Skip to content

Jak nagrać spotkanie lub zajęcia w aplikacji Microsoft Teams z telefonu komórkowego – przewodnik po krokach

7 de kwiecień de 2021

W dzisiejszym artykule porozmawiamy o tym, jak nagrać spotkanie lub zajęcia w Microsoft Teams z telefonu komórkowego? Teams to platforma komunikacyjna zaprojektowana przez Microsoft, której celem jest eliminacja nadmiaru e-maili, dając lepszą interakcję za pośrednictwem tej platformy, z których można korzystać w międzynarodowych firmach i małych firmach.

Microsoft Teams służy nie tylko do pracy, ale także w dziedzinie edukacji, gdzie nauczyciele wykorzystują spotkania Teams do nauczania. Microsoft Teams zaczyna zdobywać popularność wśród osób, które chcą odbyć wirtualne spotkanie na odległość lub być bardziej zorganizowanym z zespołem roboczym, więc nadal możemy mieć wątpliwości co do jego wykorzystania.

Dlatego odpowiemy na jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczących korzystania z tej platformy, będąc Jak mogę nagrać spotkanie lub zajęcia w Microsoft Teams z mojego telefonu komórkowego? Oprócz tego przeanalizujemy inne aplikacje, które mogą nam pomóc w tym samym zadaniu nagrywania ekranu na spotkaniu Microsoft Teams.

Jak mogę nagrać spotkanie lub zajęcia w Microsoft Teams z mojego telefonu komórkowego?

Microsoft Teams to bardzo poważna platforma do nauczania, będąca wykorzystaniem pewności siebie dużej liczby nauczycieli w różnych ośrodkach edukacyjnych. Jednak niektórzy nauczyciele i inni nie są zaznajomieni z interfejsem, platformą lub aplikacją Microsoft Teams, nie znając niektórych jego funkcji. funkcje przydatne podczas randek online takie jak nagrywanie spotkania.

Część cyfrowej modalności pracy i nauki polega na lepszym i bardziej odpowiednim zarządzaniu czasem, na który nagrywanie zajęć lub spotkania ma ogromne znaczenie dla uczynienia życia online. Następnie wyjaśniamy, jak to zrobić.

Nagrywaj spotkanie w Microsoft Teams

Gdy jesteśmy na spotkaniu Microsoft Teams, musimy przejść do kontroli spotkania, a następnie wprowadzić „więcej opcji” gdzie znajdziemy opcję nagrywania spotkania. Aby zatrzymać nagrywanie ekranu, musimy wykonać te same kroki, co poprzednio, w przeciwieństwie do tego, zamiast opcji nagrywania spotkania, pozwala nam zatrzymać nagrywanie spotkania.

Ważne jest, aby aplikacja jest aktualny, jest w najnowszej wersji. Od najnowszych aktualizacji filmy z nagranego spotkania będą znajdować się w usłudze OneDrive.

Jakich innych aplikacji mogę używać do nagrywania w Microsoft Teams z mojego telefonu komórkowego?

Widząc, jak nagrać spotkanie w Microsoft Teams, będą niektórzy użytkownicy, którzy wolą nagrywać spotkania Microsoft Teams za pomocą zewnętrznego programu. Jeśli chodzi o nagrywanie ekranów, istnieje wiele aplikacji, które oferują nam tę samą usługę, więc znalezienie odpowiedniej dla nas może zająć trochę czasu. W tym celu udostępnimy Ci jedne z najlepszych aplikacji do nagrywania ekranów.

wyświetlacz telefonu

Rejestrator DU

Pierwszą aplikacją, o której dzisiaj porozmawiamy, jest rejestrator DU. Ta aplikacja daje nam możliwość nagrywania ekranu naszego telefonu, za pomocą którego możemy bez problemu nagrywać nasze spotkanie przez Microsoft Teams. Daje nam dobrą jakość nagrywania i bez ograniczeń czasowych podczas nagrywania, wspierając długie wirtualne spotkania.

Rejestrator ekranu REC

Kolejną aplikacją, która pozwala nam nagrywać ekran naszego telefonu jest Screen Recorder REC, która zapewnia nam dobrą jakość wideo dzięki możliwość nagrywania audio z mikrofonu naszego telefonu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł na temat Jak mogę nagrać spotkanie lub zajęcia w Microsoft Teams z mojego telefonu komórkowego był dla Ciebie przydatny? gdzie widzieliśmy również opcje aplikacji, które mogą nam również pomóc w nagrywaniu ekranów.

dołącz do naszego kanału telegram