Skip to content

Jak następnie w prosty sposób edytować ścieżkę animacji w Prezi? (Przykład)

29 de styczeń de 2021

Wszyscy musieliśmy robić prezentacje pokaz slajdów na różne okazje. Są one bardzo przydatne, jeśli chodzi o jasne i proste przedstawianie pomysłów. Istnieje kilka narzędzi do osiągnięcia tego celu, a Prezi jest jednym z nich. Dowiedz się więcej o tym narzędziu i jak edytuj ścieżkę animacji w Prezi Next, nowa wersja tej aplikacji.

Poznaj Prezi i Prezi Next

Prezi to wirtualny asystent którego główną funkcją jest tworzenie slajdów, które sprawdzają się na każdą okazję, firmową, szkolną i nie tylko. Jest znacznie bardziej zaawansowany niż jego odpowiednik Punkt zasilania i jest prawie na wysokości Keynote należącej do Apple.

Jeśli chcesz ulepszyć swoje prezentacje, Prezi oferuje również opcję importowania prezentacji PowerPoint, aby można było ją edytować za pomocą narzędzi Prezi.

Chociaż jest to program, który ma wersję na komputer, został stworzony do pracy w sieci, umożliwiając użytkownikowi bezpośredni dostęp do wszystkich swoich informacji. Oznacza to, że można go edytować w dowolnym momencie bez problemów.

Jest właścicielem bardzo prosty i przyjazny interfejs, za pomocą którego możesz po prostu upuścić wybrane elementy na ekranie i to wszystko. Ponadto jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możesz tworzyć własne szablony i dodawać żądane elementy. Można je przechowywać w chmurze tego programu w nieograniczony sposób.

Prezi Next

Jest to nowa wersja tej aplikacji, która zawiera wiele innych ulepszeń i nowe nałogi. Jedną z nich jest to, że może być teraz używany z większym spokojem przez użytkowników z większej liczby branż. Ponadto dzięki nowemu edytorowi stał się bardziej elastyczny i intuicyjny.

Najnowsza wersja posiada system analizy prezentacji. Dzięki temu możesz zobaczyć, na czym widzowie muszą się bardziej skupić, dzięki czemu możesz zrozumieć, co było bardziej zabawne lub interesujące.

Dlatego jest to rozważane interaktywny. Ponadto twórca może zobaczyć, ile razy osoba, której udostępnił swoją prezentację, obejrzała ją. Dzięki temu pomysłowi stworzyli nowy nieliniowy system mowy, w którym użytkownicy mogą bezpośrednio przechodzić z jednego slajdu do drugiego.

To znaczy że mogą swobodnie poruszać się między tematami a nawet dostosuj slajdy i edytuj je, podczas gdy wszystko dzieje się zgodnie z Twoimi potrzebami i odbiorcami. Nazwali to nowe podejście prezentacją konwersacyjną i okazała się bardziej przyciągająca wzrok i skuteczna.

Dowiedz się, jak edytować ścieżkę animacji w Prezi Next

Mówiąc o tym, że program został uznany za bycie intuicyjny i interaktywny, to jest dla wyżej wymienionych. Pozwala użytkownikom na zmianę i poruszanie się po prezentacji w czasie rzeczywistym i bez wymuszania jej wyglądu. W tym celu musisz wiedzieć, jak edytować ścieżkę animacji w Prezi Next.

Ścieżka animacji jest jednym z głównych elementów, ponieważ wskazuje kolejność pojawiania się elementów lub slajdów. Istnieje kilka sposobów, aby dowiedzieć się, jak edytować ścieżkę animacji w programie Prezi Nextpoznaj je tutaj.

typ laptopa

Dodaj obiekty

Będąc w Prezi, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy element i wybrać „Dodaj do trasy”. Możesz dodawać obrazy, teksty, filmy i linki. Jeśli masz kolekcję obrazów i obiektów, Prezi pozwala ci użyć ich do tworzenia animacji.

Jeśli jest coś, czego nie możesz dodać, umieść to w przezroczystym pudełku i gotowe. Innym sposobem dodawania jest kliknięcie przycisku „Edytuj trasę i animację”A następnie kliknij element, który chcesz dodać.

Prezi charakteryzuje się dynamiką prezentacji i ich animacją, więc innym sposobem wyróżnienia ważnych obiektów lub tekstów jest wstawianie ramek i strzałek, aby podświetlić elementy, które chcesz podkreślić.

Zmień kolejność ścieżki animacji

Po lewej stronie interfejsu Prezi możesz znaleźć plik pokaz slajdów, Aby je przenieść, wystarczy wybrać ten, który chcesz, i przenieść go tam, gdzie chcesz.

Możesz także usunąć niektóre, klikając „Edytuj trasę i animację„A potem w”X”To pojawi się obok każdego slajdu. Dzięki tym prostym krokom możesz zacząć odkrywać to wspaniałe narzędzie i będziesz wiedzieć, jak edytować ścieżkę animacji w Prezi Next.

Aby przyciągnąć uwagę widza, zalecamy użycie w prezentacjach również dźwięków tła. Skorzystaj ze wszystkich narzędzi oferowanych przez ten program i twórz najlepsze slajdy

dołącz do naszego kanału telegram