Skip to content

Jak łatwo wyszukiwać, pobierać i umieszczać obrazy i tła w Google

16 de styczeń de 2022

Z pewnością stanie się Tobie to samo, co nam, a mianowicie, że gdy szukamy w Google obrazu, którego potrzebujemy do pracy lub do edycji, większość z nich jest pełna znaków wodnych, nie ma wątpliwości, że jest to zbyt stresujące . Ale jest rozwiązanie tego problemu, dzięki sztuczce, którą pokażemy dalej, będziesz mógł wyszukiwać obrazy które nie mają tych znaków.

To bardzo łatwa sztuczka do zrobienia, najlepsze jest to, że możesz ją aktywować i dezaktywować tyle razy, ile chcesz, ale nie zapominajmy o najlepszej części, a mianowicie, że nie musisz nic płacić, to całkowicie za darmo. Nie mogą już tego znieść, prawda? Cóż, my też nie, więc poniżej powiemy Ci szczegółowo, co musisz zrobić.

Kroki wyszukiwania obrazów

Dość zadawania sobie pytań, jak to zrobić, bo teraz powiemy Ci, jakie kroki musisz wykonać, aby wyszukać obrazy w Google bez znaków wodnych.

Wyszukiwanie zdjęć bez tego rodzaju znaku można wykonać dzięki rozszerzeniu o nazwie SotckBlocker, z tym włączone narzędzie nie musisz już myśleć o płatnych obrazach, ponieważ zapobiega ich wyświetlaniu w wynikach wyszukiwania, prawda?

Po aktywowaniu tego rozszerzenia nie tylko będziemy mogli wyszukiwać obrazy bez znaków wodnych, ale także będziemy mogli zobaczyć te strony, które zawsze prosiły o zapłatę za to, zdecydowanie mówimy o rozszerzenie, które działa poprawnie i jedyne, co musisz zrobić, to zainstalować go i aktywować, od pierwszej minuty, gdy to zrobisz, natychmiast zauważysz wyniki. Po zainstalowaniu i aktywacji będziesz mógł zobaczyć, że po prawej stronie pola wyszukiwania możesz sprawdzić, czy filtr jest aktywny, dlatego dezaktywacja i aktywacja nie zajmuje czasu.

Kiedy musisz poszukać czegoś w Internecie, cokolwiek to jest, Google jest prawdopodobnie najlepszym miejscem do odwiedzenia; czy to strony, wiadomości, filmy i, co nas dzisiaj dotyczy, obrazy, będziesz mógł znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli chcesz szukać obrazów, dzisiaj nauczymy Cię kilku sztuczek, aby filtruj wyniki i że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Tak więc, jeśli chcesz mieć określony kolor, rozmiar lub rodzaj obrazów, wyszukiwarka oferuje opcje, dzięki którym możesz znaleźć to, czego potrzebujesz w znacznie prostszy sposób.

pobierz tła google

Narzędzia wyszukiwania

W samej wyszukiwarce Google ma dużą liczbę Narzędzia wyszukiwania które pomogą Ci znaleźć, wśród szerokiej gamy wyników, które uzyskasz po prostu przez wyszukanie słowa, obraz, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

A to dlatego, że jeśli bezpośrednio wyszukasz słowo, otrzymasz imponującą liczbę obrazów. Aby wyszukać coś bardziej konkretnego, kliknij Narzędzia wyszukiwania. Otworzy się menu, które oferuje wiele możliwości, od dat po rozmiary, a także format, a nawet rodzaj obrazu i kolory, których szukamy.

Na przykład, jeśli to, czego szukam, to rysowanie linii, będę musiał wybrać tylko opcję Rysowanie linii. Jeśli potrzebujesz czarno-białego zdjęcia, Kliknę na dowolny kolor! i wybiorę później w czerni i bieli.

Wyszukaj obrazy w określonym formacie

Czasami potrzebujemy, aby zdjęcia były w określonym typie format graficzny, ale na szczęście możemy to również określić podczas wyszukiwania w Google. Aby to zrobić, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę:

Słowo do wyszukania typu pliku: png

W ten sposób pojawią się tylko wyniki odnoszące się do wprowadzonego słowa. poszukiwany w formacie png lub możesz przekonwertować obraz.

Znajdź obrazy według rozmiaru

Możesz również potrzebować zdjęć, które wyszukują, aby mieć rozmiar betonu, ponieważ nie chcesz później tracić czasu na skalowanie ich innym programem. Aby to zrobić, wystarczy wykonać wyszukiwanie za pomocą następującego polecenia w wyszukiwarce Google:

Słowo do wyszukiwania 400×200

W ten sposób Goole zaoferuje Ci tylko obrazy, które pasują do ustalonego rozmiaru. Logicznie możemy zastąpić 400×200 wymiarami, które chcemy. Widać, że istnieje wiele różnych opcji wyszukiwania w Google, dlatego zalecamy kontynuowanie prób, aż znajdziesz to, czego szukasz. najlepiej do ciebie pasuje.

dołącz do naszego kanału telegram