Skip to content

Jak mogę zapłacić gotówką DIDI? – Aktywuj płatność gotówką (przykład)

30 de styczeń de 2021

Na pewno wiesz, co to jest i jak pobrać aplikację DiDi, oprócz wielu jej zalet. Jednak w pewnych okolicznościach możesz nie mieć wystarczającego salda na koncie lub nie chcesz nadmiernie obciążać karty kredytowej; teraz możesz opłacić wycieczki DIDI szybko i łatwo dzięki Pieniądze w gotówka w kilku krokach.

Nowa metoda płatności DiDi gotówką

Platforma usługowa Wycieczki kierownicze DiDioświadczył, że przejazdy można opłacić nie tylko kartą, ale także gotówką, jak robi to UBER od jakiegoś czasu. Informacje zostały przesłane do użytkowników pocztą elektroniczną i spersonalizowanym SMS-em na ich telefon komórkowy; gdzie pokazano im, jak korzystać z tej modalności.

Dzięki tej metodzie płatności nie potrzebujesz już karty do podróży. Po prostu wprowadź swoją aplikację i wybierz preferowaną metodę płatności. Zamawiając przejazd pamiętaj, aby zweryfikować wybraną metodę, aby nie pomylić się z kierowcą.

Ta modalność cenowa jest obliczany na podstawie algorytmuzamiast mechanizmu wyceny mil, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych usług taksówkowych; biorąc pod uwagę stawkę podstawową, natężenie ruchu, odległość i czas podróży, a także wszelkie inne promocje oferowane przez DiDi.

Co nie jest zaskakujące, ponieważ wszystkie obliczenia w tej aplikacji są zwykle procentowe, więc aplikacja automatycznie określa, jaki procent DiDi pobiera i ile DiDi bierze na każdą podróż.

W niektórych lokalizacjach płatność gotówką w DiDi może być niewygodna. Kiedy tak się dzieje, naturalnie zastanawiasz się, dlaczego nie możesz zapłacić DiDi gotówką; zwykle powód odpowiada przepisom niektórych krajów.

Łatwo i szybko możesz zapłacić gotówką w DiDi

Zaloguj się do aplikacja DiDi, wybierz metodę, jaką chcesz zapłacić, w tym przypadku w gotówka. Pod koniec podróży poszukaj opcji metoda płatności znajduje się u góry, wraz z kwotą do zapłaty.

Naciskając przycisk podążać U góry pojawi się komunikat: «Pamiętaj, że płatność jest gotówką »; na koniec wskaż na ekranie całkowitą kwotę do zapłaty i voila, już dotarłeś do miejsca docelowego.

Jeśli posiadasz kupony rabatowe, pojawią się one na ekranie kierowcy w szczegółach, gdzie będzie podział opłaty; który wskazuje sumę, która obejmuje opłaty i całkowitą wartość kuponu rabatowego, który zostanie osobno zdeponowany bezpośrednio przez Czy ja.

Kupony to kody promocyjne, które możesz mieć doskonałe rabaty podczas podróży. Aby je zdobyć masz na dwa sposoby: pierwszy to system poleceń lub polecanie znajomym, przyjaciołom lub rodzinie korzystania z DiDi.

Również poprzez kampanie w naszych sieciach społecznościowych oraz w specjalne dni; informacje, o których DiDi przekaże Ci wiadomość e-mail, wiadomość tekstową na Twój numer telefonu lub bezpośrednio w aplikacji.

miasto z budynkami i samochodami na autostradzie

Jak zamówić DiDi dla kogoś innego?

Zamówienie DiDi od innej osoby jest tak samo proste, jak zamówienie dla siebie; jedyną różnicą jest zmiana lokalizacji, której musisz dokonać, szukając osoby, dla której chcesz zamówić DiDi.

Musisz tylko dać opcję Gdzie idziesz?, następnie zmień opcję aktualnej lokalizacji, dodaj adres osoby, wybierz miejsce docelowe osoby, poproś o DiDi i to wszystko; Twój przyjaciel lub członek rodziny będzie mógł szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu.

To najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby poprosić przyjaciela lub członka rodziny o didi; możesz zamówić DiDi z komputera PC lub komputera w zaciszu domu lub biura, a także na tabletach, doTelefony z systemem Android i iPhone ios.

Dokonywanie płatności DiDi gotówką jest bardzo proste. Z naszej strony chętnie Ci pomożemy; Jeśli chcesz uzyskać więcej istotnych informacji, takich jak ta, napisz do nas w polu komentarza o innych tematach związanych z DiDi, które chcesz przeczytać.