Skip to content

Jak ocenić podróż użytkownika w mojej aplikacji DIDI Conductor – zostaw komentarz

31 de styczeń de 2021

Firma DiDi, ułatwia życie dzięki swoim aplikacjom; Na pewno wiesz, co to jest i jak działa DiDi Conductor? Ponieważ DiDi jest przez wielu uważane za bezpieczny sposób podróżowania; Część tego zabezpieczenia wynika z oceny podróży użytkownika w aplikacji DiDi Conductor.

Oceny i komentarze; to mocne strony DiDi Passenger i DiDi Conductor. To daje użytkownikom większe bezpieczeństwo w podróży o co proszą; na podstawie reputacji. Dzięki temu zarówno klienci, jak i kierowcy mają lepszy obraz osoby, z którą mają do czynienia.

Jaka jest ocena sterowników DiDi wobec użytkowników?

Gdy podróż odbywa się za pośrednictwem DiDi, jest rejestrowana na platformie wraz ze wszystkimi danymi, więc po pozostawieniu jej w miejscu docelowym kierowca musi dokonać kwalifikacji na tego pasażera, przypisując gwiazdki; maksymalnie pięć.

didi kierowca zepsuty z powodu złego zachowania użytkownika

Oprócz oznaczenia gwiazdek, na które kierowca zasługuje, zgodnie z jego zachowaniem, pasażera oraz listy opcji, na które należy odpowiedzieć w historii podróży; jest też miejsce na wpisywanie uwag wyjaśniające sytuację.

Chodzi o to, że dzięki tym ocenom i komentarzom usługa, którą wykonują ci kierowcy, będzie za każdym razem ulepszana, dając im możliwość bezpieczeństwa na co dzień, tak aby podróże były przyjemne i produktywne; ten profil użytkownika jest widoczny dla wszystkich kierowców i mogą wybrać ten, który najbardziej im odpowiada.

Jakie kroki musi wykonać pasażer, aby wyświetlić swój profil kwalifikacji?

Jak już wspomnieliśmy, oceny te są oznaczone gwiazdkami, przy czym jedna byłaby najniższa, a pięć najwyższa; dla tego, potrzebujesz tylko połączenia internetowego i pobrali aplikację na telefon komórkowy.

Po otwarciu aplikacji zobaczysz lewą górną stronę wspomnianego ekranu, ikona składająca się z 3 paskówklikamy na nią i wyświetli się okno z różnymi opcjami.

Poszukaj nazwy, a zobaczysz poniżej od niego ocena i gwiazdki przyznane przez kierowcę, a także zalecenia, które zostały nam przekazane w celu poprawy na następnych wyjazdach; i że te są przyjemniejsze w podróży, dla obu stron i podnoszą naszą sławę.

Jak ocenić podróż użytkownika w mojej aplikacji DiDi Driver? – Zostaw komentarz

Znajdź historię podróży u góry Po prawej stronie ekranu pojawia się „Mój portfel” z dziennymi zarobkami i liczbą podróży, klikamy na tę ostatnią i pojawia się nowy ekran; czyli z podsumowaniem wszystkich wycieczek tego dnia.

oceń użytkownika z aplikacji sterownika didi

Procedura jest taka sama czy płatność jest gotówką czy kartąNastępnie wybieram jedną z nich i pojawia się wszystko, co dotyczy wspomnianej podróży, a na dole tego ekranu napis „Zobacz informacje o podróżach i pasażerze”, klikamy i pokazuje nam nowy ekran.

Tutaj wskazuje opis płatności, na przykład podróż jeszcze nie została opłacona, nazwisko użytkownika i obok słowa „Kwalifikuj”; jeśli ma maksymalną liczbę gwiazdek Pierwszą rzeczą, którą nam pokazuje, jest słowo „Zalety”, a następnie kilka opcji odpowiedzi, takich jak „Przyjazny”, „Punktualny”, „Uprzejmy”, „Zapinam pas”.

Ale jeśli oceniono z niskimi gwiazdkami jest napisane „Wady”, a następnie opcje „Nie zapinam pasów bezpieczeństwa”, „Długo się wydostałem”, „Ryzykowne zachowanie”, „Agresywne zachowanie”, „Brud w samochodzie”; następnie „Napisz swój komentarz” i na końcu kliknij „Prześlij”.

Wreszcie widzimy, jak ważna jest dobra ocena dla użytkownika, ponieważ od tego zależy twój profil i reputacja. Jeśli więc myślisz o zarobieniu dodatkowych pieniędzy, po prostu musisz wiedzieć, czego potrzeba, aby pracować w DiDi? Poza tym, w jakich krajach i miastach jest DiDi?

dołącz do naszego kanału telegram