Skip to content

Jak otworzyć lub uruchomić prezentację PowerPoint w trybie wystawy

31 de styczeń de 2021

PowerPoint to narzędzie który umożliwia tworzenie prezentacji, porządkowanie zdjęć, tworzenie raportów i wiele więcej. Dzięki temu można tworzyć prezentacje, które można przekazać publiczności, służy również jako wsparcie na wystawach.

Razem możesz stworzyć dowolny rodzaj pracy które mogą być atrakcyjne dla publiczności. Ważne jest, aby pamiętać, że jest to program, który można łatwo obsługiwać, może również zawierać dowolny rodzaj tekstu, obrazy audio i ruch w prezentacjach, jeśli chcesz.

Należy również zauważyć, że jest to narzędzie najczęściej używane na świecie do generowania tego typu prezentacji i wystaw., Wynika to z łatwości obsługi i dostępnych narzędzi.

Kroki, aby uruchomić prezentację PowerPoint w pokazie slajdów

Na początku dzięki PowerPoint będziesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz, aby móc wyrazić swoją wiedzę, projekty, projekty, produkty i usługi.

Dzięki PowerPoint możesz stworzyć dowolny projekt które użytkownik chce wyświetlić w elegancki sposób. Z tego powodu ważne jest, aby zrozumieć, jak prowadzić prezentacje w trybie pokazowym.

Również ta aplikacja komputerowa jest częścią pakietu office, czyli zestawu aplikacji łączących różne typy oprogramowania.

Podobnie prezentacje, które tworzysz w programie PowerPoint, można wyeksponować za pomocą projektora, dlatego ważne jest, aby prezentacje miały charakter wystawy.

Należy zaznaczyć, że prezentacje w trybie wystawienniczym nie można ich modyfikować, ponadto użytkownicy nie będą mogli używać myszy ani żadnego klawisza, gdy prezentacja jest uruchomiona w tym trybie.

Został zaprojektowany tak, aby transmitować wystawę bez żadnych zakłóceń. Ponadto jedynym kluczem, jaki można wykorzystać do tej prezentacji wystawy, jest «wyjście»Aby móc wyjść, jeśli chcesz, po zakończeniu prezentacji.

Więc początkowo, aby móc skonfigurować ekspozycję, musisz utwórz prezentację, którą chceszGdy prezentacja jest gotowa, możesz ją uruchomić.

Przede wszystkim musisz wybrać opcję «Pokaz slajdów»A następnie w różnych opcjach musisz wybrać«Skonfiguruj prezentację«.

Po wykonaniu tych czynności pojawi się nowe okno, w którym należy wybrać «Przeglądaj na wyświetlaczu»Następnie możesz kliknąć« zaakceptuj », więc po wykonaniu kroków prezentacja zostanie automatycznie skonfigurowana.

Później będzie można go zapisać i będzie on gotowy do wystawienia przed publicznością, która również nie będzie miała dostępu do wprowadzania w nim modyfikacji. To narzędzie umożliwia tworzenie w ten sposób jako zaletę, że ktoś może uszkodzić kreacje.

Znaczenie i zalety programu PowerPoint

Laptop, ekran z logo Power Point

Należy wspomnieć, że program prezentacji został opracowany przez firmę Microsoft w przypadku ich systemów operacyjnych jest on wspólnie zintegrowany z pakietem biurowym Microsoft jako kolejny element.

Z kolei możesz skorzystać z innych elementów wyposażenia, aby osiągnąć dobry wynik. Dlatego PowerPoint jest jednym z najczęściej używanych programów na całym świecie tworzyć różnego rodzaju prezentacje czy to dla szkół, czy dla branży.

Z tego powodu ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób obsługiwane są poszczególne narzędzia, na przykład narzędzia do rysowania, aby móc poprawnie korzystać z programu, a ponadto jest to system służący do uczyć i być w stanie pokazać publiczności prezentacje program obejmuje m.in. tryb wystawienniczy.

Możesz więc tworzyć prezentacje za pomocą dowolny rodzaj tekstu, podobnie można dołączyć obiekty clipart i wiele więcej.

Podobnie z tym narzędziem możesz tworzyć praktyczne prezentacjenawet w programie PowerPoint możesz mieć dostęp do najczęściej używanych poleceń, takich jak kopiowanie i wklejanie, a także formatować i tworzyć nowy slajd.

Krótko mówiąc, gdy prezentacja jest gotowa, można skorzystać z opcji prezentacji slajdów, ponieważ zakładka oferuje narzędzia do bezproblemowego zaprezentowania slajdu w trybie pokazowym.

Na koniec należy zauważyć, że program PowerPoint jest jednym z najczęściej używanych w prawie każdym. Ponieważ oferuje doskonały interfejs i bardzo praktyczne opcje. Możliwe jest również tworzenie dynamicznych i stylowych prezentacji.

Możesz być także zainteresowany, jak przeprowadzić prezentację PowerPoint w cyklu ciągłym?

dołącz do naszego kanału telegram