Skip to content

Jak odzyskać zablokowane lub zbanowane konto Grindr?

18 de lipiec de 2022

grindr, jedna z największych na świecie aplikacji randkowych dla gejówOprócz Badoo, Tinder ma dużą liczbę użytkowników, około 28 milionów ludzi jest częścią tej sieci społecznościowej. I nie tylko ilość ma wpływ na Grindr, ale także czas, w którym użytkownicy byli połączeni, chociaż może pojawić się błąd 28.

Niektórzy ludzie ostatnie połączenie do 54 ciągłych minut, aplikacja służy do czatowania, wysyłania zdjęć, plików audio, gifów itp. Pamiętając, że pozwala poznać lokalizację osób wokół Ciebie.

Użytkownicy mają średni wiek od 21 do 35 lat. Sieć społecznościowa jest zdefiniowana jako serwis randkowy dla gejów i biseksualnych mężczyzn. To jest obecnie najbardziej znana sieć, w której znajdziesz błąd 27.

Sieć ma dwa różne typy, jest bezpłatna z podstawowymi funkcjami aplikacji i Xtra, in co daje o wiele więcej opcji w filtrach wyszukiwaniapozwala usunąć GPS z aplikacji i wysyłać więcej rzeczy podczas rozmowy.

Grindr ma łatwą w użyciu platformę i łatwo jest przełamać lody w ich rozmowach, program jest bardzo stabilny i pozwala nam rozmawiać bezpośrednio z bliskimi nam osobami. To sprawia, że ​​przechwytuje i dociera do większej liczby użytkowników, do tego stopnia, że ​​twórcy twierdzą, że średnio do 3000 osób tygodniowo wchodzi na ich stronę.

Powody, dla których Grindr może blokować konta swoim użytkownikom

Może to być z dowolnego powodu, czyli w zwykły sposób konto wyłączone z powodu nieodpowiednich treści zostało zbanowane i nie wpuści mnie, ponieważ mam wiele raportów od różnych osób. Ponadto zaobserwowano spamowanie użytkownika lub nawet nielegalne działania. Jednak na szczęście są osoby, które zgłaszają użytkownika i natychmiast administratorzy sprawdzają sankcję, jeśli jest to coś bardzo poważnego, zostaną zbanowani z Grindr, powodując błąd 28.

Więc wyłączone konto zostało nowo utworzone, budzi to znacznie więcej podejrzeń, więc pojawia się „nie pozwala mi wejść”, nie ma znaczenia czy była tworzona godzinami, zostanie zbanowana w ten sam sposób lub zablokowana IP.

Jednak osoby odpowiedzialne Mówią, że nie lubią sankcjonować, ponieważ wyobrażają sobie sytuację danej osoby. Dlatego jeśli jesteś osobą, która robi któryś z tych powodów, uruchom i usuń wszystkie te treści, abyś nie musiał dawać złych chwil administratorom i zachowasz te chwile dla siebie również bez blokowania IP.

Warunki i zasady Grindr mają na celu ich przestrzeganie, więc najlepszą opcją jest przestrzeganie wskazówek, a one nigdy Ci nie będą przeszkadzać. Jeśli tak, lubisz rozmawiać z innymi użytkownikami. Aby zapobiec zawieszeniu, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  • Masz cel związany z platformą, nie należy sprzedawać ani promować żadnego rodzaju produktu, jest to sieć do flirtowania, a nie do sprzedaży. Uważaj na adres IP.
  • Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za wszystko, co dzieje się i dzieje na Twoim koncie.

społeczność lgbt młynka

Co oznaczają błędy Grindr, które nie pozwalają mi zalogować się na moje konto?

W przypadku, gdy pobrałeś aplikację i zrobiłeś to za pomocą swojego e-mail w Google Play, może się zdarzyć, że pojawią się jakieś problemy, takie jak błąd 27 i błąd 28. Powodujące problemy z blokowaniem IP, wyłączone konto, nie pozwala mi wejść lub jest trudno usunąć bana. Rozwiązanie tego problemu znajdziesz tutaj:

Znaczenie błędu Grindr 28

To bardzo normalne w aplikacji mobilnej na Androida, że pobrałeś w Google Play, wygląda na to, że „nie wpuszcza mnie”, bo jesteś obecny od blokady. Przyczyną tego może być to, że nie ustawiłeś usuwania bana lub masz błąd 28. Jeśli jest to ta ostatnia opcja, musisz to zrobić, zanim będziesz mieć uszkodzony IMEI w aplikacji mobilnej.

osoba otwierająca aplikację

Dlaczego otrzymałem błąd 27?

Podczas korzystania z aplikacji musisz być poinformowany, że te sieci społecznościowe zawsze mają tendencję mają wady jak błąd 27. Jednak nie musisz się tak bardzo martwić, ponieważ możesz to naprawić we właściwy sposób i bez większego procesu. Aby to zrobić, wprowadź żądane aktualizacje i wyczyść pamięć podręczną aplikacji.

Co mogę zrobić, jeśli moje konto Grindr zostało zablokowane lub zbanowane?

Jeśli zdarzy Ci się, że Twój użytkownik w interaktywnej aplikacji mobilnej nie może już być używany, postępuj zgodnie z kilkoma wskazówkami. Lub jeśli jest to bardzo poważne, możesz łatwo odzyskać konto i nie mieć blokady. Wszystko to zależy od tego, na czym polega problem, czy jest to coś z IMEI, czy nie z tymi sieciami społecznościowymi. To jest sposób, żeby nie powiedział ci więcej, nie wpuści mnie.

Blokowanie adresu IP na moim koncie Grindr

To platforma randkowa, z której korzystają użytkownicy, którzy chcą i kiedy chcą. Chociaż jest to szeroko stosowane, powinieneś wiedzieć, że mogą wystąpić błędy 27 i 28, powodujące pewne problemy. Wśród nich może się zdarzyć, że wydaje się być zablokowany, co powoduje, że nie możesz usunąć bana, przez co nadal pojawia się „nie pozwala mi wejść na platformę”.

Rozwiązaniem tego problemu jest wejście na stronę i naprawienie tego, co powoduje blokadę IP. Czasami mówią ci, na czym polega duży problem na platformie.

Blokuję swój profil na Grindr

Jeśli tak się stanie z Twoim użytkownikiem, możesz natychmiast odzyskać wyłączone konto. Jeśli nie będziesz działać szybko, coś może ci się przydarzyć z IMEI lub spowodować blokadę adresu IP, co sprawia, że ​​znajdujesz się z banem bezterminowo bez posiadania adresu IP. Wykonanie tej czynności nie jest skomplikowane, tylko z pomocą swojego e-maila musisz wykonać odpowiednie kroki.

osoba otwierająca aplikację

Jak odzyskać wyłączone konto Grindr?

Jeśli uważasz, że Twój ban lub dyskwalifikacja użytkownika z nieuczciwego powodu, możesz wysłać roszczenie za pośrednictwem strony, podobnie jeśli masz swoją osobę połączoną z siecią społecznościową, pamiętaj, że możesz ustawić swoje konto na Facebooku jako prywatne, możesz również napisać do niej w ten sposób. Po przesłaniu tego roszczenia Musisz poczekać na odpowiedź moderatorów.

Istnieją różne sposoby na odzyskanie profilu, jeśli został zbanowany lub masz trwale wyłączone konto, damy Ci kilka opcji, które mogą Ci pomóc:

  • Usuń aplikację na Androida lub iOSi wszystkie informacje, które masz w telefonie komórkowym z aplikacji, i wprowadź ponownie.
  • Sformatuj telefon i pobierz z Google Play lub App Store.
  • Zmień swoją sieć VPN do innego kraju niż ten, w którym korzystałeś z aplikacji, zanim to się stało.
  • Jeśli używasz Grindr poza swoim krajem i zostaniesz tam zbanowany przez adres IP, nie martw się, po powrocie do pierwotnego kraju będziesz mógł z niego normalnie korzystać.
  • Jeśli tylko zawiesili konto i tylko profil jest wyłączony, a nie telefon komórkowy bezpośrednio, możesz użyć innego e-maila a teraz, jeśli nie dostaniesz „to mnie nie wpuści”.

dołącz do naszego kanału telegram