Skip to content

Jak łatwo zablokować, zgłosić lub zgłosić użytkownika lub kontakt na Badoo

31 de styczeń de 2022

Badoo jest jednym z główne sieci społecznościowe na świecie, i z tego samego powodu powinniśmy umieć szczegółowo z niego korzystać, bo inaczej będziemy narażeni na nieprzyjemne sytuacje, w których mogą nam przeszkadzać, nawet do tego stopnia, że ​​doprowadzają nas do szału i szukają sposobu na zamknięcie naszego konta na stałe.

Mówimy o tym, że niestety na tych platformach może pojawić się szereg fałszywych profili, na które powinniśmy być bardzo ostrożni i bądźmy spostrzegawczy, aby móc je zidentyfikować, biorąc pod uwagę, że mogą próbować ukraść od nas dane osobowe lub inne ważne informacje.

Z tego powodu chcemy pokazać, jak szybko i łatwo zablokować lub zgłosić kontakt na Badoo; dzięki czemu unikniesz skrajnego zamykania konta i nadal będziesz cieszyć się każdą przyjazną więzią, którą tworzysz.

Wstępne uwagi, które należy wziąć pod uwagę przed złożeniem skargi na Badoo

Aby złożyć skargę na Badoo, najpierw sugeruje się, że osoba dokonująca zgłoszenia musi być całkowicie pewny powodów za co uważa, że ​​decyzja o zablokowaniu konkretnego użytkownika jest w pełni uzasadniona.

Tego typu mechanizmu nie należy traktować w celu uszkodzenia czyjegoś profilu lub z powodu nieuzasadnionych podejrzeń, ponieważ nie jest to gra per se. Raczej mieć wszystkie niezbędne dowody i zapisy, które przemawiają za podjęciem decyzji.

I to jest to, że chociaż jest to jedna z głównych funkcji, które ta sieć społecznościowa włączyła właśnie w celu uniknięcia problemów, prawda jest taka, że ​​wiele osób nie ma pojęcia że można zablokować denerwujących użytkowników na tej platformie; niezależnie od tego, czy mówimy o osobie, która chce nas zdenerwować, czy o profilu, który podejrzewamy o fałszywy.

Jeśli użytkownik przeszkadza nam lub wysyła nam zdjęcia, które sprawiają, że czujemy się niekomfortowo, to wygodnie, że zgłośmy go, żeby przestał nas nękać. Chociaż prawdą jest, że inne osoby bezpośrednio stawiają na ignorowanie tych użytkowników, nasza rekomendacja w tym zakresie dotyczy tego, że bezpośrednio stawiasz na ich zablokowanie, aby zostawili Cię w spokoju.

W rzeczywistości te same żądania sieci społecznościowych, które zgłaszamy, gdy uważamy, że konieczne jest oczyszczenie społeczności ze złośliwych osób. Jak jeśli zauważysz coś nietypowa aktywność, taka jak fałszywy profil Najrozsądniej jest złożyć reklamację z naszego profilu w rozwijanym menu iw ten sposób uniknie się tego, że ludzie mający inne cele niż spotkania z ludźmi brudzą sieć.

Podstawowe kroki do cenzurowania osoby w sieci Badoo

Cóż, jeśli jesteś zainteresowany, to możliwość zablokowania osoby na Badoo; musisz wiedzieć, że jest to niezwykle prosta procedura. Ponieważ pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć kartę czatu, którą masz z tą osobą; przechodząc do menu, które jest reprezentowane przez klasyczne 3 elipsy.

alternatywy, aby ograniczyć użytkownika na badoo z mojego komputera

Będąc w środku, musisz wybierz opcję Blokuj lub zgłoś; moment, w którym system poprosi nas o wskazanie powodu, dla którego blokujemy tę konkretną osobę.

Jeśli ta osoba Ci przeszkadza, zalecamy, abyś wybrał opcję Inny; i w polu, które się wtedy otworzy, napisz konkretnie powód, dla którego zdecydowałeś się go zgłosić i umieść szczegóły sprawy.

To pozwoli Moderatorzy Badoo zapoznają się ze szczegółami Twojej sprawy, a jeśli uznasz to za stosowne, usuń dany profil. Nawet w Ustawieniach, a następnie w Blokowaniu, możesz zobaczyć listę wszystkich zablokowanych użytkowników, na wypadek, gdybyś chciał odblokować któregoś z nich.

Coś w tym stylu Dzieje się tak z niewłaściwymi zdjęciami że może mogą cię wysłać. Istnieje również możliwość ich zgłoszenia, aby nie dotyczyło to tylko Ciebie, ale jakiejkolwiek innej osoby. W związku z tym ta sieć społecznościowa wyposażyła swój obszar wsparcia, aby ułatwić nam załatwienie odpowiedniej papierkowej roboty. Więc nie pozwól im sprawiać kłopotów i zastosuj te kroki, gdy jest to wymagane. Zgłosiłeś już fałszywy kontakt na Badoo dzięki tym sztuczkom?

dołącz do naszego kanału telegram