Skip to content

Jak na zawsze wyłączyć alerty Avast Free Antivirus

30 de styczeń de 2022

Posiadanie programu antywirusowego jest dziś niezbędne, szczególnie dla tych, którzy mają system Windows. Jednym z najbardziej znanych jest bez wątpienia avast, który jest częściowo darmowy, chociaż oczywiście ma swoją płatną wersję. Chociaż jedną z rzeczy, które mogą wydawać się nieco irytujące, są banery lub wyskakujące okienka, które pojawiają się w tym programie antywirusowym, w tym artykule pokażemy dokładnie, jak je wyeliminować, abyś nie musiał z nich cierpieć cały czas.

Usuń wyskakujące okienka Avast

Są oczywiście ważne niektóre alertyproblem polega na tym, że stają się zbyt stałe i zaczynamy widzieć wyskakujące okienka z aktualizacjami i zmianami, alertami, którymi tak naprawdę nie zależy i które nie są żadnym ostrzeżeniem. główne zagrożenie W związku z tym wyczuwam świadomość, że trwa aktualizacja lub po prostu powiadamia nas o czymś, co nie jest ważne, nie interesuje nas zbytnio, a nawet przeszkadza.

Aby móc je dezaktywować, musisz przejść do części Ustawienia, raz tutaj idziesz do Ogólne, a tam przechodzimy do sekcji dźwięku, wyświetla się menu, w którym będziesz musiał odznaczyć pole aktywuj dźwięki avast i akceptujemy, wtedy dezaktywujemy denerwujące dźwięki lub dźwięki, które wydaje.

Aby dezaktywować wyskakujące okienka, ponownie przejdziemy do Ustawień, następnie w Ogólne i teraz przechodzimy do części wyskoczyćstąd musisz przejść, aby wyłączyć wszystkie wyskakujące okienka i ponownie zaakceptować.

Wyłącz wszystkie alerty Avast

W wersji darmowej musimy znosić wszystkie alerty ponieważ są domyślnie aktywowane, niektóre są całkowicie bezużyteczne, jeśli dojdziemy do sedna, nic nie dodają, informując nas, co robi, a w rzeczywistości, jeśli jest jakieś zagrożenie, poinformuje nas, czy alerty są wyłączone lub nie, co ważne, alerty będą nadal w pełni aktywne.

To, co robi, to próba zmniejszenia liczby wyskakujących okienek i dźwięków wydawanych przez program antywirusowy, co jest całkiem dobre, bardzo wydajne, ale być może ma tę „złą” cechę, że wielu użytkowników nie zaczyna dostrzegać, co można zrobić usuń wyskakujące okienka i bezpośrednio decydują się na całkowite wyeliminowanie programu, szukając później nowego.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zostaw nam komentarz poniżej, a postaramy się go rozwiązać tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do naszego kanału telegram