Skip to content

Jak pobrać bezpłatne lub chronione prawem autorskim obrazy z Google

6 de kwiecień de 2021

Jeśli chcesz pobrać darmowe obrazy, zdecydowanie zalecamy, abyś wiedział Jak bezpłatnie pobierać obrazy z Google lub bez tantiem. Google to niewątpliwie jedno z najlepszych miejsc do tego celu, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Przydatność obrazów wolnych od tantiem

Firmy internetowe stają się coraz bardziej popularne i stale się rozwijają. Spośród tych modeli biznesowych wyróżnia się tworzenie wszelkiego rodzaju treści. Tak czy inaczej, twórcy muszą być bardzo świadomi nie naruszyć praw samochodur.

Dlatego, aby tworzyć udane filmy na YouTube i inne treści, wyszukiwanie obrazów wolnych od tantiem jest niezbędne. Na szczęście dzisiaj istnieje wiele stron, które zawierają darmowe treści, które możesz wykorzystać w swoich projektach.

Istnieje wiele platform o tych cechach, ale jest pewna sztuczka, o której niewiele osób wie, możesz dostać darmowe zdjęcia z google. Rzeczywiście, platforma Google Images ma opcję wyświetlania obrazów wolnych od praw autorskich, alternatywę, z której należy korzystać wraz z pobieraniem bezpłatnej muzyki za pomocą telefonu komórkowego lub komputera.

Pobieranie obrazów z Google bez praw autorskich

Wyszukiwanie obrazów wolnych od tantiem w Google jest bardzo łatwe. W rzeczywistości firma zapewnia podstawowe opcje obserwacji i pobierz te obrazy. W razie wątpliwości wykonaj następujące czynności:

  • Przejdź do sekcji obrazów Google i poszukaj opcji „Przybory”.
  • Po wyświetleniu tego menu zostanie wyświetlonych kilka opcji, które należy wybrać „Prawo autorskie”.
  • Zostanie wyświetlonych kilka opcji związanych z prawami autorskimi. W każdym razie, jeśli chcesz korzystać z bezpłatnych obrazów, musisz wybrać „Licencja Creative Commons”.
  • Po wybraniu poprzedniej opcji zostaną wyświetlone darmowe obrazy, których możesz użyć z Google.
  • Teraz wystarczy kliknąć obraz, który chcesz pobrać. Następnie przejdź do witryny pobierania obrazu i kontynuuj pobieranie. W każdym razie musisz być bardzo świadomy, że żaden obraz nie ma znaku wodnego ani podobnego.

Opcje pobierania obrazów bez tantiem

Chociaż Google jest wyjątkowym narzędziem, warto poznać opcje, jeśli chodzi o darmowe obrazy. Biorąc to pod uwagę, przedstawiamy Państwu plik najbardziej wyróżniające się strony internetowe dla obrazów wolnych od tantiem.

Pixabay

Pixabay to jedna z najlepszych stron do wyszukiwania wszelkiego rodzaju obrazów. Jest to jeden z największych banków zdjęć w sieci. Wyróżnia się oferowaniem bardzo różnorodnych treści, które są bardzo przydatne dla twórców treści.

autorskie prawa autorskie

Strona została założona w 2010 roku i od tego czasu jej katalog szybko się rozrósł. Podobnie, internet jest dostępny w ponad 20 językach i można w nim także znaleźć bezpłatną muzykę.

Pexels

Strona Pexels to kolejny ulubiony wśród twórców treści. Jest to jedna z najbardziej znanych platform bezpłatnych i chronionych prawem autorskim.

Firma jest zarządzana przez Bruno Josepha, Daniela Frese i Ingo Josepha i została założona w 2014 roku. Mimo że jest stosunkowo młoda, platforma ma setki tysięcy zdjęć do których użytkownicy mają dostęp. W rzeczywistości możliwe jest pobieranie bezpłatnych obrazów z aplikacji Pexels.

Shutterstock

Inną opcją pobierania zdjęć bez tantiem jest Shutterstock. W rzeczywistości, To jedna z najstarszych platform, bo został założony w 2003 roku. Jego „starość” oznacza, że ​​jest to jedna z platform, na której można uzyskać więcej zdjęć.

W każdym razie nie jest ulubieńcem wielu, ponieważ aby uzyskać wiele obrazów, musisz zapłacić. Mimo to, jeśli profesjonalnie poświęcasz się tworzeniu treści, możesz skorzystać z ich usług subskrypcyjnych.

W każdym razie, jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje wiele opcji bezpłatnego pobrania banku zdjęć bez praw autorskich, więc nie należy ograniczać się do trzech wymienionych wcześniej.

dołącz do naszego kanału telegram