Skip to content

Jak odłączyć lub usunąć moje konto Activision z Call Of Duty Mobile

10 de marzec de 2021

Obecnie istnieje duża liczba gier na nasze smartfony, w które możemy grać w trybie offline lub online i pobierać je całkowicie za darmo, jednak są gry, które wyróżniać się od reszty i które obecnie mają miliony pobrań ze względu na dużą popularność na rynku i innowacyjną rozgrywkę, która jest w stanie przyciągnąć dużych graczy.

Gry zręcznościowe, logiczne, przygodowe, a nawet strzelanki, które są najbardziej poszukiwane przez większość graczy, w tym gry wideo, takie jak Pubg, Dead trigger, infinity ops, free fire i Telefon komórkowy Call of Duty, jest to najczęściej pobierany plik od czasu jego uruchomienia

Co to jest Call of Duty Mobile?

Call Ff Duty Mobile to wieloosobowa strzelanka powiązana z serią Call Of Duty opracowana przez dystrybutora gier wideo Activision dla urządzeń Android i iOS, w którym będziesz musiał walczyć z wrogami i przetrwać, aż osiągniesz jak największą liczbę ofiar, a tym samym zdobędziesz doświadczenie i punkty, które będziesz mógł później wymienić na nowy sprzęt i akcesoria.

Będąc grą online, w którą możesz grać ludzie z całego świataWybierając rodzaj gry i modyfikując opcje dobierania graczy, lub jeśli wolisz, gra ma opcję stworzenia prywatnego pokoju, w którym możesz zaprosić do gry tylko swoich znajomych.

Należy zauważyć, że podczas instalacji Call Of Duty Mobile będziesz musiał zaloguj się na konto Activision lub jeśli go nie masz, możesz go utworzyć, aby otrzymać kilka ekskluzywnych nagród i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i ulepszeniami w grze.

broń strzelecka

Jak założyć konto Activision w Call Of Duty Mobile?

Po pobraniu aplikacji Call Of Duty Mobile za pośrednictwem Sklep Google Play lub APK z internetu, będziesz musiał założyć konto w Activision, aby mieć dostęp do gry i w pełni cieszyć się jej zawartością.

Aby założyć konto na Activision przejdź do jego oficjalnej strony a następnie wypełnij pola wymaganymi danymi, takimi jak adres e-mail, imię i nazwisko, nazwa użytkownika, którą chcesz, między innymi.

Możesz również połączyć swoje konto Xbox, PlayStation Steam, Nintendo i Blizzard z kontem Activision, wykonując następujące czynności:

 1. Zaloguj się na konto platformy, którą posiadasz i którą chcesz połączyć
 2. Zaloguj się na swoje konto Activision w nowej karcie przeglądarki
 3. Przejdź do sekcji Łączenie kont, a następnie wybierz konto, które chcesz połączyć
 4. Kliknij opcję Kontyntynuj, aby przekierować Cię na stronę platformy, którą wybrałeś w celu zakończenia procesu łączenia.

Kroki, aby odłączyć lub usunąć konto Activision z Call Of Duty Mobile

Możesz odłączyć swoje indywidualne konto wybranej platformy od konta Activision, ale pamiętaj, że tę czynność można wykonać raz w rokuJeśli chcesz odłączyć swoje konto, wykonaj następujące kroki:

 1. Udaj się na oficjalną stronę Activision i zaloguj się
 2. Następnie wybierz opcję ODCZEPIĆ w sekcji Łączenie z kontem z konta, które chcesz odłączyć
 3. wypełnij pole potwierdzenia, a następnie naciśnij Kontyntynuj.

Aby usunąć swoje konto Activision, będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną Activision na jej oficjalnej stronie, a następnie wykonaj następujące kroki

 1. Wchodząc na stronę pomocy technicznej Activision, będziesz musiał wybrać grę Telefon komórkowy Call of Duty
 2. Następnie w następnym polu wybierz platformę, na której masz Androida lub iOS
 3. W polu z napisem «Temat«, Wybierz temat najbardziej związany z Twoim problemem, w tym przypadku opcję informacji ogólnych.
 4. Potem w sekcji, która mówi Temat / jaki jest twój problemkliknij opcję „Mam pytanie dotyczące gry”, a następnie przycisk więcej sugestii.
 5. Na koniec będziemy musieli nacisnąć opcję «czatuj z agentem Activision«, Gdzie będziemy musieli wypełnić pole z naszym e-mailem i opisem wyjaśniającym, dlaczego chcemy usunąć konto, aby platforma mogła działać.

dołącz do naszego kanału telegram