Skip to content

Jak monitorować sen za pomocą zegarka SmartWatch z aplikacją Sleep as Android

28 de styczeń de 2021

Technologia zawsze działa na naszą korzyść, a telefony komórkowe są wyraźnym przykładem. Zawsze będziemy rekomendować najlepszą aplikację, którą możesz zabrać ze sobą w zasięgu Twojej kieszeni.

Dzisiaj będziemy go polecać Niesamowita aplikacja i całkiem kompletne. Wiemy, że nasz dzień jest pełen obowiązków już od samego rana.

Aby znaleźć najlepszą ofertę, musimy bardzo wcześnie zdążyć do pracy, szkoły i na zakupy. jak te zobowiązania, wiemy, że istnieją wiele innych codziennych obowiązków.

Rozumiemy, że wszystko to może być trudne, jeśli jesteś kimś, kto lubi spać do późna. Od czasu do czasu lubimy o tym zapomnieć nasze obowiązki na chwilę i więcej odpoczywaj. I to nie ma w tym nic złego, ale są zobowiązania, których naprawdę nie możemy przegapić. Dlatego zawsze dobrze korzystamy z telefonu komórkowego i zawsze używamy budzika.

Jeśli jesteś kimś, kto tak myśli alarm telefonu komórkowego jest prosty a czego jeszcze brakuje, nie martw się. Tutaj będziemy polecać niesamowitą aplikację, która jest całkiem kompletna, jesteśmy pewni, że będziesz czuć się komfortowo i nie będziesz chciał przestać z niej korzystać. Ta innowacyjna aplikacja nazywa się Śpij jak Android.

Czy aplikacja Sleep as Android to zwykły alarm?

Niezupełnie, ta aplikacja zawiera wiele różnych funkcji, jest czymś więcej niż tylko budzikiem. Dlatego oferowane nam usługi wykraczają poza wszelkie wspólny alarm.

Czy kiedykolwiek myślałeś o monitorowaniu swojego snu? Sleep as Android zawiera system monitorowania snu. Wiele razy możemy mieć złe noce, w których nie możemy odpocząć. Ta aplikacja pozwala dowiedzieć się, ile mogłeś spać w nocy.

Oprócz tego w monitorowanie snu informuje, jak długo śpisz. Informuje również, czy zapadłeś w głęboki sen. Innymi słowy, powie nam, jaka była jakość naszego snu w nocy.

widzimy wewnętrzną część aplikacji do snu, w której wyświetlane są alarmy i monitorowanie snu

Aby monitorować swój sen, musisz poinformować aplikację, że idziesz spać. Następnie umieść telefon obok siebie lub, jeśli wolisz, pod poduszką. W ten sposób aplikacja będzie działać idealnie i da nam wyniki oparte na ruchach i hałasach, które wydajesz podczas snu.

Następnego ranka zobaczysz wyniki na ekranie. Możesz także zapisać je w chmurze lub udostępnić w Facebook lub inna aplikacja. Monitorowanie snu jest kompletne, może wychwycić głośne dźwięki w nocy, jeśli chrapiesz, zarejestruje Cię, abyś mógł to usłyszeć. Nawet jeśli wolisz, aby aplikacja wibrowała, gdy chrapiesz, możesz to zrobić. Dzięki temu następnego dnia dowiesz się o takich rzeczach.

Jakie inne funkcje ma Sleep as Android?

Jeśli chcesz tylko zdrzemnąć się w ciągu dnia, masz opcję o nazwie Energiczna drzemka. Jest to licznik czasu, który pozwala ustawić liczbę minut z wyraźnym limitem.

Jeśli masz ciężki sen, aplikacja pomoże Ci również nie być zadowolonym z czasu. Kiedy ważny alarm że nie możesz przegapić aplikacji nie zatrzyma alarmu, dopóki nie potwierdzisz, że jesteś już rozbudzony.

W tym celu może poprosić Cię o wykonanie pewnych zadań. Na przykład, że rozwiązujesz problem matematyczny, że robisz zdjęcie lub wybierasz, która owca nie śpi. Może nawet poprosić cię, abyś mocno potrząsnął telefonem komórkowym, aby tak się stało zatrzymać alarm. Na iPhonie jest nawet sposób na skonfigurowanie alarmu tak, aby miał dźwięk narastający.

Wśród jego podstawowych opcji możesz ustawić alarm, który będzie odtwarzany na kilka minut przed godziną, w której musisz się obudzić. Nawet ustawienie alarmu na drzemkę więcej niż raz, a także wyreguluj głośność pierwszego alarmu abyś nie przestraszył się zbyt głośnego dźwięku.

Ta aplikacja kosztuje 3,9 euro. To wcale nie jest drogie, a także daje taką możliwość Wypróbuj pełną wersję przez czternaście dni, nie martwiąc się o żadne zobowiązanie. Pobierz ją i dowiedz się więcej o Sleep as Android.