Skip to content

Jak ogłosić urodziny na Instagramie z aplikacji lub strony internetowej?

6 de Listopad de 2021

Jeśli masz konto w sieci społecznościowej Instagram, możesz w nich robić różne rzeczy. Jedną z tych rzeczy jest sprawienie, by to się pojawiło odzwierciedlone w Twoim profilu w rocznicę Twoich urodzin, dzięki czemu możesz świętować kolejny rok życia ze swoimi użytkownikami bez konieczności informowania ich po kolei o ważnym wydarzeniu. W poniższym artykule podpowiemy Ci jak ogłosić swoje urodziny na Instagramie, możesz to zrobić za pomocą aplikacji, tak jak na stronie.

Jak umieścić datę urodzin na swoim koncie na Instagramie?

Dziś aplikacja Instagram pozwala użytkownikom robić podają w swoim profilu datę urodzeniaMożesz to zrobić z aplikacji lub nawet za pośrednictwem strony internetowej.

Z aplikacji

 1. Wejdź do aplikacji. Teraz przejdź do ikony, która wprowadzi Cię do Twojego profilu. Ta ikona znajduje się w prawej dolnej części ekranu, reprezentowane przez Twoje zdjęcie profilowe w sieci społecznościowej.
 2. Powinieneś teraz poszukać opcji Edytuj profil.
 3. Tutaj wprowadzisz listę, na której możesz zmienić m.in. swoje imię i nazwisko, biografię, użytkownika.
 4. Musisz wejść w opcji Biografia.
 5. Tutaj będziesz mógł wypełnić format, który pozwoli Ci wskazać datę urodzenia.

Ze stroną internetową

 1. Wejdź na stronę Instagram w swojej przeglądarce.
 2. Wyszukaj i wprowadź swój profil.
 3. Teraz musisz iść do edycji profilu, tutaj znajduje się Twoja nazwa użytkownika.
 4. Wchodząc w te opcje, możesz edytować wszystko, co dotyczy Twojego profilu.
 5. Kliknij Biografia, aby zmienić swoją datę urodzenia.
 6. Wpisz wszystko odpowiednie dane, które pojawią się po urodzeniu na swoim profilu na Instagramie.

W jaki sposób możesz odliczać do swoich urodzin na Instagramie?

Odliczanie na Instagramie to naklejka, która została stworzona do liczenia dni, godzin, minut lub pozostały czas na ważne wydarzenie. Ten sposób informowania obserwujących o momencie Twojej znaczącej randki może być wykorzystany zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku. Aby uzyskać dostęp do tej opcji, musisz dodać nową zawartość do swojej historii, czy to zdjęcie, czy film, a ta historia może zawierać muzykę.

Ta naklejka będzie reprezentowana przez zegar, z którego można wybrać jego kolor, kształt i, co najważniejsze, datę wydarzenia. W tym przypadku byłyby to twoje urodzinyAby uzyskać dostęp do tej opcji, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Wejdź do aplikacji Instagram.
 2. Przejdź do opcji stworzyć historię.
 3. Teraz przejdź do galerii, aby wybrać swoje zdjęcie lub film, lub natychmiast stwórz historię za pomocą aparatu na Instagramie.
 4. Gdy masz swój przedmiot na ekranie, przejdź do Utwórz.
 5. Musisz poszukaj naklejki z odliczaniem.
 6. Teraz wybierz datę, jaki zegar chcesz i jego kolor.
 7. Wskaż, gdzie ma się pojawić na ekranie i to wszystko, opublikuj historię na swoim koncie z Instagrama.

naklejki do ogłaszania urodzin na instagramie

Jak umieścić historię na Instagramie z urodzinami z samogratulacjami?

Jeśli chcesz swoich użytkowników dowiadują się o twojej rocznicy urodzinSkoro zauważyłeś, że umieszczenie daty urodzenia na swoim profilu nie wystarczy lub nie chcesz wykonywać tej czynności, możesz sobie pogratulować w historii na Instagramie, zrób to w następujący sposób:

Użyj naklejek

Wykonanie naklejek to bardzo dobry sposób na przekazanie pomysłów, w dzisiejszych czasach możesz nawet stworzyć własną emotikon. Możesz użyć jednego z elementów paska naklejek, aby ogłosić swoje urodziny lub pogratulować sobie. Aby to zrobić, zrób to w następujący sposób:

 1. Wejdź do aplikacji.
 2. Podczas tworzenia nowej zawartości narracji dotknij Utwórz.
 3. Tutaj masz wiele naklejek, które możesz umieścić w swoich treściach. Wybierz te, które Twoim zdaniem są wygodne.
 4. A teraz możesz umieść go na swoim zdjęciu lub filmie, jak chcesz. Masz możliwość dodania sentymentu, muzyki lub rodzaju tekstu do swojej publikacji.

Cytuj post

Twórz nowe treści tam, gdzie umieszczasz podpis z wdzięcznością za życie, do Ciebie lub Twoich bliskich, którzy uczynili Cię osobą, którą jesteś. Musisz czuć się utożsamiany z tą publikacją. W tym poście Twoi obserwatorzy będą mogli pogratulować Ci poprzez komentarze. Ponadto w taki sam sposób, w jaki możesz dodać czas do swojej historii na Instagramie, możesz dodać dokładną godzinę, kiedy tworzysz post cytujący twoje urodziny.