Skip to content

Jak odzyskać konto WhatsApp Business i uniknąć przyszłych blokad

29 de wrzesień de 2021

Jeśli masz konto WhatsApp Business, zauważyłeś korzyści, jakie oferuje ta sieć biznesowa, ale ta platforma ma również swoją umowę użytkowania i warunki, że jeśli zostaną zignorowane, nie będziesz wolny od konsekwencji, takich jak zablokowane konto, aby uniknąć ryzyka, lepiej wiedzieć, jak działają warunki i kroki, które należy wykonać, jeśli chcesz odzyskać zablokowane konto.

Jakie są ograniczenia posiadania zablokowanego konta WhatsApp Business?

Zablokowanie Twojego konta WhatsApp Business może być spowodowane zignorowaniem niektórych ich zasad. Dlatego ważne jest, aby dobrze wiedzieć, jakie wymagania ma WhatsApp Business, a tym samym nie popełniać żadnych wykroczeń, które blokują nasze konto. Jeśli Twój numer został zablokowany, są rzeczy, których nie będziesz mógł zrobić, na przykład:

Brak komunikacji z klientami

Gdy tak się stanie, Twoje konto zostanie zablokowane, nie będziesz mógł komunikować się ze swoimi klientami, Nie będziesz mógł wysyłać wiadomości ani odbierać połączeń od klientów. Czyli wszystkie rozmowy, które pozostawiłeś w toku, nie będziesz mógł ich dokończyć, pozostaną tylko automatyczne odpowiedzi.

Brak możliwości skierowania nowych klientów do zablokowanego konta

Jest to kolejne ograniczenie zablokowanego konta, nie będziesz mógł polecać nowych klientów, co jest złe, ponieważ stracisz potencjalnych potężnych klientów.

Metody postępowania, jeśli Twoje konto WhatsApp zostało zablokowane

Jak długo trwa konto tego typu?

Czas zablokowania konta biznesowego będzie zależał od tego, jak poważne było naruszenie. To może być tymczasowe zawieszenie, który jest jak seria ostrzeżeń o działaniach, które zostały podjęte na koncie i są niedopuszczalne na platformie. W takim przypadku zawieszenie trwa 24 lub 48 godzin i zobaczysz je przez licznik czasu na swoim koncie. Pod koniec tego czasu będziesz mógł ponownie korzystać z zalet konta.

ten trwałe zawieszenie To poważna sprawa, ponieważ naruszyłeś warunki użytkowania. Otrzymując stałe zawieszenie, nie możesz na zawsze korzystać z WhatsApp. Są przypadki, w których możliwe jest rozwiązanie zawieszenia, ale są one bardzo specyficzne, dlatego najlepiej działać w sposób czysty i przejrzysty.

Jakie kroki powinienem wykonać, jeśli chcę odzyskać moje konto WhatsApp Business?

Ale jeśli chcesz odzyskać konto firmowe, które zostało zablokowane, istnieje szereg kroków, które mogą ci pomóc w zależności od rodzaju blokady, którą ci dali, zobaczmy

Skontaktuj się bezpośrednio z obsługą klienta WhatsApp Business

Musisz skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta WhatsApp Business, aby przeprosić za popełnione fakty, musisz przekonać ich do zwrotu konta firmowego. Możesz wysłać e-mail do wsparcia, [email protected], musisz dać wyjaśnienie i szczegóły dotyczące numerów telefonów, modelu telefonu i producenta.

Innym sposobem jest skorzystanie z formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie WhatsApp. Użyj startu aplikacji, używając przycisku wsparcia. Ważne jest, abyś miał cierpliwość, ponieważ jest to sposób, aby móc zdecydować się na odzyskanie konta, dzięki czemu będziesz w ich rękach.

Poczekaj na oznaczony czas, aby odzyskać swoją nazwę użytkownika

Jeśli jest to blokada tymczasowa, to łatwiej, należy poczekać, aż upłyną ustawione przez timer godziny, co jak wspomnieliśmy będzie jak maksymalnie dzień lub dwa dni. Pod koniec czasu znowu będziesz mieć dostęp do swoich czatów i ponownie korzystaj z zalet aplikacji.

Jak zapobiec ponownemu blokowaniu mnie przez WhatsApp Business?

Aby wszystko poszło dobrze, należy przestrzegać szeregu wymagań, a w przypadku WhatsApp Business ma swoje własne warunki, które należy wziąć pod uwagę, aby uniknąć złego momentu, takiego jak zawieszenie

Przeczytaj uważnie informację o polityce prywatności

Ważne jest, aby zapoznać się z informacją o polityce prywatności, ponieważ osoby, które nie zapoznały się z warunkami korzystania z WhatsApp Business, są narażone na popełnianie wykroczeń i ryzykują utratę konta.

Stale aktualizuj informacje o firmie

W zmieniającym się świecie konieczna jest każdorazowa aktualizacja i co ma wspólnego z polityką prywatności lub warunkami korzystania z dowolnej platformy, jest to również bardzo ważne Dzięki temu będziesz na bieżąco, a szanse na ponowne zablokowanie będą zerowe.