Skip to content

Skąd pobrać bezpłatny bank zdjęć bez praw autorskich

27 de luty de 2021

Dziś marketing cyfrowy staje się bardzo skutecznym sposobem zarabiania pieniędzy. Oczywiście, pod warunkiem, że starasz się zwiększyć liczbę odwiedzin swojego bloga lub witryn internetowych o oryginalne i dobrej jakości treści. To samo dzieje się z obrazami, których używają w tych witrynach, które muszą być wolne od praw autorskich.

Dlatego zamierzamy zaoferować Ci artykuł, który pokaże Ci różne miejsca w Internecie skąd pobrać bezpłatny bank zdjęć bez praw autorskich.

Ale dlaczego tak ważne jest, aby nie kopiować? Kiedy tworzysz własne treści, a obrazy, których używasz, nie mają problemów z prawami autorskimi, niektórzy decydują się na umieszczenie znaku wodnego na swoich zdjęciach, aby zidentyfikować je jako własne. Przede wszystkim unikniesz kar, które robią ci, dopóki nie stracisz swojej strony internetowej. Ale także, jeśli chcesz mieć dobrą pozycję w wyszukiwaniach.

W następnym tutorialu pokażemy Ci najlepsze strony internetowe skąd pobrać bezpłatny bank zdjęć bez praw autorskich. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi przyciągania większej liczby odwiedzających są niewątpliwie obrazy. A tutaj pokażemy Ci kilka, z których możesz korzystać bez problemu z prawami autorskimi.

Skąd bezpłatnie pobrać bank zdjęć bez praw autorskich.

Ważne jest również, abyś wiedział, że ozdabianie bloga pięknymi zdjęciami może mieć koszt, który dla wielu początkujących na tym świecie i nie stać ich na to.

Dobrą rzeczą jest to, że istnieje wiele witryn internetowych, które oferują te obrazy całkowicie za darmo. Możesz więc je odwiedzić i znaleźć idealny obraz do swoich postów.

Strony, o których wspomnę, że mają banki zdjęć, Nie mają one określonej kolejności ważności, więc każdy z nich może służyć twojemu celowi.

  • Przede wszystkim nazwiemy Cię wikimedia Commons, można w nim znaleźć szeroki zestaw obrazów, zdjęć i ikon. A co najważniejsze, jego duży zapas jest bezpłatny.
  • PixabayTo kolejna strona internetowa, która oferuje obszerny i bardzo zróżnicowany bank zdjęć, nie jest konieczne posiadanie tutaj konta, aby móc pobierać zdjęcia. Jeśli jednak chcesz mieć lepszą jakość zdjęć, to sugerujemy otwarcie konta.
  • Teraz kolej na Rozerwanie, ta witryna banku obrazów została stworzona do użytku przez przedsiębiorców i została opracowana przez Shopify. Ta platforma ma bardzo wyraźną tendencję do zachęcania przedsiębiorców do tworzenia wysokiej jakości stron internetowych.
  • FlickrTo także kolejny bank zdjęć, który ma dużą liczbę zdjęć, ale niestety nie wszystkie z nich można wykorzystać lub są wolne od praw autorskich.

Inne witryny internetowe oferujące banki zdjęć wolne od praw autorskich

Jak już powiedzieliśmy, istnieje wiele stron, które oferują możliwość bezpłatnego pobrania banku zdjęć bez praw autorskich. Ale niektórzy z nich poproszą cię o zarejestrowanie, tak jest w przypadku Rawpixel. Zawiera również niewielką przeszkodę, polegającą na tym, że pozwala wybrać tylko 100 obrazów miesięcznie, ale można znaleźć obrazy 3D.

Inną z witryn, które możemy polecić, jest Picol Dzięki niemu będziesz mieć do dyspozycji nie tylko tysiące ikon, ale także niezbędne narzędzia, dzięki którym będziesz mógł tworzyć własne ikony.

Inną bardzo dobrą opcją jest Photopin, ten bank zdjęć ma na celu pomóc blogerom w posiadaniu dużej liczby zdjęć chronionych przez Creative Commons.

Inną bardzo dobrą opcją jest bank zdjęć Unsplash, który zaoferuje nam tylko 10 zdjęć, które cieszą się świetną jakością i rozdzielczością, to co 10 dni. Inną bardzo dobrą alternatywą dla tych, którzy chcą starych obrazów, jest Vintage. Oprócz oferowania dużej liczby dobrej jakości zdjęć, możesz subskrybować, aby otrzymywać wszystkie nowe wiadomości e-mail.

obrazy internetowe

Innym bankiem zdjęć, o którym warto pamiętać, jest Bank Darmowe Zdjęcia, który ma ogromną liczbę bezpłatnych zdjęć. Aby ułatwić wyszukiwanie, pogrupowano je według kategorii. W ten sposób mogłeś przeglądać różne strony skąd pobrać bezpłatny bank zdjęć bez praw autorskich.