Skip to content

Jak pobierać, zapisywać lub eksportować rozmowy WhatsApp na komputer

23 de wrzesień de 2023

WhatsApp jest dziś powszechnie używaną aplikacją. Głównym powodem jest to, że jest uważana za jedną z najlepszych aplikacji do przesyłania wiadomości błyskawicznych. Dodatkowo posiada szereg funkcji i narzędzi ułatwiających komunikację.

Dla wielu osób tzw Rozmowy na WhatsAppie są znacznie ważne. Ta aplikacja jest używana ze względów zawodowych. Dlatego normalne jest, że wiele z nich jest ważnych i warto mieć kopię zapasową lub nawet pobrać ją na swój komputer. Dlatego wielu się zastanawia jak pobrać rozmowy WhatsApp na komputer.

A co jeszcze ważniejsze, są tacy, którzy zastanawiają się, jak sprawdzić, czy ktoś zablokował nas na WhatsApp. Tego typu rzeczy można poznać bez problemu.

Na szczęście nie musisz mieć żadnej innej aplikacji ani pobierać niczego dodatkowego na swój komputer. Wszystko, co musisz zrobić, to wyeksportować rozmowy do Gmaila i to wszystko. Dzięki temu rozmowy nie tylko zostaną zapisane na Twoim komputerze, ale także pozostaną w Gmailu.

Jedną z funkcji tej aplikacji jest to, że za pośrednictwem poczty elektronicznej możesz pobrać dowolną rozmowę. W tym poście nauczymy Cię, jak to zrobić. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do dalszej lektury.

Co to jest WhatsApp i jak działa?

WhatsApp to aplikacja przeznaczona głównie do wysyłania i odbierania między innymi wiadomości tekstowych, multimediów, plików audio, wideo, dokumentów. Można go zainstalować tylko na telefonach, tabletach lub lepiej znanych jako smartfony.

Dlatego ta aplikacja jest dziś bardzo przydatna, ponieważ posiada szereg opcji umożliwiających lepszą komunikację. Co więcej, nie obejmuje to tylko przesyłania wiadomości; ale rozmowy i rozmowy wideo. Należy zauważyć, że w celu przeprowadzenia połączenia; Obydwa telefony muszą mieć ją zainstalowaną.

Kolejna z ważnych funkcji, które posiada ta aplikacja; jest możliwość pobrania rozmowy. Jeśli więc chcesz zachować to do przeczytania później. Następnie wyjaśnimy, jak to zrobić:

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uzyskać dostęp do aplikacji WhatsApp.
  • Więc bądź tam; będziesz mieć dostęp do wszystkich czatów; Więc wybierz rozmowę który chcesz pobrać.
  • Jak tylko wybierzesz wspomniany czat; Zauważysz to u góry, obok nazwy kontaktu; Pojawiają się ikony takie jak: symbol połączenia wideo, połączeń i wreszcie „trzy kropki”..
  • Musisz nacisnąć trzy punkty. Aby uzyskać szereg opcji, takich jak: Zobacz kontakt, Pliki, Szukaj, Wycisz powiadomienia, Tło i na koniec powie „Więcej”. Które musisz wprowadzić, aby uzyskać więcej opcji.
  • W funkcji Więcej zobaczysz Zgłoś, Zablokuj, Opróżnij czat, Eksportuj czat i Utwórz dostęp.
  • Musisz wybrać przedostatnią opcję, w której pojawia się „Eksportuj czat”. Tam zapyta Cię, czy chcesz dołączyć pliki multimedialne, czy nie. Jednym szczegółem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że jeśli pliki zostaną dołączone, rozmiar eksportu czatu wzrośnie.
  • Po wybraniu jednej z dwóch opcji „ZAŁĄCZ MULTIMEDIA BEZ MULTIMEDII” pojawi się okno z informacją „Otwórz czat z” i pojawi się kilka ikon; w tym e-mail.
  • Należy zaznaczyć, że kierunek eksportu czatu będzie zależał od użytkownika. Jednak poczta e-mail jest zwykle bezpieczniejsza i niezawodniejsza.
  • Na koniec, jeśli chcesz pobrać wspomnianą rozmowę, wystarczy uzyskać dostęp do wiadomości e-mail i kontynuować pobieranie.
  • W ten sposób wszystkie rozmowy trafiają bezpośrednio na Twój adres e-mail.

Jedyne, co pozostało Ci do zrobienia, to po prostu udać się do komputera i zalogować się na swoje konto Gmail. Następnie otwórz otrzymaną wiadomość e-mail. Teraz możesz pobierz rozmowę WhatsApp który właśnie wysłałeś.

W ten szybki i łatwy sposób możesz to zrobić zapisz wszystkie rozmowy WhatsApp które Twoim zdaniem są ważne. A co najważniejsze, możesz powtarzać ten proces tyle razy, ile chcesz, każdego dnia.

Co niewątpliwie jest całkiem dobre, bo jeśli chcesz zapisywać rozmowy jako kopie zapasowe, możesz mieć je nie tylko na swoim komputerze, ale także w Gmailu, co jest całkiem bezpieczne.

Jak korzystać z WhatsApp?

Jedną z rzeczy charakteryzujących tę aplikację jest jej działanie. Ponieważ jest to naprawdę proste i nie wymaga większych komplikacji. Wiadomość jest odbierana natychmiast, składa się tylko z otwórz aplikację i sprawdź czat.

Podobnie wysłanie wiadomości będzie bardzo łatwe. Po prostu kochanie Dodaj kontakt, wybierz go i napisz, co chcesz. Jeśli użytkownik chce nawiązać połączenie, musi uzyskać dostęp do aplikacji, nawiązać połączenie, wybrać kontakt i to wszystko. W przypadku połączenia wideo należy nacisnąć ikonę wideo, aby można było je nawiązać.

Jak wspomniano na początku, aplikacja ta oferuje szeroką gamę funkcjonalności. Które pozwalają Ci go dostosować, wybrać emotikony, ustawić prywatność konta, zablokować kontakty i wiele więcej.

Dlatego ta aplikacja zapewnia bezpieczeństwo czatu. Ponieważ chroni konta poprzez kompleksowy system szyfrowania. Nawet jego twórcy nie mogą odszyfrować wiadomości czatu.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie wiadomości, połączenia, rozmowy wideo i inne pliki wysyłane za pośrednictwem WhatsApp wymagają połączenia z Internetem. Albo przez transmisję danych, albo przez Wi-Fi.

Pamiętaj o tym jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jak pobrać rozmowy WhatsApp na komputer, Możesz zostawić swoje pytania w polu komentarza, które znajdziesz nieco niżej.

Czy chcesz wiedzieć, jak zmienić telefon komórkowy, nie tracąc rozmów, kontaktów i innych informacji? Wystarczy, że wejdziesz w ten link, a odkryjesz go.

Podsumowując, należy podkreślić, że WhatsApp to doskonała aplikacja; który każdego dnia zaskakuje wszystkich aktualizacjami i wieloma funkcjami. Ponadto zapewnia bardzo dobre bezpieczeństwo rozmów, które są przez niego przesyłane.

dołącz do naszego kanału telegram