zobaczysz interfejs i charakterystykę gry, oprócz tego możesz znaleźć bezpośrednie linki do platformy pobierania gry, niezależnie od tego, czy twój system operacyjny to Android czy iOS.

Jakie są różne tryby gry dostępne w Call Of Duty Mobile?

Różne tryby gry w tytule takim jak Call of Duty Mobile napędzają zabawę wśród graczy i motywują ich do dołączenia, dzięki możliwości gry z dwoma lub więcej kontami i osobami, aby nie stała się monotonną grą jak inni. Podobnie, pozwala swoim użytkownikom odkrywać i dowiedzieć się więcej o grze, który tryb gry najbardziej im się podoba, który pasuje do ich stylu, jakie bronie i taktyki są dla nich najlepsze lub czy wolą grać indywidualnie lub zespołowo.

zwycięstwo w grze

W szczególności tytuł Call of Duty Mobile ma na stałe w grze szeroką gamę trybów gry, te tryby gry są podzielone na dwie różne sekcje którymi są multiplayer i Battle Royale. W grze wieloosobowej można znaleźć między innymi takie tryby jak pojedynek drużynowy, dominacja, linia frontu, strzelanina, poszukiwanie i niszczenie.

dołącz do naszego kanału telegram