Skip to content

Jak otworzyć tryb awaryjny Mozilla Firefox na moim komputerze z systemem Windows 10?

31 de grudzień de 2021

Przeglądarki internetowe odgrywają w dzisiejszych czasach bardzo ważną rolę. Jest to spowodowane z tych Narzędzia wyszukiwania możesz robić wiele rzeczy, takich jak logowanie się na konto bankowe, oglądanie filmów i udostępnianie innym osobom.

Jedną z najczęściej używanych przeglądarek internetowych jest Mozilla Firefox ze względu na szybkość i łatwość obsługi. Z tego powodu dobrze jest go pobrać. Inną rzeczą, która czyni go jednym z najlepszych, jest to, że oferuje dostosowany system do naprawy wyświetlanych błędów. Wkrótce zobaczysz jak aktywować tryb awaryjny w Firefoksie.

Nasze komputery w pewnym momencie zawiodły w jakiś sposób, a jednym z najbardziej problematycznych jest Mozilla Firefox. Z tego powodu ta sama przeglądarka przynieść system trybu awaryjnego aby rozwiązać problemy, które przedstawia ta wyszukiwarka.

Uruchom ponownie przeglądarkę

Aby zresetuj przeglądarkę Firefox do oryginalnej wersji Musisz to zrobić. U góry ekranu pojawi się opcja „Zaktualizuj Firefoksa”. Gdy go naciśniesz, zobaczysz przycisk „Uruchom ponownie Firefoksa”. Funkcje te są zarówno w wersji normalnej, jak i w trybie awaryjnym, więc nie będzie problemu z ich odnalezieniem.

Jak uzyskać dostęp do trybu awaryjnego w Firefoksie z Windows 10?

Jeśli masz problem z przeglądarką Firefox i chcesz go szybko rozwiązać, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to uruchomić tryb awaryjny przeglądarki (jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows, nie musisz aktywować trybu awaryjnego przeglądarki system). Musisz wiedzieć, że masz dwa sposoby na uruchomienie tego trybu w tej przeglądarce.

Z opcji pomocy w Firefoksie

Po wejściu do Firefoksa przejdziesz do menu po prawej stronie. Tam wprowadzisz pomoc, następnie musisz kliknąć „Rozwiązywanie problemów”. To aktywuje tryb awaryjny Firefoksa. W tym trybie ustawienia programu są przywracane do pierwotnych ustawień dla wyeliminować problemy, które masz Nawigator.

Innym sposobem na uruchomienie trybu awaryjnego Firefoksa jest naciśnięcie przycisku SHIFT na klawiaturze podczas otwierania przeglądarki. W ten sposób też uruchomisz przeglądarkę w trybie awaryjnym. W tym trybie rozszerzenia i wtyczki są również dezaktywowane, aby przeglądarka działała tak, jakby właśnie została zainstalowana.

Co zrobić, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do trybu awaryjnego w Firefoksie?

Prawdopodobnie Firefox jest przedstawiam problem, gdy chce się go otworzyć i nie pozwala nawet uruchomić go w trybie awaryjnym. Dlatego jeśli nie wiesz, co zrobić z przeglądarką, zalecamy to zrobić, abyś mógł go rozwiązać.

zaskoczona osoba ze swoim komputerem

Jeśli masz tego rodzaju problem z przeglądarką Mozilla Firefox i chcesz go naprawić, pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, jest ponowne uruchomienie komputera. Dzieje się tak, ponieważ ostatni raz korzystałeś z przeglądarki nie zamknął się prawidłowo. Więc po ponownym uruchomieniu komputera należy to usunąć.

Później, gdy komputer ponownie się włączy, uruchomisz przeglądarkę Firefox, ale będziesz musiał przytrzymać klawisz SHFT. A) Tak, będziesz musiał uruchomić przeglądarkę w trybie awaryjnym w sposób obowiązkowy, ponieważ problem początku będzie już rozwiązany.

Jak usunąć komunikat startowy podczas otwierania trybu awaryjnego Firefoksa?

Innym problemem, który będziesz mieć w tej przeglądarce, jest to, że zawsze reklamy będą wyświetlane lub wiadomości z tej samej przeglądarki informujące o zrobieniu czegoś, o czym już wiesz, że musisz zrobić. Z tego powodu tego rodzaju wiadomości stają się bardzo irytujące, ponieważ nie są konieczne.

Dlatego to normalne, że chcesz trwale usunąć tę wiadomość, aby nigdy więcej jej nie zobaczyć. Jest to część powiadomień, które pokazuje ten program, więc sposobem na dezaktywację tego okna jest wejście do konfiguracji przeglądarka.

Tam w sekcji konfiguracji wprowadzisz powiadomienia. Po wejściu tutaj wyłączysz wszystkie powiadomienia przeglądarki. Więc nie będziesz już widzieć tego denerwującego okna za każdym razem, gdy zaczniesz Firefox w trybie awaryjnym z komputera z Windows 10.

dołącz do naszego kanału telegram